Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על רכב - סיאט איביזה 2020

Ordahari8
שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני בקשר עם מוכר של סיאט איביזה fr שנת 2020.

הרכב על 8000 ק״מ ותאריך עלייה לכביש במרץ.

דורש עליו 97 אלף ש״ח.

רציתי לדעת כמה דברים:

1. חוות דעת על הרכב עצמו

2. האם קיים צפי ליציאת דגם חדש 

3. סחירות ושמירת ערך של הרכב בעוד מספר שנים (3 שנים).

4. האם המחיר שווה? עומד כרגע על מחירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מצוין, אבל הדגם לאחר מתיחת פנים כבר בדרך לסוכנויות.

הדגם הנוכחי חסר תיקון סטייה מנתיב ולכן ברכב מותקן מוביליי, נראה לי לא מתאים לרכב שנת 2020.

בעיניי הפער לרכב חדש שכנראה יהיה 2021 ולאחר מתיחת פנים לא מצדיק קניית רכב יד שנייה.

בדיוק מתחילים מבצעים של סוף השנה מה שיהפוך את העסקה של רכב חדש למשתלם יותר. 

יש מצב שזה בדיוק מה שהמוכר שלך מתכנן לעשות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שווה לך הרמת גימור של הfr? אחת חדשה ברמת גימור סטייל עולה 101 אלף לפני מבצעי סוכנויות/חבר/צה״ל/שוטרים/מיקוח פנים יפות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכם עוד שבועיים בערך, חצי שנה עם איביזה fr 2020, אז אני אנסה לעזור מנקודת המבט שלי .

לגבי הרכב אני מאוד מרוצה ,  השילוב של ה1.0 tsi +הdsg , עובדים יפה ביחד, והרכב מרגיש חזק, וזריז , עולה עליות בלי מאמץ , ואפשר לעקוף בקלות  בזכות המומנט הזמין, (מקביל פלוס מינוס, למנוע 2.0 ליטר אטמוספרי,). לצרכים שלי הוא מספק.  כמובן  שלא מדובר במשהו ספורטיבי או טיל בליסטי , בכוונה אני מדגיש את זה, כי משום מה יש לאיביזה שם של רכב יותר ספורטיבי מהאחרים בקטגוריה הזו, למה? אין לי מושג.  אני אסכם את יחידת ההנעה הזו , כפשרה טובה בין ביצועים לחיסכון בדלק.

לא הכל ורוד, לפעמים התיבה ממהרת להעלות הילוכים , ואני מוריד הילוך ידנית,  או לחילופין שם את הגיר במצב s, ושוכח מהתופעה.

בגרסת הfr אבזור הנוחות טוב , והמושבים נוחים, ותומכים יחסית. 

אחיזה טובה ביחס, לרכב עממי ופשוט, כנראה בזכות הצמיגים, נמוכי החתך . 

אבל יש לזה גם חסרון הרכב די נוקשה בעיקר בנסיעה עירונית .

בנוסף,  רעשי הרוח, והכביש בעיקר, (שוב כנראה בגלל הצמיגים), מורגשים לטעמי יותר מידי, אבל יכול להית שאני מצפה ליותר מידי.

מערכות הבטיחות שקיימות עובדות טוב, הבלימה האוטונומית, עבדה פעם אחת, ובקרת השיוט האדפטיבית, נוחה מאוד בשיוט ארוך, או בפקק

כן מורגש חסרון שאין היגוי אקטיבי , או לפחות התרעת סטייה מנתיב מקורית. 

לגבי סחירות, לאיביזה אמור להיות שוק טוב והיא די מבוקשת , היה לי בעבר איביזה 2016, שנמכרה מעל המחירון, מקווה ששמירת הערך טובה גם בדגם החדש יותר.

אם אני משווה לאיביזה הקודמת, כן יש שיפור באבזור, ובתחושה הכללית . מה שכן קצת מוזר שהאיכות החומרים לא עלתה מספיק לדעתי, למשל באופן די תמוהה ,הדשבורד בדגם הקודם הרגיש יותר רך ואיכותי, בעיקר בחלקו המרכזי.

דגם חדש. כנראה, מתיחת פנים , איפשהו ב2021.

עוד כמה דברים,

לגבי הגיר (dsg\רובוטי,  באופן כללי) חשוב שתדע שהוא רגיש לזחילה בפקק עם דוושת הבלם לחוצה חלקית, ויציאה חזקה מהמקום פחות מומלצת, זה מקצר משמעותית את חיי הקלאצ'ים.

תשתדל לשמור מרחק מהרכב שלפינך ולא לזחול כל מטר בפקק, ואל תצא כמו משוגע מהרמזור, ואמור להיות בסדר.

אני אישית נהגתי כך, גם ברכב הקודם, והגיר עבד באותה צורה מהיום הראשון עד היום האחרון שהרכב היה אצלי.

בנוסף ,מציע לך לחפש רכב עם הרחבת אחריות ל3 שנים, במקום שנתיים. 

אם אתה רוצה לדעת משהו יותר ספציפי,  אתה מוזמן לשאול , אשמח לעזור. 

עריכה אחרונה על ידי Shay Fishman
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הגדול הוא באבזור בין ה208 ל fr.

בנוסף האיביזה מרווחת יותר, בטיחותית יותר, זריזה יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...