Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיגים של בעלי רנו(פוצל מהוספת סוסים למגאן 1.6)

maor megane
שימו לב! השרשור הזה בן 7027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפרופו רנו ושיפורים....

מה השיפורים הקליאו ספורט מול הרגילה?

ד"א ראיתי אותך ליד אפרידר ...

שיפורים ? ... הרכב שלי סטנדרטי, אם לזה אתה מתכוון.

ואם לא לזה התכוונת.. אז קליאו ספורט באה עם 172 כ"ס מנוע 2000 לעומת 110 בגירסא הכי חזקה במנוע 1600.

בולמים, כסאות ... ועוד אלף ואחד דברים שונים מהקליאו הרגילה. (ממש אין צורך לפרט כאן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבעלי המגאן קופה בעוד שבועיים אנו מארגנים מפגש של בעלי הרכב הנ"ל אז כל מי שיהיה מעוניין אני אתן לו את הפרטים , בזמן הקרוב גם יעלה לרשת אתר של "מגאן קופה בישראל" אז אתם גם מוזמנים לשלוח לי תמונות של הרכב שלכם כולל בעלי קליאו ספורט אשר גם מוזמנים למפגש כמובן, אני כבר בשבוע הבא איידע את מי שצריך.

אוהד מה שלומך זה משה אם יש לך שאלות או משהו אל תתבייש לשאול.

יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפורים ? ... הרכב שלי סטנדרטי, אם לזה אתה מתכוון.

ואם לא לזה התכוונת.. אז קליאו ספורט באה עם 172 כ"ס מנוע 2000 לעומת 110 בגירסא הכי חזקה במנוע 1600.

בולמים, כסאות ... ועוד אלף ואחד דברים שונים מהקליאו הרגילה. (ממש אין צורך לפרט כאן).

התכוונתי לשיפורים מהחברה ,ותודה על המידע.

ואני חייב לציין לטובה את ההעדר ה"שיפורים " החיצוניים אצלך.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רחוק היום שאני יוסיף כנראה טורבו לרכב (משהו קטן.. שיוסיף עוד 30-40 סוסים).

ואז... יהיה שמח עם הרכב.

אבל זה יותר מאוחר אם אני לא ימכור את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תצרפו גם את בעלי הקליאו למפגש ??

אין לנו מועדון ואנחנו בודדים וגלמודים .. :wink:

בכלל - חבל שאין מועודון לרכבי

Renault sport

בארץ

אני מציע שנקים אחד כזה, אין לי בעיה להירתם ולעזור למועדון כזה לקום.

מה דעתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשי רנו.

לכבוד ההודעה הראשונה שלי באוף טופיק, אני מתכבד להזמין את כולכם למפגש שיערך ביום שישי בקניון אילון, מקווה לראות כמה שיותר אנשים שם, מדברים כנראה על התאגדות מועדון, או לפחות מועדון חברים מצומצם בשביל הפנאן לאוהבי הרכב.

מקווה לראות כמה שיותר שם. אוהד.

ד"א אני גם אגיע מחר למפגש ביום חמישי בילוו ליד הלונה פארק, מקווה גם שם לראות אנשים (ובפרט אותך משה (והפעם עם האוטו :) ), ותגיד גם לרותם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...