Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנועי TSI לנסיעות 50K בשנה

Lenya
שימו לב! השרשור הזה בן 3108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעבר להפרש גדול לדעתי שיצטבר בעלות הדלק, עם נסועה כזאת תפסיד המון במכירת הרכב אם תחזיק אותו שנתיים ומעלה... בדיזל לא תהיה בעייה כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האמת שמבחינה כלכלית משמעותית הכי טוב להישאר עם היונדאי.

90 אחוז בכביש 6.... מה ההבדל בין ידני לאוטומט במצב כזה?

בקרת שיוט בהחלט עדיף, אבל תעשה את החישוב של העלויות עד הסוף ותחליט האם בקרת שיוט שווה את הסכום הזה.

כלכלית אתה מה זה צודק! אם רק היה אפשר להוסיף לה בקרת שיוט :roll: לא הייתי חושב אפילו להחליף אותה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאגאן דיזל 5 דלתות אם תצליח למצוא אחת, נסיעה מנהלתית בכביש שש מצליחה להוציא 1:22 ללא בעיה במהירות של עד 110 קמ"ש.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת שלא ניתן להוסיף?

יש רכבים שניתן להוסיף, שווה לבדוק עם המוסך.

בבדיקה במוסך מורשה אמרו שלא ניתן להוסיף וחיפוש עצמאי ברשת לא העלה דבר.:|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

כרגע חזרתי מנסיעת מבחן על איביזה עם 1.0TSI. לא ברור איך עשו זאת אבל מדובר ברכב זריז ונמרץ. חשבתי שארגיש רעידות או חוסר נוחות מהמנוע אבל לא. הוא מעט יותר מרעיש מ 1.2, ובכלל שומעים את הכביש דיי רועש בנסיעה במהירות. מבחינת הגימור, יש כמעט זהות בהרבה מקומות לגולף (בדיוק אותה בקרת אקלים ומסך מגע מעליו. ממש זהה. גם הגה דומה מאוד. אני חושב שגם לוח השעונים זהה.)

חזרתי לבית לבצע כמה בדיקות צריכת דלק והתוצאות לא משהו. בבדיקה באתר הזה, יוצא שמנוע 1.0 צורך כמעט אותו הדבר כמו מנוע 1.2 (7.5 ליטר ל 100 ק"מ, שזה בערך 1 ל 13), אבל ההפתעה הכי גדולה בבדיקה באתר הזה היא שגולף 1.4TSI צורכת תצרוכת כזו. אם כך, למה להתעסק עם מנועים קטנים אם הם לא ממש חוסכים דלק?

ובכלל, 1 ל 13 למנוע 1.0 נראה לי לא חסכוני בכלל.

הנה הדיווחים של אנשים שם:

http://www.spritmonitor.de/en/overview/44-Seat/391-Ibiza.html?constyear_s=2010&power_s=108&power_e=112&exactmodel=TSI&powerunit=3

יש שלושה קישורים. כנסו לכל אחד ותראו בדיוק צריכה שאנשים דיווחו לכל מיכל דלק.

עריכה אחרונה על ידי xena
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל ההפתעה הכי גדולה בבדיקה באתר הזה היא שגולף 1.4TSI צורכת תצרוכת כזו.

הנה נתונים שאני מדדתי:

נתוני צריכה של גולף 1.4 עם 160 כ"ס, שנת 2010

נתוני צריכה של גולף 1.4 עם 125 כ"ס, שנת 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע חזרתי מנסיעת מבחן על איביזה עם 1.0TSI. לא ברור איך עשו זאת אבל מדובר ברכב זריז ונמרץ. חשבתי שארגיש רעידות או חוסר נוחות מהמנוע אבל לא. הוא מעט יותר מרעיש מ 1.2, ובכלל שומעים את הכביש דיי רועש בנסיעה במהירות. מבחינת הגימור, יש כמעט זהות בהרבה מקומות לגולף (בדיוק אותה בקרת אקלים ומסך מגע מעליו. ממש זהה. גם הגה דומה מאוד. אני חושב שגם לוח השעונים זהה.)

חזרתי לבית לבצע כמה בדיקות צריכת דלק והתוצאות לא משהו. בבדיקה באתר הזה, יוצא שמנוע 1.0 צורך כמעט אותו הדבר כמו מנוע 1.2 (7.5 ליטר ל 100 ק"מ, שזה בערך 1 ל 13), אבל ההפתעה הכי גדולה בבדיקה באתר הזה היא שגולף 1.4TSI צורכת תצרוכת כזו. אם כך, למה להתעסק עם מנועים קטנים אם הם לא ממש חוסכים דלק?

ובכלל, 1 ל 13 למנוע 1.0 נראה לי לא חסכוני בכלל.

הנה הדיווחים של אנשים שם:

http://www.spritmonitor.de/en/overview/44-Seat/391-Ibiza.html?constyear_s=2010&power_s=108&power_e=112&exactmodel=TSI&powerunit=3

יש שלושה קישורים. כנסו לכל אחד ותראו בדיוק צריכה שאנשים דיווחו לכל מיכל דלק.

לגבי האיביזה עם בקרת האקלים - מדובר ברכב ברמת גימור FR שנמכר בכ -20-30 אלף ש"ח מעל למחיר המבצע הרגיל של האיביזה (מחיר מבצע ומחיר רגיל באיביזה זה די אותו הדבר) לא נראה לי שזו תוספת סבירה אם המנוע הוא אותו המנוע.. במחיר הזה כבר אפשר לשקול ליאון ידנית, מזדה 2, פאביה, או כל סופר מיני איכותי אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גג פנורמי, מנורות לד, בקרת אקלים, מושב מתכוונן, משענת יד.. המחירים נעים בין 103 לידני ל 112 לאוטומט.. הגזימו לגמרי..

וזה אותו מנוע בדיוק...

במחיר הזה אפשר למצוא סופר מיני איכותית יותר כמו שציינתי בתגובה הקודמת, ואפילו יישאר עודף..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מאד אוהב ומתעקש על סיאט איביזה, ותשקול להישאר בידני, הם מוכרים את ה 1.2 המוכר שישאיר אותך בקלות על 1:18 (אם לא טוב יותר).

.

אממ, 1:18?

אני עושה 1/13.5 משולב ולא כלכך לוחץ. הנתון שלך מנותק מהמציאות.

פיג׳ו 307 XSI 2.0 2004 אוטומט

איביזה 2014 1.2 FR ידנית

LEON FR 2017' 150HP 1.4T ידנית

ספורטג׳ דיזל אורבן 2019 מליסינג 🥲

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...