Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר עם איכות צליל, טובה יותר. TAKE 2

mikmik
שימו לב! השרשור הזה בן 6954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גם הייתי נוכח במבחן עם עוד שתי חברים עשינו ניחושים איזה זה המגבר שעובד ואחר כך סימנתי לשי להראות לנו איזה עבד ברוב המקרים טעינו...

אדי מאגנט מול הזטק הרבה היו אומרים שזה פייר אינף אל תמתח את הגבול...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוקי,אז מה הוכחנו בניסויים האלה? שאין הבדל שמיעה ואנחנו סתם משלמים על מותג? או משהוא אחר?
הוא מוכיח

שמגבר זה מגבר וכולם מוצאים צליל שווה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה אנשים משלמים על מותגים? אז למה יש אנשים קונים מגברים ב4000-5000שקלים ..למה איל לא התקין מערכת של מגברים של מגנאט או של כול חברה אחרת הרי זה היה עולה פחות ...

אז אולי עדיין קיים איזו שהוא הבדל..... אולי ההבדל זה בגלל איכות ההרכבה והאמינות למשך שנים? בקיצור יש פה דילמה ממש רצינית....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי כשאתה קונה מגבר אתה משלם על פיתוח על איכות כמו שאמרת על עוד אלף ואחת דברים שאני לא יודע ההבדל באמינות קיים אני בטוח בזה אבל ההבדל בסאונד בין מגברים עם עוצמות בערך שוות לא קיים

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית מה שמבדיל זה הקרוס הקיים אבל אם תעביר כול מגבר עם נתונים זהיים לALL PASS אז ותעשה את החיתוכים דרך הHU אז לא ישמעו הבדל כלומר וואט זה וואט......אז עכשיו מיתעוררת בי השאלה למה פסלנו את סידרת הPUNCH של רוקפורד בגלל הקרוס הרי אפשר להישתמש בא בליעדיו ולקבל את הוואט המפותח ואמין שרוקפורד מציאים בלי קשר למחיר מסכימים איתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

\ולקבל את הוואט המפותח ואמין שרוקפורד מציאים בלי קשר למחיר מסכימים איתי?
אדי את שיכור ?!

וואט מפותח ?!

וואט אמין ?!

חחח אני הולך לישון שמח היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתן אתה עייף לך לישון...

וואט מפותח-פיתחו מדעי במעבדות לא הוואט עצמו אלה המגבר וחלקים והרכב בלה בלה בלה...

וואט אמין- מחזיק לארוך שנים ולא שורף רמקולים ולא בקטע של DC

כול הדברים בהם קליפורניה בום לא ניכללת....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא מבין מה היתה פה ההשוואה קשורה למה ששי מנסה להוכיח, לפי כל הטענות של שי היה צריך להשוות בין הזטק לקליפורניה,כי המאגנאט זה עדיין מגבר טוב, כי כל הויכוחים שהיו בין מתן ושי לאדי זה שאי אפשר לשמוע הבדל בין זבל סיני למגבר יקר ועד כמה שידוע לי מאגנאט רחוק מלהיות זבל סיני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתן זה אתה לא בסדר שחושב שהמגבר שלך כול יכול...

אמין ומחזיק לארוך שנים -איכות יצור והרכבה ובקרת איכות בידקות וביקורות לאורך הרבה שנים...

מגנאט בגרמניה לא ניחשב בכלל הוא נימכר בגרושים הרי מגנאט זה לא הליקס ולא רינבו וכו'...

נכון,זה מה שאני אומר שהיה צריך להשוות בין קליפורניה בום לזטקס ואם אז לא היה הבדל אז מה אני יכול להגיד -שצריך לרוץ ליקנות קליפורניה בום....ועד כמה שיודעה לי רועי יש הבדל בין קליפורניה דרק למגברים נורמליים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא זבל סיני אבל יש הבדל בין מגבר בסדר גודל של אלפיה לעומת סדר גודל של יותר מכפול...

אני חושב שככל שהייתם נותנים למגברים "להתחמם" ואם הייתם בודקים בגישור ובעוצמות גבוהות מאד, הייתה יותר השפעה מבחינת הדאמפינג פאקטור ואיכות החומרים (אבל שוב, אני מסנה לשמור על ההגיון הפשוט ויכול להיות שאני טועה)

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...