Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת ג'פון חזק עם בקרת שיוט אדפטיבית

koka
שימו לב! השרשור הזה בן 1372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי אני נוהג נכון להיום על קיה נירו , ומחפש רכב גבוה יותר וגם סוחב יותר טוב בעליות

דרישת סף היא בקרת שיוט אדפטיבית עם פונקציית פקקים

כרגע מתלבט מאוד בין טיגואן ,ראב4 וקיה ספורטאג טורבו .

עשיתי נסיעת מבן על כולם חוץ מהקיה (מתוכננן) בכל אחד מהם יש דברים שמוצאים בעיני יותר וכאלה פחות.

אשמח לכל תובנה

עריכה אחרונה על ידי koka

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טיגואן הוחלף בחו"ל בדגם חדש ועתיד להגיע לכאן בקרוב. 

ספורטאז' כבר די מיושן אבל נותן תמורה טובה בדגמי הטורבו טופ והפרימיום (בקרת שיוט אדפטיבית רק בפרימיום). 

הטויוטה יקרה מידי ללא הצדקה לדעתי. 

אישית הייתי בודק c5 איירקרוס בנזין או 3008 בנזין 1600.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה3008 הייתה הבחירה הטבעית עבורי אני כבר שנים נוהג על פיזו אבל לצערי בקרת השיוט אצלה לא עובדת בפקקים.

את האיירקרוס פסלתי בגלל ששמעתי הרבה תלנות על מזגן מבעלי הרכב וזה לגמרי דיל ברייקר עבורי

אתה צודק גם הטיגואן וגם האטקה שאותה אכן שקלתי הוחלפו ולכן אני מעדיף(אולי ) לחכות שהן יגעו ארצה. מצד שלישי הקיה גם ותיקה מאוד וכנראה תוחלף בקרוב מאוד . הראב יקר אבל אם אנחנו מדברים על גרסאות הפרמיום של קיה ההפרש כבר לא גדול 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C5 איירקרוס shine pk.

המזגן של הרכב עובד טוב, מפוצל עם פתחי מיזוג אחורה.

העוצמה והקור בימים של שיא החום לא עילוי, אבל זה גם ככה בעוד רכבים עם גג פנורמי שמכניס חום לרכב וגם מושבי עור שתורמים לאפקט.

כמו כן, בגלל שהרכב שקט מאוד מבחינת בידוד נהדר של רעשי רוח ומנוע אז רעש המפוח של המזגן רועש יחסית.

בשום מקרה לא הייתי פוסל את הרכב הנפלא הזה בגלל מזגן.

הוא לטעמי הטוב והשימושי בקטגוריה כיום, מעודן ושקט מאוד, נוח, מנוע סופר חלק, טונות של אבזור נוחות ובטיחות..

עריכה אחרונה על ידי Liran xsi

DS 7 CROSSBACK 2019

OPEL ASTRA BERLINA 2014

RENAULT SPORT CLIO 203 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הקארוק שכולל בקרת שיוט אדפטיבית עם סייען פקקים.

אם התקציב מאפשר ואתה מוכן לויתורים בתחום צריכת הדלק אז הייתי בודק גם את מאזדה CX5 או CX30 עם מנועי 2.5 ליטר, יחידות הנעה נעימות, בקרת שיוט אדפטיבית שפועלת היטב והרגשה נעימה מאוד בתא הנוסעים. בדומה להם גם סובארו פורסטר שמציע ברוב רמות הגימור אבזור בטיחות שופע ויחידת הנעה נעימה מאוד בשילוב נוחות נסיעה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, wildlands2019 כתב:

אצל אחי ב3008 1.6 פרימיום קיימת בקרת שיוט אדפיטיבית כולל זחילה בפקקים.

אם אתה יכול לבדוק שוב אשמח , בכל המקומות כתוב שזב רק עד 30 קמש ב3008. כלומר היא לא מחדשת נסיעה אחרי עצירה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, koka כתב:

אם אתה יכול לבדוק שוב אשמח , בכל המקומות כתוב שזב רק עד 30 קמש ב3008. כלומר היא לא מחדשת נסיעה אחרי עצירה 

עכשיו שאלתי אותו, אצלו יש זחילה בפקקים אך לא ממש מלאה,

יש זחילה אוטומטית ב5 קמ"ש למשל, אך כאשר הרכב עוצר עצירה מוחלטת, הוא צריך להגיע עד 30 קמ"ש ואז בשביל להחזיר אותה הוא צריך ללחוץ על RESUME.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...