Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אפשר לקנות חלפים מקוריים לתנור בנוי Samsung?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקורות פנימיים, אבל לא רק אני יודע כך:

https://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=773702

https://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=787249

אני מדבר דווקא על הדגם הזה דווקא ולא על המותג בכללי.

כל מי שקנה אותו, לא פחות מ21 איש, טרחו לציין שזה דגם גרוע.

עריכה אחרונה על ידי אליהו שבת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל או כמעט כל התגובות שם מדברות על אותה תקלה, התקלה שיש גם בתנור שלי. החלפת הפוטנציאומטר אמורה לפתור אותה, היצרן או היבואן מנחים להחליף עם הכרטיס יחד - סבבה. כמה זמן הוא יעבוד אחרי התיקיון - אין לדעת.

אני בגישה של לתת צ'אנס, התיקון יחזיק זמן סביר - מצויין, אם לא גם טוב. אקנה תנור חדש. הזמנתי את החלקים בידיעה שיש את הבעיה הזאת אז עכשיו לבטל?

כמובן שאם מכניסים לחשבון הזמנת טכנאי וסכומים של 1000 ש"ח שנקבו בחלק מהתגובות, כל החשבון משתנה. אצלי מדובר במקרה הגרוע בהפסד של 390 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תנור בתכנון לקוי, היבואן/היצרן תמחר את התנור בהתחלה במחיר פרימיום (טורבו כפול) ולאחר שהתחילו התקלות מכר אותם לחנויות בנזיד עדשים, אני לא היית שם שקל על התנור הזה.

זה הTHP156 של התנורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי כל הבעיה בכך שהפוטנציאומטר צריך לעבוד בתחום התנגדות מאוד ספציפי, ברגע שהפרמטרים שלו משתנים טיפה, הכרטיס רואה את זה כתקלה. פיקששו שם עם טולרנסים כנראה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי עם המק"ט של הפוטנציאומטר המדובר. בדקו במחשב, אמרו שלא נמכר בנפרד אלא רק יחד עם לוח הבקרה הראשי. הפוטנציאומטר והלוח שניהם יחד אותו מק"ט, עולים 390 ש"ח.

אין במלאי, הזמנתי. נראה לי מחיר לא גבוה, אפשר להמר עליו.

חבל שלא פירקת את הפוטנציומטר/

אנקודר ומנסה לרכוש אחד חדש שעולה מקסימום 10-30 שקלים.

לאפיין את הפוטנציומטר מבחינה חשמלית לא ממש קשה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לפני כמה זמן התקשרו מאלקטרונקס פרו, אמרו שהחלקים הגיעו.

היום אספתי אותם. שני כרטיסים, אחד של הפוטנציאומטר, שני לוח בקרה ראשי.

ההחלפה לקחה 10 דקות, נכון לעכשיו הכל עובד.

תודה לכל מי שעזר.

20190123_220051.jpeg20190123_220150.jpeg20190123_220210.jpeg20190123_220240.jpeg20190123_221227.jpeg20190123_221339.jpeg20190123_222318.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזרוק תמיד אפשר.

אבל יש ברשת תיעוד של מישהו שתיקן את אותה התקלה על ידי הוספת נגז 680 אוהם בתור לפוטנציאומטר המקורי - רואים אותו בחלק העליון של התמונה. לדבריו זה פתר את הבעיה.

אם התקלה תחזור אולי אנסה לעשות את זה לפני שזורקים. Screenshot_2019-01-24-08-25-31-1.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא ננסה.

אני מחזיק תנור כזה. שהגיע מתנה לפני כמה חודשים.

עם תקלה זהה.

למקרי חירום.

ארוחה משפחתית גדולה.

או שהתנור הרגיל יתקלקל

*וזה המצב כרגע. נשרף מנוע טורבו). בכל זאת תנור בן 8-10 שנים. ביום שישי כבר קניתי את החלק החדש.

ואני יחליף אותו היום או מחר.

ואחרי זה ננסה את הפיתרון של 680 אום נגד.

המקסימום יעבוד טוב. נתרום את התנור.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבחור מסביר שם צריך למדוד את הפוטנציאומטר המקורי ולהשלים עם נגד ל 10 קילו אוהם. זאת אומרת המקורי אצלו היה 9.32 קילו אוהם במקום 10. המידע מאחד הפורומים ברשת, לא יודע עד כמה זה נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

עידכון:

כמו שאמרו כמה מגיבים פה, אותה  תקלה הופיעה שוב, שנה ו 10 חודשים אחרי התיקון.

אבדוק אם עדיין אפשר לרכוש את הכרטיס הזה ב 390 ש"ח. אם אפשר, אחליף שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...