Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסימת כבישים במחאת הנכים (הכותרת נערכה, לא רלוונטי באיזה יום אתה נתקעת באיזו צומת)

cessna
שימו לב! השרשור הזה בן 2378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסחפת לגמרי....שמור את ההגדרות שלך לעצמך.

לא נסחפתי... מי שסופר דקות או שעות ולא מרים ראש למצב הלחש שמולו הוא נסחף.

אידיוט - ההגדרה היא לא שלי. אפשר לבדוק בגוגל מה ההגדרה לאידיו והיא מתיישבת מושלם למרבית האנשים שרשמו תגובות בפוסט זה.

תנו הצעה אחרת מה אתם הייתם עושים במצבם? כותבים מייל לביבי?

זאת האופציה היחידה שלהם לרעש ציבורי וכמו כל דבר בישראל רעש זאת הדרך היחידה.

כבדו את החלש ותבכו בשקט.

יום הדין יגיע לכולם והדקות או השעות בכביש יתגמדו לעומת העזרה לאחר.

כל מי שלא חושב כמוני, או שרוצה שאיזה נכה מסכן שלא יכול להתגונן יקבל מכות, אעשה את הדבר הבוגר ואשמור את תגובתי ומחשבותיו על אדם זה לעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התחלתי לצטט את כמות האידיוטים שהגיבו פה והבנתי שההודעה הזאת תיהיה ארוכה מידי.

בעיקרון כל מי שחושב שהוא מבין דבר או חצי דבר על המחאה או שהיה לו יום קשה בעבודה ורוצה להגיע הביתה שירשום לעצמו אידיוט במראה ויסתכל עליה כל בוקר כי אחרת הוא עלול לשכוח שהוא אידיוט.

האהדה הציבורית כל כך עזרה עד עכשיו שפשוט אין צורך להפגין, לא?

אף אחד לא מחפש את אהדת הציבור ואף אחד מהציבור לא יבין את קושיים של הנכים.

תנו להם להפגין תתמכו בהם וכל מי שאידיוט ובוכה שקשה גם לו שיזהר כי יתאכן שיבוא יום והוא יצטרך את אהדת הציבור או קיצבה כזאת או אחרת.

היזכרו בלשונכם ותנו יד לחלש מכם. ממש מתבייש לקרוא חלק מההודעות שלכם.

IANFS, על מנת לאזן את מה שכתבת, לפי התיאוריה שלך צריך שאנשים שלא רשמו לעצמם על המראה "אידיוט" ירשמו לעצמם על המראה "חכם", כדי לא לשכוח עד כמה הם חכמים.

אתה רואה את התמונה בשחור ולבן.

להפגין ולהלחם על הזכויות זה דבר חשוב ונכון. לתת יד לחלש לא רק זה דבר מבורך ורצוי, אלא גם דרוש.

השאלה היא איפה להפגין? לחסום את הכבישים זה בעיניך להפגין ולהלחם על הזכויות?

אז אחדש לך - זה לא. זה רק להפר את סדר היום הציבורי. זאת לא מלחמה על הזכויות, זאת אנרכיה.

תקימו אוהלים מול משרדי הממשלה, תפגינו שם ותגורו שם עד שלא תקבלו את מה שמגיע לכם.

להזכירכם הממשלה הם מקבלי ההחלטות ולא הציבור.

בצורה כזאת בעבר הצלחתם במאבק. תמשיכו בדרך הנכונה.

בהצלחה במאבק! ותעזבו את הציבור המסכן בשקט.

נ.ב. אל תזלזל בזמן של הזולט. החיים קצרים, זמן הוא חלק מהחיים. לאנשים עובדים שמשלמים מיסים יש מעט מאוד זמן פנוי בשביל זמן איכות עם המשפחה ומנוחה. מי שלא עובד, יש לו המון זמן פנוי.

בדרך כלל מי שיש לו הרבה ממשהו, הוא לא מבין את מישהו שיש לו מעט ממשהו. בין אם זה זמן, כסף, בריאות וכד'.

מי שלא מעריך את זמנו של האחר, הוא לא מכבד אותו.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לצטט את כמות האידיוטים שהגיבו פה והבנתי שההודעה הזאת תיהיה ארוכה מידי.

בעיקרון כל מי שחושב שהוא מבין דבר או חצי דבר על המחאה או שהיה לו יום קשה בעבודה ורוצה להגיע הביתה שירשום לעצמו אידיוט במראה ויסתכל עליה כל בוקר כי אחרת הוא עלול לשכוח שהוא אידיוט.

האהדה הציבורית כל כך עזרה עד עכשיו שפשוט אין צורך להפגין, לא?

אף אחד לא מחפש את אהדת הציבור ואף אחד מהציבור לא יבין את קושיים של הנכים.

תנו להם להפגין תתמכו בהם וכל מי שאידיוט ובוכה שקשה גם לו שיזהר כי יתאכן שיבוא יום והוא יצטרך את אהדת הציבור או קיצבה כזאת או אחרת.

היזכרו בלשונכם ותנו יד לחלש מכם. ממש מתבייש לקרוא חלק מההודעות שלכם.

לתת יד לחלש? בכיף.

לתת יד לפעילות פוליטית חסרת-בושה של מפגינים מקצועיים, שלוחי-יד של ארגונים בעלי אג׳נדה מסוימת,

שביניהם לבין הנכים האמיתיים אין כלום? לא.

רגש חסר מעצורים מול מנה קטנה של שכל ישר ובדיקת רקע. זה הכול. אני יכול באותה מידה לכתוב שמי שלא בודק את הרקע הוא אידיוט, אבל זה לא יפה וגם לא נכון.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מלחשוב על אמבולנס שעוכב בפקק, או יולדת שלא הגיע בזמן לחדר הלידה עקב החסימות.......

זו בפירוש אינה הדרך להשפיע על נבחרי העם, שכידוע הם אלא שמחליטים ולא אותם משתמשי דרך. הם מגיעים ל"משרדם" בכל מצב. הנכון יותר הוא להפגין מול הכנסת ומשרדי הממשלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IANFS, על מנת לאזן את מה שכתבת, לפי התיאוריה שלך צריך שאנשים שלא רשמו לעצמם על המראה "אידיוט" ירשמו לעצמם על המראה "חכם", כדי לא לשכוח עד כמה הם חכמים.

אתה רואה את התמונה בשחור ולבן.

להפגין ולהלחם על הזכויות זה דבר חשוב ונכון. לתת יד לחלש לא רק זה דבר מבורך ורצוי, אלא גם דרוש.

השאלה היא איפה להפגין? לחסום את הכבישים זה בעיניך להפגין ולהלחם על הזכויות?

אז אחדש לך - זה לא. זה רק להפר את סדר היום הציבורי.

תקימו אוהלים מול משרדי הממשלה, תפגינו שם ותגורו שם עד שלא תקבלו את מה שמגיע לכם.

להזכירכם הממשלה הם מקבלי ההחלטות ולא הציבור.

בצורה כזאת בעבר הצלחתם במאבק. תמשיכו בדרך הנכונה.

בהצלחה במאבק! ותעזבו את הציבור המסכן בשקט.

תודה!

לי אישית אין יד ורגל במאבק - אני אוהב אדם מטבעי וקשה לי לראות קבוצה חלשה נאבקת.

הייתי שמח אם קארספורום היה מתגייס למאבק ומגביר מודעות לציבור אוהדי הרכב בישראל שיש לתמוך בנכים.

אני לא בטוח בסטטיסטיקה אבל הרבה נכים היו חובבי ספורט מוטורי בעברם או חיילים שנתנו חלק מגופם למען המדינה שאנחנו נוהגים בכבישיה.

להקים אוהלים נשמע נהדר, אם הייתי יודע מה עובר על נכה שצריל להשתמש בשירותים היית מבין שזה כמעט כמו לומר לחלקם להתחיל לרוץ.

אני לא מזלזל בהספד הכספי ובהפרעה לסדר היום שנגרמת בעקבות חסימת הכבישים אני פשוט מופתע מתגובותיהם של שותפיי לתחביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתת יד לחלש? בכיף.

לתת יד לפעילות פוליטית חסרת-בושה של מפגינים מקצועיים, שלוחי-יד של ארגונים בעלי אג׳נדה מסוימת,

שביניהם לבין הנכים האמיתיים אין כלום? לא.

רגש חסר מעצורים מול מנה קטנה של שכל ישר ובדיקת רקע. זה הכול. אני יכול באותה מידה לכתוב שמי שלא בודק את הרקע הוא אידיוט, אבל זה לא יפה וגם לא נכון.

בתור אדם פשוט מהיישוב אין לי מושג על מה אתה מדבר, אשמח אם תרחיב.

אידיוט\הדיוט אינן מילות גנאי - הכוונה היא לאדם שאין לו ידע או דבר בנושא ודעותיו הלא מלומדות עלולות להסב נזק

עריכה אחרונה על ידי IANFS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרת סדר ציבורי לכל דבר ( עבירה על החוק).

לא מדובר בהפגנה ברישיון.

החסימות האלה פוגעות גם באזרחים וגם גורמות להפסדים לא קטנים לתקציב המדינה ( שלפי הדרישה של הנכים אמורה להכפיל את הקצבאות). לפי דעתי, לא צריכים לתת להם לחסום את הכבישים. אין לזה קשר לחמלה, תחושת צדק ( או חוסר צדק ). פשוט במדינת חוק אסור לאפשר עבירות על החוק, לא משנה באיזו קבוצת אוכלוסיה מדובר. אחרת אין לזה סוף.

כמובן, להפגנות הפרועות האלה ולחסימות כבישים אין שום השפעה על ההחלטה בעניין הקצבאות.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשההפגנה הייתה בכניסה הצפונית לאשדוד לפני כמה שבועות באשדוד, הנכים היו מחוזקים ב"שחקני חיזוק" לא נכים שהיו קופצים על מכוניות בנסיעה! אם זה לא הפרת סדר ציבורית אז מה כן.

יש לי את זה מתועד בוידאו (קצת מרחוק אבל רואים) לכל הספקנים :shock:

אני אישית הייתי שובר לפרחח ההוא את העצמות אם היה עושה לי תרגיל כזה. לקפוץ על הרכב שלי באמצע שאני נוסע.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הם היו מפגינים על יוקר המחיה, דעתם היתה זהה?

הם כדי הפגנה על חצי שקל של קוטג היא חוקית?

מה עם הפגנה בנוגע עלות הדיור, משהו שנוגע לרבים מאיתנו, האם גם הייתם נגד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כללים להפגנה חוקית, כולל קבלת רישיון מרשויות החוק. גם מצעד הגאווה קיבל אישור כזה וגם ההפגנות בכיכר רבין על יוקר המחיה בזמנו.

אי אפשר לחסום מדינה ללא אישור, כל יומיים, על דעת עצמם , בגלל חוסר צדק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית אין יד ורגל במאבק - אני אוהב אדם מטבעי וקשה לי לראות קבוצה חלשה נאבקת.

אתה כל כך אוהב אדם, שאתה שוכח שלא רק האדם שאתה אוהב קיים בייקום. בטח שהוא לא מרכז הייקום.

לפי ההגדרה שלך אתה אידיוט (וגם צבוע). למה? כי אתה תומך בחסימת הכבישים מבלי שאתה יודע שזה מאבק פוליטי הרבה יותר מאשר מאבק למען זכויות נכים.

אתה תומך בהפגנה לא חוקית ומביא כדוגמה הפגנות חוקיות. ההבדל לא ברור לך וחבל.

אתה טוען שאתה "בעד החלש" אבל אתה שוכח שהאזרח בפקק גם חלש (צביעות אמרנו?). הוא חלש אחרי 9 שעות עבודה בדרך לראות את הילדים.

היולדת באמבולנס התקוע גם חלשה.

האנשים במיון ואלו שבדרכם לניתוחים, אשר להם הם חיכו חודשים רבים, שמחכים לרופאים התקועים בפקק - אלו גם מסכנים.

וכן זה מקרה אמתי.

אתה פשוט מופתע מהתגובות כי אתה אנרכיסט. עבורך לחוק אין משמעות וצדק הוא ערך עליון, אלא שהצדק הוא תפיסתי שלך ולא של בית משפט או מישהו אחר.

ואמרה אחרונה, קצת אומר את זה כתרופה למכה: אני השתתפתי בהפגנות של נכים (חוקיות), אני התנדבתי במשך שנים רבות ואני תמיד אשמח להתגייס למאבק עבור אנשים חלשים. אבל, המרחק בין השורה שלי לבין חסימות הכבישים הוא שמיים וארץ.

כי אם כל מי שלא מרוצה מתנאיו יתחיל לחסום כבישים, המדינה תעצור למשך 365 ימים בשנה.

תלמד את הנושא, תקרא קצת, תבין מי נגד מי ואז תחזור לספר לנו כמה אתה מופתע וכמה אתה בעד מאבק כוחני שכל תוצאותיו הן גרימת נזק לקבוצה אחת של אנשים חפים מפשע כדי לשפר תנאים של קבוצה אחרת.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתקעתי בעיצומה של הפגנת נכים על ציר תנועה גדול.

לא רק שזה גרם לי, בסופו של יום עבודה ארוך עד להחריד, לעיכוב מטורף, זה גם הביא את הנכים המפגינים לסיכון רב כשהם התגלגלו על כביש שיש בו תנועה די מהירה ופחות-או-יותר חסמו מכוניות בגופם.

זה פשוט לא לעניין, ולא משנה כמה קשה הרקע להפגנה.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לפוסט הצודק מאוד של ניקו פ., לא יתכן שכל מי שלא מרוצה ממשהו יחליט למחות בכל דרך שימצא לנכון. זו אכן הדרך המהירה לאנרכיה.

מחר יחליטו קשישים שלא חסכו לפנסיה שקצבת הזיקנה לא מספקת אותם, מחרתיים יחליט המתנחלים שהאבטחה שהם מקבלים לא טובה מספיק, ואח"כ יטענו הקיבוצניקים שהקצאת המים שלהם לא מאפשרת להם לעסוק בחקלאות. בדמוקרטיה (מסודרת) יש חוק, והחוק מאפשר מחאה בצורה חוקית. אם כל קבוצה שמשהו לא נראה לה תחליט להפגין בצורה בלתי חוקית, ולפגוע באוכלוסיה גדולה בהפתעה, העסק יצא מהר מאוד משליטה.

את הנכים המפגינים צריך לפנות, ומהר, ואם זה לא עוזר לפגוע בהם בצורה אישית (מעצר קצר / קנס). הבלגן הזה חייב להיפסק, גם אם זה לא מצטלם טוב. מדרון שמירת החוק הסלקטיבית הוא מאוד חלקלק.

וכל זה בלי להגיד מילה על המאבק עצמו, שיכול להיות שהוא המוצדק ביותר שיש. זה עדיין לא מצדיק את האמצעים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כל כך אוהב אדם, שאתה שוכח שלא רק האדם שאתה אוהב קיים בייקום. בטח שהוא לא מרכז הייקום.

לפי ההגדרה שלך אתה אידיוט (וגם צבוע). למה? כי אתה תומך בחסימת הכבישים מבלי שאתה יודע שזה מאבק פוליטי הרבה יותר מאשר מאבק למען זכויות נכים.

יתאכן כי אני הדיוט בנושא - אני לא פוליטקטי ולא מחובר לחדשות בישראל. אני ניזון מהתגובות המזעזות התומכות בשימוש באלימות מול נכים! לאוזני זה נשמע רע ואחסוך בדימוי שעולה במוחי.

צבוע אני לא חושב שאני כזה אבל אני שמח לשמוע שאתה חושב כך מבלי להכיר אותי אישית

אתה תומך בהפגנה לא חוקית ומביא כדוגמה הפגנות חוקיות. ההבדל לא ברור לך וחבל.

אני לא תומך בשום הפגנה אני נסער מגובותיהם של חברי הפורום שסופרים את הדקות במקום לתת תמיכה בקבוצה חלשה. לר נתתי דוגמאות לכלום רש שאלתי מה אם מטרת ההפגנה היתה למען טובתם של המתנגדים למרות אי החוקיות בהפגנה.

אתה טוען שאתה "בעד החלש" אבל אתה שוכח שהאזרח בפקק גם חלש (צביעות אמרנו?). הוא חלש אחרי 9 שעות עבודה בדרך לראות את הילדים.

הוא חלש דקות הללו בפקק ולאחר מכן כוחו בתומנו בעוד הנכה עדיין נאבל על פיסת לחמו ובבירטקרטיה מזעזעת שאתה לא רוצה אפילו לשמוע עליה. אם היתה לך היכרות אישית עם קבוצת נכים ומה שהם עוברים לא היית מעיז לעלות את זה לך לא ברור לי למה בחרת לדבר בשם האזרח הפשוט. הייתי שמח לעמוד בפקקים גם היום וגם בהפגנת יוצאי אתיופיה.

היולדת באמבולנס התקוע גם חלשה.

האנשים במיון ואלו שבדרכם לניתוחים, אשר להם הם חיכו חודשים רבים, שמחכים לרופאים התקועים בפקק - אלו גם מסכנים.

וכן זה מקרה אמתי.

בכל מאבק יש נפגעים אחרת זהו אינו מאבק

אתה פשוט מופתע מהתגובות כי אתה אנרכיסט. עבורך לחוק אין משמעות וצדק הוא ערך עליון, אלא שהצדק הוא תפיסתי שלך ולא של בית משפט או מישהו אחר.

לצערי ולצרך מדינה ישראל רחוקה מלהיות מדינת חוק מתוקנת ועבורי יש משמעות ואהדה לחוקים. אין בדעתי צודק או טועה אך יש בדעתי חמלה לחלש. אינני יודע אם ההפגנה הנל מגובה בחוקים - לא בדקתי ואין בכוונתי.

ואמרה אחרונה, קצת אומר את זה כתרופה למכה: אני השתתפתי בהפגנות של נכים (חוקיות), אני התנדבתי במשך שנים רבות ואני תמיד אשמח להתגייס למאבק עבור אנשים חלשים. אבל, המרחק בין השורה שלי לבין חסימות הכבישים הוא שמיים וארץ.

כי אם כל מי שלא מרוצה מתנאיו יתחיל לחסום כבישים, המדינה תעצור למשך 365 ימים בשנה.

למען הסר ספק אני מתנדב למען נכים מעל 15 שנה וזה דיסקליימר שהייתי צריך להצהיר עליו. שוב אני לא תומך בחסימת כבישים! אני כן הייתי רוצה ש90 אחוז יביעו חמלה ורגש למען קבוצות חלשות באוכלוסיה שיתאכן והקריבו חלקי גוף למנם ולמען המדינה! נכון לפוסט זה 90 אחוז רוצים להפגין אלימות למען הנכים ואף חבר לא קם ושם סוף לדברים הללו. הלו זה לא גונגל ואסור לתת מקום לביטוים כאלו!

תלמד את הנושא, תקרא קצת, תבין מי נגד מי ואז תחזור לספר לנו כמה אתה מופתע וכמה אתה בעד מאבק כוחני שכל תוצאותיו הן גרימת נזק לקבוצה אחת של אנשים חפים מפשע כדי לשפר תנאים של קבוצה אחרת.

אני לא בעד מאבקי כוחות בשום במה ובשום מקום אני נגד אלימות מילולית ציבורית משטרתית מדינית צבאית וכל אלימות וכוחניות באשר היא - אם כמו שאתה אומר קבוצות פוליטיות וקונספירציות עומדות מאחורי מאבק זה אז אני מתנצל כי לא ידעתי אבל זה לא נותן במה לאזרח הפשוט לנפנף נכים באלימות

בכל אופן תודה על התנתבודת בעבר זה לא מובן מאליו.

לא אלמד את הנושא כי אני כאזרח הפשוט רק ניזון ממידע המועבר ברשת ואין לי יד ודבר בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לפוסט הצודק מאוד של ניקו פ., לא יתכן שכל מי שלא מרוצה ממשהו יחליט למחות בכל דרך שימצא לנכון. זו אכן הדרך המהירה לאנרכיה.

מחר יחליטו קשישים שלא חסכו לפנסיה שקצבת הזיקנה לא מספקת אותם, מחרתיים יחליט המתנחלים שהאבטחה שהם מקבלים לא טובה מספיק, ואח"כ יטענו הקיבוצניקים שהקצאת המים שלהם לא מאפשרת להם לעסוק בחקלאות. בדמוקרטיה (מסודרת) יש חוק, והחוק מאפשר מחאה בצורה חוקית. אם כל קבוצה שמשהו לא נראה לה תחליט להפגין בצורה בלתי חוקית, ולפגוע באוכלוסיה גדולה בהפתעה, העסק יצא מהר מאוד משליטה.

את הנכים המפגינים צריך לפנות, ומהר, ואם זה לא עוזר לפגוע בהם בצורה אישית (מעצר קצר / קנס). הבלגן הזה חייב להיפסק, גם אם זה לא מצטלם טוב. מדרון שמירת החוק הסלקטיבית הוא מאוד חלקלק.

וכל זה בלי להגיד מילה על המאבק עצמו, שיכול להיות שהוא המוצדק ביותר שיש. זה עדיין לא מצדיק את האמצעים.

אני מסכים איתך! וזאת תגובה ראויה והרבה פחות מתלהמת באשר בדרישה בשימוש באלימות בתחילת הפוסט.

לפחות על כיוון המחשבה של חלקכם אני מאמין שהצלחתי להשפיע וזאת היתה כוונתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...