Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצג שווא של שרותי דרך לגבי צורך להחליף מצבר

ADVANT
שימו לב! השרשור הזה בן 2866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה שירות הוא קיבל בדיוק?

מצבר לא מת לגמרי (רדיו ונעילה מרכזית עובדים) ניידת שירות דרך שלא מסוגלת לתת מצבר עזר כמו שצריך, רק כדי למכור מצבר (כנראה במחיר מופקע).

שואל שוב: איזה שירות הוא קיבל?

(כנראה שירות גרוע!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שירות שהוא רשם מקודם..וגם קיבל אופציות לרכוש מצבר חדש או גרירה.

ואם הוא יצליח להוכיח שמצבר היה תקין לחלוטין אז יכול לנסות להגיש תלונה.

זה שרדיו עבד עדיין לא אומר כלום.חוץ מזה למה לקרוא לשירות גרירה אם יודעים שמצבר תקין ורק צריך להניע בעזרת כבלים...שזה סיפור של דקה וחצי ..חשבת על זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנישאר לפותח השירשור זה רק לבכות על ככל הניראה נוכלות ועוקץ שנעשו כלפיו וללמוד את השיעור לחיים שעלה במיקרה הזה כסף...מה לעשות. תלונה תהיה כמו חול ואין מה לאכול. המצבר בכאילו כבר נישלח למיחזור ורוב הסיכויים שישרת רכב אחר בימים הקרובים כך שלכו תחפשו עם מי יש לכם עסק. האופציה היחידה היא לעבור לחברת גרירה אחרת שזה כרוך לדעתי למעבר לחברת ביטוח חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה היום היא שנותני השרות מנצלים את תום ליבם של הלקוחות ואת חוסר נסיונם בתחום הרכב

ועושים מכה על חשבונו .

זה קורה לאו דווקא בתחום הרכב אלא ברוב התחומים .

כל החיים אנחנו לומדים ובסוף מתים טיפשים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים..גם אני אומר את זה בדרך כלל.

ועדיין לא ברור מה בדיוק רצה פ.ש. הרי ידע למדוד 12.5 וולט על מצבר "גמור" שזה גם מוזר אבל נניח..להמתין לשירות יותר משעתיים במקום לבקש עזרה ולהניע לבד,ידע מה סיבה ולמה מצבר התרוקן ובכל זאת מזמין שירות,יודע שמנסים להרוויח כי גם ידע לבדוק מחיר ובכל זאת מסכים לרכוש.

אז מה בדיוק הבעיה ?

זה שבארץ רובם רוצים להרוויח בקלות זה ידוע ולצערי די ישן..ומעצבן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציג שרותי דרך לא הטעה אותך לגבי החובה לקחת את המצבר.

מי שמוכר לך מצבר, מחויב חוקית לקחת את המצבר הישן ולהזדכות עליו (המצבר מועבר למחזור).

החוק עליו מדובר הוא החוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות התשע"ב-2012

החוק המדובר מחייב את הספק לאסוף ממך את המצבר ללא תמורה.

מצבר שלך - הוא רכוש פרטי שלך ואתה יכול לעשות איתו מה שאתה רוצה,

ולא חייב למסור אותו לאף אחד.

במקרה של פות"ש - הוא דרש מאיש השירות את המצבר שלו, על פי מה

שפות"ש מתאר - המצבר נגנב לכאורה, לפחות ככה זה נשמע.

גם אם המצבר מת - אפשר להתניע עם כבלים זו ממש לא אינדיקציה למצבר מת -

עוד שעבד הרדיו והנעילה המרכזית,

התנעתי רכבים עם מצבר גמור לגמרי בעזרת כבלים והתניע כמו גדול

סביר להניח שאם פות"ש היה מטעין אתה מצבר יום למחר היה מגלה שהמצבר תקין.

לי אישית זה מריח קומבינה שעשה איש השירות.

במקרה כזה הייתי אומר לאיש השירות - שייקחאת הדברים שלו ויעוף לי מהעיניים

ומחפש פתרון חלופי - אבל זה אני.

זה פשוט מקומם ומרתיח המקרים האלה, כמובן שכרגע לא נראה לי שיש לפות"ש הרבה מה לעשות

מלבד להתלונן ולקוות לטוב.

עריכה אחרונה על ידי dimblaster

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה ב200 שקל מEBAY דבר שנקרא JUMPER

יניע כל רכב כל עוד אפשרי

הציל אותי ומספר אנשים בצידי הדרך שנקרו בדרכי

אצלי נמצא כבר שנה וחצי ללא שום בעיה (משמש גם כמטען נייד בטיולים בארץ ובחול)

+1 אכן דבר מועיל ביותר

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי כל כך קופץ מהר לקניה של JUMPER .הדבר טוב לבעלי מקצוע שעובדים עם זה כל יום ..

מוצר סיני מבוסס על סוללת PO-LY שעורך חיים בקושי שנתיים ונדרש לשמור אותם במקום קריר ויבש ולא ברכב בשמש וכמובן חייב להיות טעון למקסימום .

אם כבר ולמקרה ספציפי שמתואר בשרשור זה הייתי ממליץ לקנות זוג כבלים איכותיים למקרה שמצבר חלש או מת,לפי דעתי זה דבר מועיל ביותר ולא צעצוע סיני ב200 שקל שלאחר שנתיים שמצבר מת ברכב תזרקו גם אותו יחד עם המצבר כי במקרה חירום הוא לא יעשה את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר מחוסר ידע..

יש מוצרים איכותיים של חברת ANKER למשל שעושים את העבודה וממש לא צעצוע. לי יש אחד כזה.

תרכוש מאמזון, ולא צריך מקום קריר ויבש. יש טווחי טמפ' וממה שאני זוכר החברה ממליצה לאכסן פחות מ54 מעלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות, ממגוון סיבות לא יכולתי "לחכות לחבר עם כבלים", מפאת השעה המאוחרת בלילה והעובדה שהייתי באמצע עבודה ולקחתי מונית כדי להגיע ליעד שלי ללא איחור, הבת זוג שלי נשארה עם הרכב בתקווה ששרותי דרך יגיעו והיא תוכל לנסוע לאסוף אותי מהעבודה.

המצבר הישן בן שנתיים כמו הרכב, אני חונכתי לשמור על המצבר, חלונות נסגרים לפני כיבוי הרכב, אין כזה דבר רדיו או אורות בלי שהרכב מונע.

המצבר החדש בעל 20 חודשים אחריות

הדבר שהכי לקחתי מהשרשור הזה, שניתן להתניע עם כבלים גם מצבר גמור לגמריי, האיש שרותי דרך פשוט לא רצה להצליח.

עם עובדה זאת אני אתקשר אליהם ואבקש לבטל את העסקה

מודה שבחרתי לשלם קצת יותר על מצבר - כי באמת ובתמים האמנתי לאותו אדם שאמר שהמצבר שלי מת ולא ניתן להצילו.

הוא הציג בפניי 2 אופציות

לחכות עוד X זמן לגרר (בתשלום קנס - חניון מקורה)

או לרכוש מצבר חדש דרכו.

היה יכול להיות לפחות עוד מספר אופציות לרבות מצבר זמני, להצליח להתניע לי את הרכב עד שאגיע הביתה ומחר ארכוש מצבר במחיר הוגן - כפי שביקשתי ממנו.

מצבר זמני ועוד...

אני הולך להתקשר אליהם ולנסות לבטל את העסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה בעבר גם לי, שמו לי גם מצבר יותר קטן ממה שהיה קודם וגם במחיר מופקע, כשראיתי שתאורת לוח השעונים עמומה יותר הבנתי שהמצבר החדש נותן פחות מתח מהקודם, טלפון לשירות וקיבלתי את המצבר שלי בחזרה, אמנם הייתי צריך לנסוע אליהם ולקחת אותו אבל זה עצבן אותי ברמות, להערכתי בכלל לא היה צריך להחליף מצבר אלא רק להטעין אותו, אנשי השירות מנצלים את מצוקת הנתקעים, בכל מקרה קניתי בטרייה שמסוגלת להניע רכב, שהיא גם פנס וגם מטעינה פלאפון עלתה משהו כמו 300 שקל וזה ממש הצלה למקרים כאלה.

עריכה אחרונה על ידי FixTrics
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר מחוסר ידע..

יש מוצרים איכותיים של חברת ANKER למשל שעושים את העבודה וממש לא צעצוע. לי יש אחד כזה.

תרכוש מאמזון, ולא צריך מקום קריר ויבש. יש טווחי טמפ' וממה שאני זוכר החברה ממליצה לאכסן פחות מ54 מעלות

כן חוסר ידע.. אבל לא אכנס לזה.

דבר ראשון כאן המליצו לקנות מוצר סיני ב200 שקל ולא משהו מקצועי ולזה התייחסתי !

דבר שני כמה שנים עובד מוצר הזה אצלך ואם ייצרן מתחייב על עבודה תקינה שלו לאחר של שנתיים זרוק ברכב ללא טעינה ?

דבר שלישי כבלים -זה מוצר שלא דורש שום טיפול ועובד מאז שפיתחו את הרכב.(וזה מניסיון וידע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת המשמעות של "קהל שבוי". הגרריסט בהחלט ניצל לרעה את המצוקה של בעל הרכב. אם שירותי הגרירה הם חלק מפוליסת הביטוח הייתי פונה בתלונה לחברה. הבעיה שכל התעסקות בנושא הזה כבר תעלה לו בזמן יקר בהרבה מ200 שקלים שלקחו לו יותר. עצוב שזאת רמת נותני השירותים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...