Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אפשר למצא תוכנית טיפולים לאאודי Q3?

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

CZDA

150 כוחות סוס

רצועה טיימינג

04E 109 119 C

04E 109 119 F

תודה!

זה מקט"ים של רצועת אביזרים וטימינג?

אתה בודק את זה בתוכנה שנקראת etka?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק טיימינג

לא ETKA

יש מלא דרכים להשיג

תוכל בבקשה לפרסם לינק איפה אפשר לראות תוכנית טיפולים מסודרת?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

שלום יש לי אאודי Q3 TLFI1400 2015 רציתי לדעת אים יש ברכב שרשרת תימינג או רצועת תימינג בספר רכב כתוב שרצועת תימינג מחליפים כל 210000 ובמוסך מורשה אומרים כל 120000 ק"מ מה נכון ביניהם 

לפני 16 דקות, אשר הרצל כתב:

שלום יש לי אאודי Q3 TLFI1400 2015 רציתי לדעת אים יש ברכב שרשרת תימינג או רצועת תימינג בספר רכב כתוב שרצועת תימינג מחליפים כל 210000 ובמוסך מורשה אומרים כל 120000 ק"מ מה נכון ביניהם דגם מנוע CHP מס רכב 6981953

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.7.2022 בשעה 11:42, אשר הרצל כתב:

שלום יש לי אאודי Q3 TLFI1400 2015 רציתי לדעת אים יש ברכב שרשרת תימינג או רצועת תימינג בספר רכב כתוב שרצועת תימינג מחליפים כל 210000 ובמוסך מורשה אומרים כל 120000 ק"מ מה נכון ביניהם 

ברכב יש רצועת טימינג.

אני החלפתי אותה אחרי 6 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 9.7.2019 בשעה 12:03, יאני כתב:

תן פרטים יותר מדויקים. דגם רב מלא, קוד מנוע, נפח מנוע.

יש האודי Q3 TFSI 1400 2015 כתוב בספר הרכב החלפת תימינג למנוע פלוס מותחן לרצועה כל 240,000 ק"מ ואילו במוסך האודי אומרים לי כל 120000 ק"מ שאלתי למה זה כפול בקמ אמרו לי בגלל מזג האוויר בארץ שונה האים זה נכון השמח לתשובה שתהיה חד משמעית כל כמה ק"מ מחליפים רצועת טימינג ב אוודי שלי תודה 

חבל שלא מקבלים מיכם מענה ותשובה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...