Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסימת כבישים במחאת הנכים (הכותרת נערכה, לא רלוונטי באיזה יום אתה נתקעת באיזו צומת)

cessna
שימו לב! השרשור הזה בן 2385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתור אדם פשוט מהיישוב אין לי מושג על מה אתה מדבר, אשמח אם תרחיב.

אידיוט\הדיוט אינן מילות גנאי - הכוונה היא לאדם שאין לו ידע או דבר בנושא ודעותיו הלא מלומדות עלולות להסב נזק

אידיוט היא מילת גנאי ועוד איך, לשים אותה בצמוד למילה הדיוט שמשמעותה שונה לחלוטין וקרובה יותר להגדרה שהבאת, למעט סופה המוזר, זו פשוט טעות אם להתבטא בעדינות. לגוף הענין ההפגנות הללו של הנכים, מעבר להפרעה הקשה לציבור, פשוט אינן אפקטיביות. אין ספק שמדובר בציבור מקופח שזקוק לסיוע מסיבי בהרבה מזה אותו הוא מקבל, שימוש באלימות ( והזדהות או לא, בזה בדיוק מדובר ) כלפי הציבור הרחב פשוט מחטיא את המטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אומנם אני לא מהלקוחות הקבועים של הבריונים שחוסמים את הכבישים, אבל כל פעם שאני שומע על החסימות האלה אני מתעצבן.

עד לא מזמן הרווחתי משכורת מאד קרובה ל5000 ש"ח. אני עדיין נוהג על מכונית מספיק מיושנת, שצריכה אישור בלמים ומשלם כל חודש מאות שקלים לביטוח לאומי.

אותו ביטוח הלאומי, שאומרים לי שבעוד 20 שנה כשאני אצטרך אותו - יהיה בפשיטת רגל.

והנה באים קומץ נכים, במכוניות שהגלגלים שלהם עולים יותר מכל האוטו שלי, ואומרים שהם מקבלים רק 2300 ש"ח לחודש.

ובגלל זה, לי אסור לנסוע להרויח את הכסף, שממנו מורידים מאוד שקלים שהולכים לביטוח לאומי, שיום אחד לא יוכל לשמש אותי, כי אחרים מרוקנים אותו היום.

כמה פריירים כמוני ישארו בסוף לשלם מיסים פה? מספיק כדי לממן 5000 ש"ח לכל נכה? ורכב, והנחה בארנונה, והנחה באגרת רישוי, ועוד אלוהים יודע מה?

אי אפשר להמשיך להרביץ לסוס שמושך את העגלה עד שהוא מת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף עוד יתברר שהחוסמים יורים לעצמם ברגל וגם לכלל הנכים.

יקבלו תשובה שלא מגיע להם שום תוספת כי :

1. לא נותנים פרס לאלימות ולא יוצרים תקדים שבריונות משתלמת.

2. הכספים שהיו אמורים לממן את התוספת מופנים לנזקים אשר נגרמו בגלל החסימות.

כמובן, בשלב כלשהו, יפנו אותם תוך שניות מהכביש, ובכוח הדרוש לכך, כאשר לכלל האוכלוסיה לא רק שלא יהיה איכפת, אלא ישמחו ששמים לזה סוף.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיוט היא מקור המילה אידיוט, הכינוי אידיוט יותר נוקב ויתאכן גם מעליב. זה לא העניין

את מטרתי השגתי, אין ביטוי אלימות ורצונות פגיעה בנכים על גבי פורום הרכב הגדול בישראל.

קריאות גנאי לכיווני וקללות הפסיקו להזיז לי מגיל 7-8 לכן זה היה מחיר שווה כדי שההתלהמות מול ציבור הנכים המסכן יפסיק.

כולכם מוזמנים להציע רעיונות ודרכים אפקטיביות לציבור הנכים ואני בטוח שהן לא יפלו על אוזניים ערלות.

אני רוצה לקוות שציבור הנכים חשב פעם או פעמיים לפני שיצא לסכן עצמו ואת תדמיתו בכבישי ישראל הידועים לשימצה

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם מוזמנים להציע רעיונות ודרכים אפקטיביות לציבור הנכים ואני בטוח שהן לא יפלו על אוזניים ערלות.

אני רוצה לקוות שציבור הנכים חשב פעם או פעמיים לפני שיצא לסכן עצמו ואת תדמיתו בכבישי ישראל הידועים לשימצה

אתה מקווה לשוא. כמה שלא ניסיתי לדבר עם ראשי המאבק ולהסביר להם שהם לא בכיוון - לא ממש עוזר. הם לא רוצים לפתור את הבעיה - הם רוצים כסף...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיוט היא מקור המילה אידיוט, הכינוי אידיוט יותר נוקב ויתאכן גם מעליב. זה לא העניין

קצת אוף טופיק - נהפוך הוא. המיליה אידיוט היא מקור המילה הדיוט, אבל עם האבולוציה המשמעות השתנתה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות שלי לכך התכוונתי הדיוט קדמה לאידיוט.

תודה על התיקון.

נחזור לנכים ונאחל להם להיות חזקים ונתמוך בהם בשקט שיצליחו במאבק ולא יפריעו לנו להגיע הביתה להתקלח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה הודיעה עכשיו על שינוי מדיניות - לא תאפשר יותר חסימת כבישים.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחזור לנכים ונאחל להם להיות חזקים ונתמוך בהם בשקט שיצליחו במאבק ולא יפריעו לנו להגיע הביתה להתקלח

זו דמגוגיה זולה, ועצוב שככה אתה מתנסח.

אף אחד לא היה בוכה אם הוא היה מאחר בעשר דקות למקלחת שלו בבית.

הבעיה שהחסימות האלו תוקעות מקרי חירום רפואיים, גורמות לאנשים להפסיד תור לבדיקה רפואית שנקבע חודשים מראש, גורמות לאנשים לאחר למבחנים וראיונות עבודה, גורמות להורים לאחר לאסוף את הילדים שלהם ממערכת החינוך, ובאופן כללי גורמות לעשרות אלפי או אפילו מאות אלפי אנשים להפסיד שעות עבודה יקרות. זה לא לאחר לאמבטיה. מה תגיד למישהו שחייב לפנות את הדירה שלו מחר אבל המוביל נתקע שעתיים בפקק, ולא יכול להגיע היום?

אילו היו המוני נכים שמשתתפים בהפגנות, ניחא. אבל מדובר במספר ממש קטן של מפגינים, מה שעוד יותר גורם לך לחשוב שמדובר בכמה בריונים שלא באמת מייצגים את ציבור הנכים הרחב, ופועלים ממניעים אישיים ופוליטיים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. זה תוקע ציבור גדול מאוד וגורם לו לא לעיכוב טריוויאלי אלא ממושך. ושוב, לפחות במקרים שראיתי באיילון ובקרבת קריית הממשלה - המפגינים חושפים את גופם לתנועה אותה הם חוסמים. מסוכן!

לא קיימים ביטויים בשפה העברית לבטא את הרגשתי, ואסור לכתוב כאן ברוסית. חבל.

что?! چه؟! شو؟ que?! מה?!

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו דמגוגיה זולה, ועצוב שככה אתה מתנסח.

אף אחד לא היה בוכה אם הוא היה מאחר בעשר דקות למקלחת שלו בבית.

הבעיה שהחסימות האלו תוקעות מקרי חירום רפואיים, גורמות לאנשים להפסיד תור לבדיקה רפואית שנקבע חודשים מראש, גורמות לאנשים לאחר למבחנים וראיונות עבודה, גורמות להורים לאחר לאסוף את הילדים שלהם ממערכת החינוך, ובאופן כללי גורמות לעשרות אלפי או אפילו מאות אלפי אנשים להפסיד שעות עבודה יקרות. זה לא לאחר לאמבטיה. מה תגיד למישהו שחייב לפנות את הדירה שלו מחר אבל המוביל נתקע שעתיים בפקק, ולא יכול להגיע היום?

אילו היו המוני נכים שמשתתפים בהפגנות, ניחא. אבל מדובר במספר ממש קטן של מפגינים, מה שעוד יותר גורם לך לחשוב שמדובר בכמה בריונים שלא באמת מייצגים את ציבור הנכים הרחב, ופועלים ממניעים אישיים ופוליטיים.

אני לא מתנסח שלא במקום ולא מבטא דמגוגיה זולה, חבל לי שכך אתה מרגיש זאת לא היתה כוונתי.

אני לא רוצה ולא מתכוון לשכנע אף אחד לנהוג בשום צורה.

באמת אני מאחל לנכים להיות חזקים ולבצע את פעולותיהם בשקט שלא יפריע לציבור לא משנה אם להתקלח או להגיע לתור לרופא.

שוב, אין לי מושג מי מפגין ומה עומד מאחורי תאוריות הקונספירציה. ובגדול גם לא מעניין אותי כי זה לא עייני

מבין את כל ההשלכות של פקקים וחסימות כבישים.

אני לא מבין את הודעות הנאצה האלימות שנכתבו בתחילת הפוסט וטוב שהן הפסיקו. יפה שעה אחת קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה הודיעה עכשיו על שינוי מדיניות - לא תאפשר יותר חסימת כבישים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5020385,00.html

מה שעונה על השאלה: האם התנהלות המשטרה עד כה הונחתה מגבוה. אי אפשר לשנות מדיניות אם לא היתה מדיניות.

ושוב, המשטרה עושה מה שנראה לה שהציבור והתקשורת מצפים - אם בתחילת המאבק המשטרה חששה לפנות בכח חסימות כי זה "מצטלם רע", המשטרה הבינה כנראה שהלך הרוח בציבור (וגם בשרשור זה) דורש מהמשטרה לאכוף את החוק.

ואני רק מצטער שזה מה שמניע את ההחלטות בצמרת המשטרה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום היו משאירים נתיב או שניים ( בכביש 4 ליד קוקה קולה , למשל ) והתנועה זזה איכשהו, היה פקוק, היו נתקעים 15-20 דקות.

היום ביום א' על הבוקר, אחרי החגים, כאשר כולם על הכביש, סגרו לשעות הרמטית חצי מדינה, אחרי צהרים, בשעות עומס בדרך חזרה גם כן. זה כבר רמה אחרת של בלאגן שאי אפשר להבליג, כי יהיה יותר גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה האמתית היא מה יעשו השוטרים המסכנים שמחר בבוקר צריכים לאכוף את האמירה הזאת של המשטרה.

יזיזו בכוח את הרכבים עם גרר? ידחפו את הנכים עם העגלות לשול?

משימה בהחלט לא קלה לביצוע, ליבי איתם.

что?! چه؟! شو؟ que?! מה?!

Да!

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5020385,00.html

מה שעונה על השאלה: האם התנהלות המשטרה עד כה הונחתה מגבוה. אי אפשר לשנות מדיניות אם לא היתה מדיניות.

ושוב, המשטרה עושה מה שנראה לה שהציבור והתקשורת מצפים - אם בתחילת המאבק המשטרה חששה לפנות בכח חסימות כי זה "מצטלם רע", המשטרה הבינה כנראה שהלך הרוח בציבור (וגם בשרשור זה) דורש מהמשטרה לאכוף את החוק.

ואני רק מצטער שזה מה שמניע את ההחלטות בצמרת המשטרה.

ברוך הבא למדינת ישראל,

מדינה שבה המשטרה פועלת לפי הוראות ממחלקת יחסי הציבור.

אם גנבו לך את הרכב וקוראים לך פנינה רוזנבלום, אז מייד יקימו מחסומים וינסו לאתר את הרכב, אם זאת גברת כהן מחדרה , מקסימום שתגיש תלונה והתיק יסגר עוד לפני שתספיק לקום מהשולחן של השוטר.

והדוגמאות רבות מספור.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...