Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ לוח מחוונים

oferg22
שימו לב! השרשור הזה בן 7745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניתן לשפץ כל דבר !

השאלה היא כמות הכסף שברצונך להשקיע , אני שיפצתי לוח מכוונים בחברה שאינני זוכר את שמה אך אני בטוח שיש לה סניף ב"אוטוסנטר" בחיפה (חוצות המפרץ) .

שם המנהל / בעלים הוא דובי זליגמן .

השיפוץ שהם עושים אינו יקר אולם גם לא מחזיק מעמד לאורך שנים , הם שמים חומר דמוי סיליקון בתוך הסדקים ואז מחממים אותו והוא מתרחב וסותם את הסדק , אולם כפי שאמרתי , זהו פתרון זמני .

לי זה הספיק למיצובישי לנסר שנהגתי בה שלוש שנים ,ואף הצלחתי למכור אותה ללא שהקונה העיר על התיקונים הנ"ל למרות שראו אותם ,

אולם ברכב אספנות ששיפצתי , הזמנתי מחו"ל לוח חדש .

שוב , הכל תלוי במחיר ולאיזה צורך הרכב משמש .

בהצלחה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לשפץ כל דבר !

אני לא הייתי יוצא בהצהרות כאלה כ"כ מהר, אחרי שתראה את הדשבורד במנטה שלי אתה תחזור בך מהר מאוד . . .

ד"א, אם כבר הזכרנו מנטה אז אני מחפש דשבורד אפילו עם קצת סדקים של אופל מנטה דגם A, אם מישהו מכיר פירוקיה עם מנטה לחלקים או מנטה זרוקה איפשהו נא לפנות אליי בה"פ . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה להסכים עם אייל

בעיקרון ניתן לשפץ כל דבר.

אבל צריך להיות יותר ספציפי.

אם לוח השעונים עשוי פלסטיק (לא סביר שיתפוצץ אלא רק יתבלה) אז ניתן לחדש אותו אצל צבעי רכב עם פריימר (מקשר) מיוחד לפלסטיק וצבע קרוב מאד לצבע המקורי.

אם הדש מצופה בדמוי עור או סקאי גם אז ניתן לצפות אותו מחדש אבל תלוי מאד במבנה שלו ובקימורים זה לא פשוט בכלל אבל אפשרי.

חבר מועדון 13925

בתהליך שיפוץ של גולף קבריולט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...