Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב היברידי יד 2 בתקציב 30-40K, יש חיה כזאת?

Amit Gtr
שימו לב! השרשור הזה בן 1237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

בהמשך לשיקולי לרכוש רכב דיזל ביד 2, חבר טוב המליץ לי לבדוק אופציה של רכב היברידי.

התקציב שלי הוא 30-40K ש"ח, אני נוסע בנסיעות בינעירוניות בעיקר והממוצע השנתי שלי הוא 30K ק"מ.

חשוב לי שהוא יהיה גדול (משפחתי לפחות, בדרש לרוחב הרכב) ומאובזר.

איזה דגמים ושנתונים אתם ממליצים?

ומה האמינות ועליות התחזוקה של רכבים כאלה?

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה ובדרישות האלה - טויוטה פריוס 2009-2013 (יש לא מעט ב-YAD2)  או אם אוריס עונה לך לדרישת הגודל אפשר להתקדם קצת בשנתון

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה אינסייט לא הרכב ההיברידי הכי אמין בהחלט לא יותר אמין מהפריוס.
היו לאינסייט בעיות במנועים בנוסף מחירי הטיפולים שם לא זולים כול כך ויש גם תלונות על תוכלת חיים קצרה של הסוללה.
פריוס תהיה מאוד ישנה ועייפה במקרה שלך הייתי שוקל אותה רק אם הייתי מוצא אקזמפלר שכבר עבר החלפת סוללה אחרת הסיכון לדעתי גדול מידי ולא מוצדק.

בכללי ההיתרון של היברידיות בא לידי ביטוי בעיקר בנסיעה עירונית במהירויות נמוכות בנסיעה בין עירונית רכב דיזל יהיה לדעתי עדיף. (אמין יותר, חדשי יותר וחסכוני באותה המידה לפחות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...