Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בולמים לא תקינים - 10 ימים לאחר תום האחריות

dav9
שימו לב! השרשור הזה בן 1908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב עם נסועה של 40K והוכנס לטיפול שוטף לפני חודש, כולל החלפת בלמים, כל הטיפולים עד היום באותו מוסך יבואן.

בנסיעה בשבת נשמעו רעשים ונקישות מדי פעם מכיוון הגלגלים, הרכב הוכנס לבדיקה במוסך מורשה יבואן ונאמר לנו כי הבולמים לא תקינים וצריך להחליפם.

אמרו לנו שיבדקו מה ניתן לעשות ויעדכנו אותנו בטלפון בעלות.

מה ראוי לצפות מהמוסך לאור הנסיבות הנל?

(הדגם בכוונה לא הוזכר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצפות אתה יכול למה שבא לך הם לא חייבים כלום.

לרוב מתחשבים ומכסים לפחות חלק מהעלות.

הבולמים נוזלים?איך קבעו שהם לא תקינים?למה אתה לא אומר איזה רכב זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, מניסיון עם רכבים אחרים היבואן יכול או להשתתף או לכסות מתוך רצון טוב.

לאחי הגדול קרה ככה בפורד SMSAX 2010 שנרכשה מאלדן, אחרי כמה חודשים שנגמרה האחריות התקלקלה משאבת הגה כוח שעולה כ 6500 ש"ח.

בהתחלה היבואן הציע להשתתף חלקית בתיקון, לאחר כמה מכתבים שהוא שלח ליבואן (בצורה יפה ומכובדת ולא מתלהמת, כתב שהוא ישמח להיות לקוח שלהם בעתיד וכו')

הוא קיבל תשובה שהם מוכנים לקחת אחריות מלאה. (לפי השרשורים שפותח השרשור פתח בעבר מדובר בקיה פיקנטו).

נסה, אין לך מה להפסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצפות אתה יכול למה שבא לך הם לא חייבים כלום.

לרוב מתחשבים ומכסים לפחות חלק מהעלות.

הבולמים נוזלים?איך קבעו שהם לא תקינים?למה אתה לא אומר איזה רכב זה?

היבואן פעיל בפורום ואני לא רוצה שיתפרש כניסיון להפעיל לחץ או משהו מולו.

אני רוצה לדעת איפה עובר הקו בין לקבל את מה שיציעו לבין להסלים את המקרה הלאה(יבואן/ מכתבים/נציג בפורום/ וכו'..)

לא נכחתי במוסך וגם לא נכנסתי לפרטים של הבדיקה.

40

itamarg

מדובר ברכב אחר ולא בפיקנטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(הדגם בכוונה לא הוזכר)

אנחנו אמורים לנחש?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין איך צריך לנהוג כדי להרוג בולמים ככה מהר.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מצפה שיחליפו לך אותם במסגרת האחריות, כמחווה של רצון טוב או משהו. בכל זאת, סה"כ עברו 10 ימים, לא חצי שנה.

יכול לספר שכשהייתה לי סיאט איביזה FR לפני אי-אילו שנים הופיעה תקלה שהצריכה החלפת סליל הגה כמה ימים או מס' שבועות (לא הרבה) אחרי תום האחריות, ובכל זאת החליפו לי את זה ללא עלות (לא עבודה ולא חלקים).

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין איך צריך לנהוג כדי להרוג בולמים ככה מהר.

כמו עובד אלביט

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...