Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מערכת connect it לרכב seat באמת חשובה?

ofek300
שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי רכב חדש מסוג seat ibiza FR 1.0 מהחברה, שעדיין לא הגיע אליי. הסוכן היום אמר לי שהם לא מתקינים יותר את ה-connect it למערכת המולטימדיה כי זה עושה בעיות למשתמשים.

לפי הפרסומים שלהם המערכת מאפשרת להשתמש בממשק בעברית, להשתמש בWAZE, מוסיפים מקום ל-SIM וגם חיבור לשירותי חירום של צ'מפיון מוטורס. 

אין לי בעיה עם אנגלית ולהבנתי אפשר להשתמש בandroid auto \ apple carplay בשביל אפליקציות חיצוניות כמו WAZE שמשתמש בנתונים של הנייד וגם עם זה אין לי בעיה.

יש מישהו שמשתמש במערכת יכול להעיד עד כמה היא נחוצה או לא נחוצה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי את המערכת בארונה, אפילו שילמתי עליה בסביבות 1000 ש"ח.

המערכת המקורית של סיאט מצוינת וכוללת FULL LINK. אם אתה הולך להשתמש בחיבוריות הזו כפי שציינת, אין לך שום צורך במערכת נוספת המותקנת בארץ.

לידע כללי, מערכת Connect It בעלת רזולוציה נמוכה ביחס למסך המקורי ומעבירה את השמע דרך רמקול חיצוני נוסף שמחביאים מאחורי השליטה של המיזוג וכך זה נשמע ונראה.

לסיכום - היום אין שום סיבה להתקין את המערכת ובטח לשלם עליה תשלום נוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל מערכת המולטימדיה של הקונצרן מגיעות עם פונקצנליות של קישוריות לטלפון (CarPlay/Android Auto) בשם כזה או אחר;

בסיאט Full Link, ב-Audi זה Audi Smartphone Interface וב-VW זה AppConnect. 

Connect It זה השקר הכי גדול של היבואן בארץ. מדובר במערכת אנדויד סינית אפטרמרקט ממותגת שמכילה את הלוגו המסתובב של צ'מפיון

ואפליקציית וייז בלבד והיא "נעולה". מי שמשלם על זה כסף - מוכיח שהמשפט "פראיירים לא מתים" הוא נכון.

יצא לי אישית לפרק למספר לקוחות את התובעה הזו וגם ראיתי כיצד הם מתקינים אותה בצורה עלובה, לכן כדאי לך להתרחק מזה. 

בקיצור, חבל על הכסף שלך, וחבל שיגעו לך באוטו החדש והיפה שלך. Full Link יעשה את העבודה ויותר. 

עריכה אחרונה על ידי Fraysa
  • אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון בשני הרכבים שלנו, המערכת קונקט עובדת מצוין ומאוד נוח שיש ווייז עצמאי שלא מצריך חיבור כלשהו.

אבל, כפי שאמרו קודמיי - אם אתה לא מקבל את זה כהטבה בזיכוי מלא או משהו דומה, אין טעם לשלם כסף כאשר יש ווייז דרך הטלפון באמצעות אנדרואיד אוטו ודומיו.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...