Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לשמור על סיאט איביזה 2015, 1.2TSI, עם DSG מתקלות מכאניות?

mercedesc200
שימו לב! השרשור הזה בן 2777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סיאט איביזה, שנת 2015, 1.2TSI (דגם FR).

אני מעוניין לשמור עליה כדי שתשרת אותי לכמה שיותר זמן, עם כמה שפחות תקלות, ועם כמה שפחות עלויות.

אני מעוניין בטיפים שיעזרו לי להשיג את המטרה הזאת.

לדוגמה, לא מזמן המליצו לי במוסך המורשה לחכות כדקה לפני כיבוי האוטו בסיום הנסיעה, כדי לשמור על הטורבו. אני מעוניין בטיפים מהסוג הזה, ובמיוחד כאלה שמתאימים לאוטו הספציפי הזה, למנוע הספציפי הזה (1.2TSI), ולגיר הספציפי הזה (DSG 7)... אשמח גם לטיפים הקשורים לסגנון הנהיגה הנכון..

הערה: אני לא נוהג מהר, לא משפר את האוטו, נוהג בו לבד, נהיגה חנונית לחלוטין...

בתודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג כבר שנה וחצי על איביזה 2015, ו-22k, טפו טפו ללא תקלות עד כה.

תשתדל:

בפקקים / רמזורים לא לעזוב ברקס כל שניה (בשביל להתקדם טיפה) כמה שפחות תזוזות - זה גורם להתחממות יתר של המצמדים.

תשתמש אך ורק בשמן castrol edge 5w40.

מעבר לזה -

אני מחליף שמן כל 10k ולא 15 (מקדים טיפולים).

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...