Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרניק של BOSCH EASY AQUATAK 110 - מישהו מכיר ?

שימו לב! השרשור הזה בן 190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אין לך בעיה של מקום מבחינת איחסון וניוד מכונת השטיפה אז ממליץ לקנות את המכונה החזקה ביותר ובעלת הצינור הארוך ביותר שהתקציב שלך מאפשר.

יהיה לך נוח יותר וסביר להניח שהמכונה תחזיק זמן רב יותר.

המכונות הקטנות רגישות לזמני שטיפה רצופים וארוכים ומתחממות במהירות יחסית.

אין לי נסיון עם המכונות הגדולות של בוש.

הקטנה שלהם בסדר גמור לשטיפה של מכונית אחת ברצף ונותנת תמורה מצוינת למחיר.

לשטיפות רציניות יותר של שני רכבים ברצף + שטיפת החניה הפרטית אני משתמשת בקרצ'ר K7. סוס עבודה מאוד חזק שלא מתרגש מעבודות קשות.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני. צריך לשטיפת רכב ברמת העיקרון

ראיתי את הדגם החדש הזהhttps://www.helbitz.co.il/items/1662618-מכונת-שטיפה-בוש-135-Aquatak-Universal-Bosch

7 מטר אורך צינור למקור מים.

המחיר משקף את המכונה ?

והאם אפשר לקנות לו מקציף מעלי אקפסרס שיתאים לו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Shahar Matana כתב:

אין קשר בין המכשיר בשירשור הזה (ה 110) למכשיר שציינת  (135) - והאחרון הוא בטח לא "דגם חדש" שמחליף את ה 110.
כשאתה רושם "זה הדגם החדש" אתה פשוט מטעה קוראים.

סדרת ה Aquatak, כמו אצל יצרנים אחרים, מכילה מספר דגמים בהתאם לעוצמה\כח\לחץ שהדגם מספק.

במקרה הזה דיברנו על מכשיר של 110 (באר).

לסידרה יש עוד הרבה דגמים אחרים, חלקם נמכרים בארץ וחלקם לא.

אני חושב שהדגמים הכי מעניינים הם 100 עד 120, כי אלו הם דגמים סופר קומפקטיים (בין 3 ל 4 קילו בלבד !) שמיועדים בדיוק למי שיש לו בעיית איחסון או זמינות של מים (או שהוא "סתם" לא מעוניין במכשיר גדול ומגושם שיתפוס לו הרבה מקום במחסן או שיהיה כבד לנשיאה), ובגזרה הזו הם עושים עבודה - לדעתי - יוצאת מן הכלל. נישה שאין לה מתחרים.

הסידרה מכילה דגמים החל מ 100 באר ועד 160 באר, והיא מיועדת למשתמש הביתי בגזרת ה"עשה זאת בעצמך".
https://www.bosch-diy.com/gb/en/diyers/pressure-washers/high-pressure-washers

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט רוצה דגם שאןכל לקנות לו מקציף בעלי, ושלא אצטרך לתת לו מנוחה כל 10 דק. שתהיה חזקה כמובן

עריכה אחרונה על ידי Shahar Matana
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דגם מהרשימה יהיה מצויין עבורך.

כל עוד אתה לא מכון לשטיפת רכבים, בשום מקרה אתה לא מחזיק את ההדק של המכשיר לחוץ 10-15 דקות רצוף בשטיפה של רכב.
אל תשכח שמדובר בסידרה הירוקה של המכשירים, הם מיועדים למשתמש הביתי !

אגב, עניין היניקה מדלי\מיכל - רלוונטי כנראה לכל הסידרה (מופיע גם ב 160, 140 וכד') וככל הנראה גם לסידרה הכחולה המקצועית !

מעניין בגרניק מקצועי שיכול לעבוד רצוף המון זמן ?
הסדרה הכחולה תענה לך על הדרישות. תכין 3000 שח ומעלה.
https://www.ledico.com/sectors/power-tools/professional-power-tools/מכונות-שטיפה/

https://www.lastprice.co.il/p/73070809/מכונת-שטיפה-מקצועית-Bosch/BOSCH-GHP-5~65X

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר מגיע עם כבל של 5 מטר, אם אתה צריך להאריך - כל כבל מאריך סטנדרטי יעשה את העבודה.

מבחינת זמני עבודה - אני שוטף רכב עם 2 דליים של "צבע" (כאלה של סיד\סופרקריל). אם אני מתקמצן על המים, אני יכול גם בפחות מזה (דלי וחצי ואפילו פחות).
כל דלי בערך 15 ליטר (אני לא ממלא עד הקצה).
נתוני היצרן לדגם ה 110 הם: 330 ליטר בשעה (בעברית: כ 5.5 ליטר בדקה).

זה אומר שכל דלי "הולך" בעבודה של כ 2.5-3 דקות לכל היותר.

זאת אומרת שעל שטיפה של רכב אתה "מבזבז" סדר גודל של 5 דקות עבודות רצופות של המכשיר.

מניסיון - כשאתה מתרגל לאופן הפעולה של המכשיר ולומד לעבוד ביעילות, אפשר לעשות את זה גם בפחות. זכור שלא מדובר בצינור גינה אלא במים בלחץ, לכן השטיפה הראשונית וגם הסרת הסבון - מאוד מהירים.

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההסבר, אבל היניקה של המים מדלי זה יתן לי את אותו הלחץ אם אחבר לברז גינה ?

לגבי הכבל מאריך , התכוונתי אם זה בסדר שמחבר אותו לחשמל 220v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם עובדים על 220V.

בנוגע ללחץ, לא שמתי לב להבדל בין יניקה מדלי לחיבור לברז  (וגם היצרן בעצמו לא מתייחס לזה - ככל הנראה זה חסר משמעות \ אין הבדל).

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכל עוד יש צינור מים זמין אז עדיף להשתמש בו. שתי סיבות עיקריות :

סיכוי קטן יותר לשאיבת לכלוך והאפשרות לבצע prime - דחיסת מים למערכת לפני הפעלת המנוע.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, כמו תמיד, תיאור מוצר מקיף, פרטני ויסודי!

אישית אני פחות חסיד של הסדרות הירוקות של בוש ולכן שואל האם למשהו יש ניסיון עם גרניק של קרשר, לדוגמא הפשוט ביותר שעולה 400 ש"ח. 

http://allkarcher.com/מכונות-שטיפה-בלחץ/מכונת-שטיפה-בלחץ-גרניק-110-בר-קרשר

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום לא היה לי שום כלי ירוק של בוש, רק כחול.
גם בהם צריך מזל.
קניתי את הירוק כי הוא פשוט מכשיר נישה, סופר קומפקטי, ובאמת עושה עבודה טובה.
אני בהחלט ממליץ עליו. רוב האנשים שמחזיקים אותו מאוד מרוצים ממנו (לאורך זמן). לזכרוני יש גם ליוסי05 אחד כזה כבר כמה שנים טובות, עובד פנטסטי (וזה לא בדיוק מכשיר שלא עבד אצלו בכלל, להפך).
ברור שפה ושם יהיו כאלה שיש להם תקלה או שלא מרוצים, אבל עקרונית שביעות הרצון ממנו טובה.

נדמה לי שרבות דובר על הגרניקים של KARCHER ו-LAVOR כאן בפורום.

בגלל שאין לך בעיה של ברז מים או חשמל, אני חושב שמעבר לשטיפה של רכב אתה תוכל להשתמש בו היטב בבית למשימות כמו שטיפה של שבילי גרנוליט וכד'.
אם התקציב מאפשר מתיחה ל 700-900~, אני במקומך הייתי לוקח משהו קצת יותר חזק, 120-135BAR.

ה K2+CAR KIT כרגע במבצע ב KSP ב 379 שח עם אחריות של מ.ברוכים לשנתיים.

הדגמים החזקים יותר (גם של KARCHER וגם של בוש) עולים יותר (כרגע ה-בוש 125 מוצעת במבצע ב ACE ב 683 שח, זה מחיר יפה).

ה K3 של KARCHER גם כן במבצע ב ACE במחיר זהה (היא 120BAR וזו של בוש 125BAR)

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אני אלך על 135 מה ששלחתי לך,
אקנה לו רק מקציף מעלי.
 דבר אחרון אני מחבר כבל חשמל רגיל? או שצריך כבל מאריך חזק יותר
נשמח אם תוכל לחזור לעדכן אחרי שתקבל אותו. המידע הזה יהיה שימושי לאנשים נוספים שמחפשים מכונת שטיפה באותו טווח המחירים.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, banji man כתב:
לפני 5 שעות, Shahar Matana כתב:
תודה, אני אלך על 135 מה ששלחתי לך,
אקנה לו רק מקציף מעלי.
 דבר אחרון אני מחבר כבל חשמל רגיל? או שצריך כבל מאריך חזק יותר

נשמח אם תוכל לחזור לעדכן אחרי שתקבל אותו. המידע הזה יהיה שימושי לאנשים נוספים שמחפשים מכונת שטיפה באותו טווח המחירים.

כמובן שאעשה זאת, שאקבל במקביל גם את המקציף מעלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...