Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש טלפון נייח לסבא שלי ,הסובל מקשיי שמיעה וגם ראייה

URSH
שימו לב! השרשור הזה בן 1167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טלפון נייח שייתן צלצול חזק, ואם יש אור חזק שיראה שיש שיחה,  טלפון שיאפשר הגברת קול של מי שמדבר אתו, כדי שלא נצטרך לצעוק.

או טלפון שמאפשר לדבר מהספיקר בלי להרים שפופרת ,ואפשרות להגברת עוצמת קול של מי שהתקשר, או כל רעיון טוב אחר ,שיקל עליו ועל מי שמתקשר אליו..

עריכה אחרונה על ידי URSH
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם משתמש במכשיר שמיעה? אם כן, הייתי מחפש טלפון שמתחבר אליו. כמובן בתנאי שמכשיר השמיעה תומך ושסבא מסועל לתפעל את השילוב.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוגתי כבדת שמיעה ויש לנו שנים בבית מכשירים של חברת Geemarc. ובאופן ספציפי את המכשיר הזה.

הוא עושה את כל מה שאתה כותב, הגברה, אור מהבהב וספיקר. יש גם אפשרות לשלוט על הטונים ועל העוצמה.

הוא משווק גם ע"י חברת "מהלב". יש דגם דומה בלי הצג אבל עם רוב התכונות, במחיר מעט נמוך יותר.

• רעיון טוב! 1

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.1.2021 בשעה 14:51, אורי מ. כתב:

זוגתי כבדת שמיעה ויש לנו שנים בבית מכשירים של חברת Geemarc. ובאופן ספציפי את המכשיר הזה.

הוא עושה את כל מה שאתה כותב, הגברה, אור מהבהב וספיקר. יש גם אפשרות לשלוט על הטונים ועל העוצמה.

הוא משווק גם ע"י חברת "מהלב". יש דגם דומה בלי הצג אבל עם רוב התכונות, במחיר מעט נמוך יותר.

אתר מדהים ,בדיוק מה שחיפשתי .. יש לך מושג אם קופת החולים משתתפת לנצולי שואה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם קופת חולים משתתפת אבל בטח שלשאול לא יזיק.

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

• רעיון טוב! 1

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי אומרת שאבא שלה קיבל החזר מקופ"ח על מכשיר טלפון שמיועד לכבדי שמיעה.

דרך אגב, אמא שלי משתמשת בסלולרי כאשר הוא מצומד ב-BT למכשירי השמיעה שלה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבד שמיעה צריך לא רק צלצול חזק אלא גם רמקול חזק.

יש בפורום הזה קלינאי תקשורת או שעוסק במכשירי שמיעה, לצערי איני זוכר מיהו אז איני יכול לתייג אותו. מכל מקום, אני חוזר לשאלה הראשונה שלי, שכן הגיון שלי אומר שמכשירי שמיעה, שהותאמו אישית יתנו את התוצאה הטובה ביותר אם יהיה ניתן לצמד אותם למכשיר הטלפון. לדעתי כדאי ליצור קשר גם עם ספק מכשירי השמיעה, הוא יוכל לדעת מה המכשיר המתאים ביותר ואולי גם ימכור לכם אותו, או שיציע להשתמש בטלפון סלולרי ויצמד אותו ב-BT למכשיר השמיעה. חוץ מזה, העסקים האלה בקיאים בנהלים של קופות החולים ויתדרכו אותך לקבלת ההחזר.

אני חייב לציין שהערב התקשרתי לאמי לטלפון הקבוע שלה (מכשיר של בית האבות בו היא מתגוררת, אני מניח שהוא מותאם למבוגרים מאד), היא ביקשה ממני לנתק ולהתקשר לסלולרי כיוון שבאמצעות ה-BT היא שומעת יותר טוב.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזוגתי מכשירי שמיעה עם חיבור בלוטות' לטלפון הניד וזה אכן המצב העדיף.
אבל, זה נכון בתנאי אחד, שהמשתמש יודע לתפעל את הטלפון הנייד, בשילוב עם מכשירי השמיעה, עניין שלא תמיד מצליח למבוגרים שאינם רגילים בתפעול הטכנולוגיה.

אגב, גם זוגתי אומרת למי שמתקשר אליה הביתה שהיא תחזור אליו, ומתקשרת מהנייד, בדיוק מאותה הסיבה.

אני לא יודע איך עושים את זה( אני זוכר את זה כילד) אבל שאבא שלי חיבר בבית של ההורים שלו מין רמקול לטלפון ככה שזה מצלצל מאוד מאוד חזק.

יש אצלנו בבית מכשיר כזה, שנרכש מחברת "מהלב".
הוא מתחבר על הקו הרגיל, לפני מכשיר הטלפון, כמו מכשיר פקס.
אגב, הדגם שיש לנו כולל גם פעמון דלת אלחוטי כך שצלצול בדלת נשמע חזק יותר מצלצול רגיל ובנוסף יש אפשרות שיופעל גם הבהוב חזק למשך כמה שניות (מובנה במכשיר).
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש בעיה כזו. אמי, למרות גילה, מסתדרת היטב עם המחשב בצורותיו השונות, כולל סלולרי. לפעמים מקטרת על חברותיה שאינם מסתדרות.

יש גם טלפונים סלולריים שמיועדים לאוכלוסיה המבוגרת - חלקם מכשירים פשוטים במבנה צדפה וחלקם סמארטפונים מותאמים. אני לא יודע עם הם מכילים BT, אם כי סביר מאד שכן. שוב, משהו שהתאמתו לסב מצריכה בדיקה אחד על אחד, אבל אם הוא מסתדר עם המכשיר זה עוד אמצעי ביטחון כאשר הוא יוצא מביתו. החם שלי לא מסתדר עם סלולרי ומצד שני אוהב לשוטט בעיר, וגורם לנו ללא מעט דפיקות לב כאשר אינו עונה לטלפון.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...