Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני למשפחה- האם שברולט ספארק זו בחירה הגיונית? תקציב של עד 30K

משפחתית
שימו לב! השרשור הזה בן 3118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותינו מיצובישי לנסר 2010 (שנקנתה בעצת פורום זה) שמשמשת בעיקר את אשתי, ושלושת ילדינו...

הגיע הזמן לקנות רכב נוסף.

הרכב ישמש אותי וכרכב שני, לדעתי כמעט ולא יקרה שהילדים ייסעו איתו (מקסימום לקחת אותם לגן), כך שלא אכפת לי מיני/ סופר מיני.

אני מעריך שהנסועה השנתית תהיה באזור 20,000 ק"מ.

אני גר בשומרון ועובד באזור המרכז, מרחק נסיעה של כ-30 ק"מ לכל כיוון (דרך מעט הררית).

אני מחפש רכב חסכוני, כמה שיותר אמין, בטיחותי, מראה חיצוני לא מעניין אותי, ואם צריך אז גם ידני בא בחשבון.

התקציב שלי הוא עד 30,000 ש"ח.

התכנון הוא שעוד כשנתיים נצטרך להחליף את המיצובישי לרכב אחר וגדול יותר (מתכננים עוד ילד).

עומדות לפניי 2 ברירות:

1. לרכוש רכב זול ושיחזיק לשנתיים ולא להשתמש בכל התקציב. בעוד שנתיים שאקנה רכב גדול, המיצובישי תעבור אליי ואמכור את הרכב שאקנה עכשיו.

אם אחליט על זה- איזה רכב יכול להחזיק שנתיים (אין לי כח לבקר במוסכים) עם נסועה שנתית של 20,000 ק"מ?

2. לקחת את כל התקציב ולהשתמש בו. בעוד שנתיים שאקנה רכב גדול, אוכל להחליט איזה רכב נשאר אצלי ואיזה רכב אני מוכר כדי להחליף למיניוואן.

חשבתי לקנות שברולט ספארק 2011. ממה שבדקתי, היא נכנסת בתקציב, היא יחסית חזקה (אני נוסע קצת בשטח הררי) והיא דיי חסכונית.

מה אומרים? איזו אופציה עדיפה?

האם לקנות רכב זול יותר- ואם כן אשמח להמלצות!

האם להשתמש בכל התקציב? ואם כן, האם שברולט ספארק זו בחירה הגיונית או שמומלץ משהו אחר?

תודה רבה לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר זול לאיזה מחיר אתה מתכוון?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע להגדיר. צריך רכב שיחזיק שנתיים ו 40,000 ק"מ בלי בעיות.

לכן שאלתי-

"אם אחליט על זה- איזה רכב יכול להחזיק שנתיים (אין לי כח לבקר במוסכים) עם נסועה שנתית של 20,000 ש"ח?"

הרעיון הוא שיישאר כסף בצד ולא להשתמש בכל התקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש יונדאי גטס באזור ה15 אלף או פיאט פנדה ידנית.

אי אפשר להבטיח שלא יהיו בעיות, לא מדובר על רכבים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעלה כיוון שאולי לא חשבת עליו. מדוע לא לקנות היום רנו לוגאן 7 מקומות שניתן להשיג אותן בערך בתקציב שאותו הקצבת לספארק ?

מהלך כזה פותר לך את בעיית החלפת הרכבים בעוד שנתיים. יחסית לרכבי 7 מקומות הלוגאן מאוד זול לתחזוקה וכו'.

מומלץ לחפש את הרכבים שמגיעים עם 105 כ"ס ולא עם 85 כ"ס.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להורים של חבר קרוב יש דודג' גרני, הרכב השני שלהם הוא ספארק 2011 ידנית (שמשמשת גם אותו)

מהרגע שיצאה מהחברה עד היום היא אצלם ללא תלונות, לטענתם חסכונית מאוד ומשמשת אותם אפילו לנסיעות ארוכות לסופ"שים בצפון :-)

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

החלטתי ללכת על האופציה השנייה ולקנות רכב בתקציב של 30-35 אלף ש״ח.

הבעיה שצצה היא שהרכב חייב להיות אוטומט.

מחפש רכב שני למשפחה, קילומטרז׳ צפוי 20,000, נסיעה יומית של כ 60 ק״מ בכביש מעט הררי.

מחפש רכב אמין, חסכוני, ואוטומטי.

יש הצעות??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש דייהטסו סיריון, פונטו איוו, יש גם בגירסת 150th מאובזרת מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

החלטתי למתוח את התקציב ולקנות מיצובישי ספייס סטאר.

מצאתי מאחת החברות הרציניות ספייס סטאר 2013, עלתה לכביש בחודש יוני, מהשכרה, 80,000 ק"מ.

לקחתי את הרכב לבדיקה במכון מטעמי.

שם מצאו כי:

-מנוע: סימני פתיחת מנוע (אגן שמן).

-שילדה: יש קצת מעיכות בקורת רוחב ונזק לפגושים, ונזקי ברד על גג הרכב.

הבודק הבהיר לי שזה לא שילדה ושזו קורה עם ברגים, אבל יש לזה ירידת ערך (חיצונית לא רואים כלום על הפגושים).

בקשר לגג, שמסתכלים ממש טוב אפשר לראות מעיכות ממש קטנות, כנראה באמת מברד חזק שירד.

היו עוד כמה ליקויים קטנים שנמצאו, אבל הם מתקנים אותם על חשבונם.

לרכב 4 צמיגים חדשים.

לאחר דין ודברים המחיר המבוקש והסופי הוא: 43,000 ש"ח.

מה אומרים? שווה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביד 2 המחיר הממוצע בערך 60 אלף,אבל צריך דו"ח שמאי וכמובן בדיקה משלך,אני מציע לך לבדוק בלוי יצחק לאחר שקלול מה המחיר ואחרי שתדע מה הירידת ערך תדע אם המחיר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

החלטתי למתוח את התקציב ולקנות מיצובישי ספייס סטאר.

מצאתי מאחת החברות הרציניות ספייס סטאר 2013, עלתה לכביש בחודש יוני, מהשכרה, 80,000 ק"מ.

לקחתי את הרכב לבדיקה במכון מטעמי.

שם מצאו כי:

-מנוע: סימני פתיחת מנוע (אגן שמן).

-שילדה: יש קצת מעיכות בקורת רוחב ונזק לפגושים, ונזקי ברד על גג הרכב.

הבודק הבהיר לי שזה לא שילדה ושזו קורה עם ברגים, אבל יש לזה ירידת ערך (חיצונית לא רואים כלום על הפגושים).

בקשר לגג, שמסתכלים ממש טוב אפשר לראות מעיכות ממש קטנות, כנראה באמת מברד חזק שירד.

היו עוד כמה ליקויים קטנים שנמצאו, אבל הם מתקנים אותם על חשבונם.

לרכב 4 צמיגים חדשים.

לאחר דין ודברים המחיר המבוקש והסופי הוא: 43,000 ש"ח.

מה אומרים? שווה?

תתחדש על הצמיגים...

אתה רציני?! ספייסטאר קרועה במחיר כזה?!

הרי מכרו אותן חדשות ב70 בדילים של 0 ק"מ מליסינג.

אני לא ממליץ לך להתקרב אליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי לוקח את הרכב הזה. המחיר משקף אמנם הנחה ניכרת ממחיר השוק, אבל רוב הסיכויים שכשתרצה למכור תגלה שאתה בעלים של רכב שהוא אבן שאין לה הופכין.

כלומר או שלא תצליח למכור בכלל, או שתצטרך להוריד במחיר הרבה יותר ממהנחה שקבלת בקניה ואז שכרך יצא בהפסדך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...