Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת ג׳אנטים 17 אינץ לפיאט פונטו איבו

Blacktibs
שימו לב! השרשור הזה בן 3139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אני מעוניין לשדרג את המראה החיצוני של הרכב (הגם הגיע הזמן להחליף צמיגים כרגע הם 15״) ולהתקין ג׳אנטים של 17״ בפונטו איבו, היא בצבע לבן, אני מעוניין בג׳אנטים בגוון כסוף או אפור עכבר עדיף מקוריים של פיאט, יש למישהו המלצה מהיכן ניתן להשיג ג׳אנטים מקוריים או תואמים במחיר טוב? או המלצה על חנות מוכרת וטובה באיזור המרכז?

יונדאי קופה 1997

פיאט פונטו איבו 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר מישהו שמוכר גאנט 17" מקורי של פונטו אבארט. הגאנטים כחדשים, כוללים צמיגי פירלי P זירו במצב מעולה.

אם זה רלוונטי אשלח אקשר בינכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אלה ג'אנטים מדהימים במחיר מגוחך.

ממליץ בחום, יש לי כאלה.

11111.jpg

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכר סט כזה במצב כמו חדש כולל צמיגים.

אם אתה מעוניין המחיר הוא 4000ש״ח (מחיר אחרון ולא למיקוח). צור קשר טלפוני, אני כמעט לא נכנס לכאן.

054-4435385 רפי.

יש גם את הקאפות המקוריות (לא מופיעות בתמונות)

IMG_0484.JPG

IMG_0485.JPG

IMG_0486.JPG

הנוכחית | אבארט פונטו אבו אסהאסה

אקסית 1 | אלפא רומיאו מיטו תלתן ירוק

אקסית 2 | אלפא רומיאו 164 סופר ידנית (הי"ד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה הצדקה להרכיב ג'אנט 17 על פונטו איבו בעלת מנוע 1.4 חלשלוש.

לי הייתה פונטו איבו ספורטינג 1.4 טורבו מולטיאייר עם ג'אנט 17 מקורי, הנוחות הייתה סבירה ולא יותר.

לדעתי ג'אנט 17 "גדול" על הגרסה הרגילה, הייתה מסתפק ב16'.

נקודה נוספת: מידת הצמיגים הרחבה ביותר המאושרת לפונטו איבו היא 205/45/17,זו מידה יחסית לא נפוצה ולהערכתי תתקל בבעיה של מבחר, וזאת בניגוד לאלפא מיטו ואברת' פונטו ששם אפשר להרכיב 225/45/17 שבמידה הזו יש אין סוף אפשרויות.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באבארט ובמיטו המידה היא 215/45R17. לגבי הפיאט העניין בבדיקה כרגע מול מכון רישוי.

הנוכחית | אבארט פונטו אבו אסהאסה

אקסית 1 | אלפא רומיאו מיטו תלתן ירוק

אקסית 2 | אלפא רומיאו 164 סופר ידנית (הי"ד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בעלי אבארת' יכולים לאהוב את ג'אנטי ה"זנב עקרב" האלה... :screwy: ה-18 אינץ' הלבנים של ה-esseesse מצד שני :yum:

גם את הגלגלים של ה-135 אני לא ממש אוהב, נראים קטנים מדי משום מה. מת להחליף אותם, חבל שאין לי כסף לזה..

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הג'אנטים ב135 הם לדעתי מאוד יפים ומחמיאים לרכב, גם אני חושב שה17' של האברת פחות יפים.

לעניין הגודל - אני מניח שזה בגלל שהתרגל ללוק של הרכב, גם אני באיזשהו שלב התחלתי לחשוב שהם נראים קטנים. אבל אם תחנה ליד פונטו איבו רגילה מיד תראה את ההבדל.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שמאז ומתמיד חשבתי שהם לא ממש מחמיאים לה. טעם וריח וכאלה

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ה18 גנריים בעיני ופחות מיוחדים מהעקרבים המקוריים, למרות שהם של OZ.

על טעם ועל ריח...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הבנתי מהרבה אנשים שאני בדעת מיעוט בנושא הג'אנטים האלה. ככה שכנראה זה אני שלא לגמרי תקין :)

ה-28 גנריים לגמרי, אבל זה גנרי מגניב, אז אפשר לסלוח להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ה18 גנריים בעיני ופחות מיוחדים מהעקרבים המקוריים, למרות שהם של OZ.

על טעם ועל ריח...

א', אנחנו יודעים שאתה סוטה... :lol:

עזוב'תך, ה-SS הכי יפים. גם יותר מאלו של ה-695 / קומפיטציונה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...