Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שלא נימכר כבר חודשיים , מה אפשר לעשות ?

Dj Shai
שימו לב! השרשור הזה בן 3355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר ברכב משומש מסוג פג'ו 206 בשנות ה2000 לחייו , הרכב נראה טוב נוסע טוב והכל טוב ויפה ואני רחוק מלדרוש מחירון אך הרכב מפורסם ביד 2 ובעיתון ויש רק טלפונים ואין התעניינות אמיתית כמו אנשים שבאים או רוצים לקנות , ויש את המוזרים שרוצים להתחייב על מנוע וגיר ושילדה וללכת למכון בדיקה בשביל רכב של משכורת של מלצר , האם השוק נהיה קשה ?

Tuning:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחס למה שמוכרים ביד2 המחיר שלך זהה?

מה לגבי הנתונים האם הם טובים?

צירפת תמונות?

יש טסט?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"האם השוק נהיה קשה?" - נראה לי שאתה יכול לענות על זה בעצמך. אם אתה שואל את זה אתה כנראה ממש ממש לא מודע למצב השוק, או...

חודשיים במצב של היום חודשיים זה לא הרבה זמן, יש לי שכן שמנסה למכור את הרכב שלו כבר מעל חצי שנה, כבר התייאש לגמרי.

ויש לי עוד כמה וכמה דוגמאות כאלה.

היום אנשים קונים רכבים חדשים בתנאי מימון אטרקטיביים, השוק מאוד קשה ליד 2, ואם אתה לא מוכר במחיר שחיטה (מחירון זו פנטזיה) אל תצפה למכור, וגם זה אם הרכב במצב מאוד טוב.

כמו כן, למה אתה מפרסם בעיתון? אני בספק אם מישהו בכלל מסתכל על זה היום, זה בדיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיי ראיתי את ההודעה שלך חלק מתעניינותי בשוק (עוד 4 חודש מסיים צבא) לא אהבתי בתמונה שהשתמשתה באפקט כולשהו סטייל אינסטגרם וצילמתה את הרכב מזווית נמוכה וספורטיבית זה נותן תחושה של צעיר שקרע רכב ולאומת המבחר ביד 2 אפשר פשוט לדלג הלאה.

אגב גם אין צורך ביותר מידי מידע במודעה כמו חלונות חשמל וצריכת דלק וכריות אוויר אנשים יודעים מה הם קונים ולמהואתה יוצר רושם של בנאדם שמבין במכוניות על פנח המודעה ובנאדם שמבין ברכבים לא ימכור רכב טוב בזול מכאן הרושם שיש לך סיבה וובה להיפטר ממנו.

גם כן המדבקות יוצרות רושם לא משהו והמיקום.

המלצה שלי תמחוק את המודעה תעשה תמונות חדשות ללא מדבקות וללא אפקטים תמונות "משעממות" וגם תמונה מתא הנהג שהקונה ירגיש כבר יושב ברכב תעלה טיפה את המחיר ומה לגבי היסטוריית טיפולים אפילו חלקית? לא צריך לפרט יותר מידי במודעה לכולם יש מערכת עם יואסבי ברכב בימינו ולמי שאין זה עניין של 150 שקל

גם כן תיצור רושם של טמבל סטייל המוסכניק אמר לי להחליף אז החלפתי ברגע שהקונה ירגיש שהוא יותר חכם ממך הוא ירגיש יותר לחץ לקפוץ על המציאה

אגב גם המיקום... תשנה את האזור ביד 2 לעיר קרובה שנחשבת יותר "איכותית" 10 דקות נסיעה מרמאלה והקונה כבר יחשוב ש"נפל" לו לידיים איזה פרידמן רמת גני שחיי על חשבון ההורים

עריכה אחרונה על ידי gkiler
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחס למה שמוכרים ביד2 המחיר שלך זהה?

מה לגבי הנתונים האם הם טובים?

צירפת תמונות?

יש טסט?

המחיר נמוך מעט מהשאר יש תמונות וטסט והכל בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיי ראיתי את ההודעה שלך חלק מתעניינותי בשוק (עוד 4 חודש מסיים צבא) לא אהבתי בתמונה שהשתמשתה באפקט כולשהו סטייל אינסטגרם וצילמתה את הרכב מזווית נמוכה וספורטיבית זה נותן תחושה של צעיר שקרע רכב ולאומת המבחר ביד 2 אפשר פשוט לדלג הלאה.

אגב גם אין צורך ביותר מידי מידע במודעה כמו חלונות חשמל וצריכת דלק וכריות אוויר אנשים יודעים מה הם קונים ולמהואתה יוצר רושם של בנאדם שמבין במכוניות על פנח המודעה ובנאדם שמבין ברכבים לא ימכור רכב טוב בזול מכאן הרושם שיש לך סיבה וובה להיפטר ממנו.

גם כן המדבקות יוצרות רושם לא משהו והמיקום.

המלצה שלי תמחוק את המודעה תעשה תמונות חדשות ללא מדבקות וללא אפקטים תמונות "משעממות" וגם תמונה מתא הנהג שהקונה ירגיש כבר יושב ברכב תעלה טיפה את המחיר ומה לגבי היסטוריית טיפולים אפילו חלקית? לא צריך לפרט יותר מידי במודעה לכולם יש מערכת עם יואסבי ברכב בימינו ולמי שאין זה עניין של 150 שקל

גם כן תיצור רושם של טמבל סטייל המוסכניק אמר לי להחליף אז החלפתי ברגע שהקונה ירגיש שהוא יותר חכם ממך הוא ירגיש יותר לחץ לקפוץ על המציאה

אגב גם המיקום... תשנה את האזור ביד 2 לעיר קרובה שנחשבת יותר "איכותית" 10 דקות נסיעה מרמאלה והקונה כבר יחשוב ש"נפל" לו לידיים איזה פרידמן רמת גני שחיי על חשבון ההורים

האוטו באמת יפה האפקט זה בשביל הספורט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו באמת יפה האפקט זה בשביל הספורט

זה כול העניין אתה צריך ליצור רושם של חננה וזקן (סליחה מכול חברים המכובדים שעברו את משבר ה30) ולא צעיר שבכלל מתעניין בספורט אחרת יכול להיות שעשיתה לא קצת ספורט על הרכב או שאתה צעיר שקנה רכב שעשה לו הרבה צרות ואכשיו הוא מת להיפטר ממנו.

טיפולים שוטפים חננה נסיעה רגועה לא בקיא בתחום הרכב ואם החלפתה משהו ברכב תעשה מזה עניין קטן כמו תקלה רגילה או מחלה ברכב כדי שהקונה לא ירגיש שהוא נופל על רכב שחוט... בקיצור ליצור רושם זה הכול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, 3 שלטים גדולים על הרכב וחנייה במיקום מרכזי שיש תנועה של אנשים ודאגה שהרכב יהיה נקי ומבריק יכולים לעזור בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, 3 שלטים גדולים על הרכב וחנייה במיקום מרכזי שיש תנועה של אנשים ודאגה שהרכב יהיה נקי ומבריק יכולים לעזור בהחלט.

לא כדאי אני גר ליד כפר של ערבים לא רוצה להתעסק איתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כול העניין אתה צריך ליצור רושם של חננה וזקן (סליחה מכול חברים המכובדים שעברו את משבר ה30) ולא צעיר שבכלל מתעניין בספורט אחרת יכול להיות שעשיתה לא קצת ספורט על הרכב או שאתה צעיר שקנה רכב שעשה לו הרבה צרות ואכשיו הוא מת להיפטר ממנו.

טיפולים שוטפים חננה נסיעה רגועה לא בקיא בתחום הרכב ואם החלפתה משהו ברכב תעשה מזה עניין קטן כמו תקלה רגילה או מחלה ברכב כדי שהקונה לא ירגיש שהוא נופל על רכב שחוט... בקיצור ליצור רושם זה הכול

גם לדעתי רושם של רכב ממבוגר עדיף.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שטויות. רק המחיר משחק.

רוצה למכור מהר? תבדוק מי מוכר רכב מהשנתון שלך במחיר הכי נמוך ותוריד 500 שקל. אם הנתונים של הרכב שלך טובים משמעותית מהנתונים של הרכבים האחרים שנמכרים במחיר הנמוך, מבטיח לך שהטלפון לא יפסיק לצלצל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 חודשים הצעתי למכירה אופל קורסה שנת 2002 נפח מנוע 1400 100 כ"ס.

הרכב היה ללא תקלות עם טסט לשנה וממש פגיעות מינוריות בפח. המחיר שהצעתי באתר היה 8,000.

במודעה ביד 2 שמתי תמונות מזוויות שונות של הרכב כדי שיראה "סקסי" ומושך את העין.

גם אני, כמוך, ניסיתי למכור את הרכב במשך חודשיים ללא טלפון רציני אחד.

לאחר חודשיים הורדתי את המודעה ושמתי מודעה חדשה עם תמונה רגילה מקדימה, אחורה, מהצד ותא הנוסעים האחורי. כמו כן, הורדתי את המחיר בכ-2700 ש"ח בדיוק כמו שהחברים פה מציעים.

אחרי יום קיבלתי 2 טלפונים מאנשים שבאו ונסעו על הרכב.

אחרי יומיים הרכב נמכר.

אז תנסה את הדברים האלו. זה עוד מניסיון.

וכן, קשה למכור היום רכב בשוק יד 2 וצריכים להתגמש ולהוריד במחיר כדי למכור. אבל אם רוצים למכור את הרכב, חייבים לספוג מכה קטנה, לצערי...:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה למכור עכשיו רכב מיינסטרים. חברות הגדולות מציעות תוכניות מימון, שלם ככל יכולתך לכמה זמן שתרצה וקבל רכב בן 3 עם אחריות וכד'.

על אחת כמה וכמה קשה למכור רכב צרפתי כי לאנשים יש סטיגמות.

השוק לרכבים פרטיים משומשים מת, אלא אם כן זה רכב מיוחד לא מסוג הנפוץ בליסינג.

לכן מה שנשאר לעשות זה לצלם את הרכב יפה מכל הזויות, לפרסם בכל הלוחות האפשריים במחיר נמוך ולקוות לטוב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...