Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרה שקרה לי אתמול.. אני אוהב את הקסנטיה שלי!!!

alfa_romeo11
שימו לב! השרשור הזה בן 7137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לשתף אותכם במקרה שקרה לי אתמול.

אני, שלוש חברים שלי וחברה שלי שתזכה לחיים ארוכים, נסענו אתמול לק"ש לשחק קצת סנוקר (אני מצפת), בדרך חזרה כמה קילומטים מהיציאה מק"ש (קריית שמונה) אני נוסע בערך 120 (כביש יש ודוח 120 זה בהחלט סביר לכביש הזה) פתאום אני קולט רכב שהיה בנתיב הנגדי החליט, אני ממש לא יודע למה, לסטות לנתיב שלי, כנראה שהוא נרדם או שהוא התעסק במערכת, ואני קולט אותו מתקרב אלי במהירות ולא חוזר לנתיב שלו, בשנייה האחרונה שברתי את ההגה לנתיב השני והוא כנראה התעורר או שהוא קלט מה הולך לקרות, והחליט לחזור לנתיב שלו גם, ואני בעוד שבירה של ההגה ירדתי לשוליים וממש בסנטימטרים פיספסנו אחד את השני. אני לא האמנתי כמה זה היה קרוב וכמה היינו קרובים למוות בטוח, רק אחרי שכל העניין נגמר. ואני גם לא האמנתי איך האוטו שלי לא איבד שליטה ולא הסתחרר כי ממש שברתי את ההגה בפרעות ב120 שלוש פעמים ואפילו חריקה אחת לא שמענו מהגלגלים. אחרי בערך דקה שהתחלתי לעקל את זה הבנתי כמה מזל היה לי וכמה שהאוטו הציל אותי.

אם חברים שלי לא היו תופסים אותי ולא היו נותנים לי, הייתי מסתובב ומז**ן אותו במכות!!!

וזהו, חוויה שבטוח אני לא ישכח בזמן האחרון..

להתראות לכולם ושבוע טוב. תנהגו בזהירות,

מור .ו. צפת.

אה ושכחתי, הרכב שלי הוא סיטרואן קסנטיה 2001 2.0

עדים לנו כוכבי מרום, לרובאית שהיא חלום...

רובאית 51 כבוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מזל....

לזה יקרה בטיחות אקטיבית - אכן סיטרואן ידועה באחיזת הכביש המעולה שלה והקסנטיה לא יוצאת דופן בנושא.

יפה שכשסובבת את ההגה בחוזקה לא בלמת חזק (אינסטינקט ידוע לשמצה ברגעי לחץ) זה היה עלול לעלות לך ביוקר...

ABS או לא ABS - קסנטיה או לא קסנטיה.. היה לך חלק נכבד במניעת התאונה הזו...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קסנטיה אוחזת טוב?!:wink:

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קסנטיה אוחזת טוב?!:wink:

זה לא האחיזה של הקסארה 1.8 16V של אישתי או של ה 205CTI שלי אבל היא הרבה יותר טובה משל רוב במכוניות בקטגוריה שלה...

תתנסה ותבין בעצמך...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

205cti: תודה, אני בעצמי לא האמנתי איך הצחלתי להתחמק, המון המון מזל משמיים היה שם..

pasparto: אני מבין שלפי החתימה שלך יש לך את החלום שלי האקטיבה... בא לך לספר לי עליה קצת? אפילו בה"פ.. אה ואם בא לך למכור גם דבר איתי...

עדים לנו כוכבי מרום, לרובאית שהיא חלום...

רובאית 51 כבוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפחיד לשמוע... בכל אופן מזל שזה נגמר בלי פגיעה ובלי נזק...

ואני מכיר תהרגשה.. אני עברתי תאונה קשה לפני כחודשיים, אם אתה זוכר מור.. ועד היום יש לי פלאשבאקים ממה שקרה...

יהיה טוב.

.Honda- more then a dream

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא האחיזה של הקסארה 1.8 16V של אישתי או של ה 205CTI שלי אבל היא הרבה יותר טובה משל רוב במכוניות בקטגוריה שלה...

תתנסה ותבין בעצמך...

אלון

:ok: חחחח... הרגת אותי...

מבטיח לך שלאקטיבה שלי יש אחיזה הרבה יותר גבוהה מלקסארה של אישתך(גם לי יש קסארה בבית) וגם הרבה יותר גבוהה משל ה-205 היפה שלך(יותר גבוהה אבל לא יותר ספורטיבית!).

ואלפא רומיאו 11 לשאלתך:

מנוע 2.0 טורבו בנזין אורגינלי ומשופר שנותן דחף מתאים לשלדה מדהימה בנוחות מירבית...

לגבי מכירה?כנראה בעוד 3 חודשים כאשר אתחיל ביבוא רכב חלומותיי מחו"ל.

תמונה של האקטיבית:

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני אוהב מאוד את הקסנטיה,ולדעתי הוא רכב מדהים ונותן תמורה מלאה למחיר שלו. אני מודה לאלוהים שאין לי בקסארה את מה שנקרא "HydroActive" או משהו כזה.

אני עכשיו צריך להחליף בולמים - לא רוצה לדעת כמה זה עולה בקסנטיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתנסה ותבין בעצמך...

אלון

אלון, תבדוק שניה את החתימה של pasparto...

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני אוהב מאוד את הקסנטיה,ולדעתי הוא רכב מדהים ונותן תמורה מלאה למחיר שלו. אני מודה לאלוהים שאין לי בקסארה את מה שנקרא "HydroActive" או משהו כזה.

אני עכשיו צריך להחליף בולמים - לא רוצה לדעת כמה זה עולה בקסנטיה.

אני אומר לך כמה זה עולה בקסנטיה כאשר כבר משהו מתקלקל(ולא מתקלקל,המערכת מאד אמינה)

250 ש"ח מקסימום לבומבה אחת(בומבה=בולם)

אז תחליט בעצמך מה יותר זול ומה יותר יקר.

אני מקווה שאתה לא מהאנשים שניזונים משמועות וסטריוטיפים(סיטרואן זבל,אלפא חרא וכ"ו)

גורג

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחלילה, אבל ידוע לי מחבר טוב שיש נזילות והרבה בעיות עם המערכת של Hydroמשהו

לעומת זאת, אצלי בקסארה הכל רגיל - ולהפך תדע לך שאני אוהב מאוד את סיטרואן. ולא סיטרואן זה לא זבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אהלן לערס.

אכן לקסנטיה יש אחיזה מצויינת, גם לי היה מקרה דומה איזה אידיוט אחד לא עצר בצומת תל חי והמשיך בצומת, סטיתי והקסנטיה לא איבדה שליטה. אוטו משהו משהו.

b bo bos bose baaaaaaaaas

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אהלן לערס (אני יודע שכל צפת ערסים).

אכן לקסנטיה יש אחיזה מצויינת, גם לי היה מקרה דומה איזה אידיוט אחד לא עצר בצומת תל חי והמשיך בצומת, סטיתי והקסנטיה לא איבדה שליטה. אוטו משהו משהו.

מה הסוף עם דעות קדומות?

אני רק מקווה לא להכנס לסיטוצאיות כאלו עם הלאונה שלי, אני לא רוצה לבדוק את האחיזת כביש שלה עם צמיגי 155.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...