Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיגים של בעלי רנו(פוצל מהוספת סוסים למגאן 1.6)

maor megane
שימו לב! השרשור הזה בן 7026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המפגשון שלנו מתחיל להתגלגל - מגיע אלינו גם נציג של חברת אקסטרים-טיונינג

( http://www.extreme-tuning.net/ )

שהוא חבר בפורום, ומגיעים עוד בעלי רנו ספורט.

כול בעלי הרנו ספורט מוזמנים להגיע - ביום שישי למפגשון של רנו ספורט שיתקיים בחנייה של קניון איילון (במקום של המפגש הרגיל) , נהיה באחת החניות אתם כבר תראו, בשעה 17:30 .

מקווים לראותכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכול מי שאמר שמגיע אכן הגיע, אבל הבעיה הייתה שכול אחד חנה במקום אחר ולא ראינו אחד את השני וחבל, אבל למרות זאת יצא לי לפגוש כמה אנשים כמו רועי, אוהד, וקובי ... לשיחה קצרה.

עמית- ראיתי את הרכב שלך אבל לא מצאתי אותך, ופתאום נעלמת... :? חבל.

פעם הבאה נצטרך לקבוע מיקום מדוייק ואז להיפגש כולם כמו בתיכנון כי באמת הגיעו דיי הרבה יחסית ( לפחות 6 מגאן קופה, ועוד איזה 5 קליאו RSI ) , וחבל שפיספסנו אחד את השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשוב שכול מי שאמר שמגיע אכן הגיע, אבל הבעיה הייתה שכול אחד חנה במקום אחר ולא ראינו אחד את השני וחבל, יצא לי לפגוש כמה אנשים כמו רועי, אוהב, וקובי ...

עמית ראיתי את הרכב שלך אבל לא מצאתי אותך, ופתאום נעלמת... :\

פעם הבאה נצטרך לקבוע מיקום מדוייק ואז להיפגש כולם כמו בתיכנון כי באמת הגיעו דיי הרבה יחסית ( לפחות 6 מגאן , ועוד איזה 5 קליאו ) , וחבל שפיספסנו אחד השני.

אני לצערי לא יכלתי להגיע מסיבות שונות :|

ספרו חוויות!

מה לגבי שבוע הבא? יש תיכנון למפגש נוסף, והפעם בצורה מסודרת?

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...