Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר 2000 הגה "קופץ" לצדדים

neorus
שימו לב! השרשור הזה בן 1729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחרונה ההגה אצלי התחיל "לקפוץ" ימינה בנסיעות עד 60-80 קמ"ש(לא לסטות, אלה ממש בנהיגה ישר, במידה ואני עוזב את ההגה, הוא נשאר ישר כחצי שנייה ואז מסתובב ימינה באופן חד וטיפה חוזר, אך לא עד הסוף, כמה שאני אסע יותר מהר, כך זה גם קורה בתדירות גבוהה יותר), ומעבר לזה פשוט רועד חזק.

חלק אומרים לי שאני צריך כיוון פרונט וחלק אומרים לי איזון גלגלים, מה מהם הוא הנכון? וכיצד אני יכול באמת לבדוק מה מהם אני צריך?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזון גלגלים, רק בא למנוע רעידות בהגה. זה לא יפתור את הבעיה.

כיוון פרונט דווקא יכול לעזור.

גם בדיקה ומילוי אוויר בגלגלים, לפי הוראות היצרן.

כמובן שהצמיגים צריכים להיות זהים, על אותו סרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כיוון פרונט הייתי בודק תחילה אם קיימם חופשים כלשהם במערכת המיתלים כגון משולשים, בולמים, תפוחי הגה וכו..

חבל לבצע כיוון ולגלות את זה אז ואז התשלום יהיה פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...