Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רכב מתאים לשיוט במהירות גבוה?

4Real
שימו לב! השרשור הזה בן 3929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי רכב חשמלי ורעש, הכל עניין של העדפה, כששייטתי בטסלה בהחלט היתה נוכחות מציקה של רעש צמיגים בתא הנוסעים, לי אישית היה נעים יותר לשמוע רעש מנוע בשיוט.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בקיצור, אתה צריך מנוע גמיש עתיר הספק (כ״ס ומומנט) ועם לפחות 6-7 הילוכים.

בכל מקרה, לא מכיר משהו כזה בטווחי מחירים שציינת אלא אם מדובר ברכב ישן יחסית ואז כנראה לא יהיו לו 6-7 הילוכים ולכן הוא לא יוכל להגיע לשיוט על בל״ד כזה נמוך.

לרכב שלי אין בעיה להגיע למהירות הזאת מהר מאוד, אבל אני די בטוח ששיוט במהירות כזאת יצריך מעל 200 סל״ד (למרות שאני עשוי להיות מופתע כי הילוך חמישי אצלי מאוד ארוך, אחרי הכל זה רכב שמגיע ועובר 300 קמ״ש).

לא חייב 6-7 הילוכים, אפשר לעשות את זה גם עם 3 הילוכים - תלוי מיחסי העברה ומנוע.

אני בטוח שרכב שלך עושה 200 לפחות על 3500סל"ד, אפילו ויירון שמגיע למהירויות גבוהות מאוד ויש לה 7 הילוכים נוסעת על 200 בסל"ד יותר גבוה מ2000.

העריכה בדקתי:

הרכב שלך עושה כ110 על 2000סל"ד ו200 הוא עושה על כ4000סל"ד. ויירון לאומת זאת עושה 200 על כ3500סל"ד.

זה לא משנה כמה הילוכים. מרצדס 500 של פעם עם 4 הילוכים (למעשה 3 כי הילוך ראשון לא היה בשימוש והרבעי עם יחס העברה 1:1) עשה 200 על כ4500סל"ד. ביוטיוב יש מלא סירטונים ואפשר ליראות בקלות מה נוסע על כמה סל"ד.

לא חושב בכלל שקיים רכב סדרתי כזה כי זה אומר שב 100 הוא על 1000 סלד

לא יתכן

זה לא אומר אם רכב נוסע על 2000סל"ד 200קמ"ש ש100 הוא יסע על 1000סל"ד. הכל תלוי מיחסי העברה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש באופן כללי רכב שייסע במהירויות שפויות על סל"ד נמוך ובמחיר שפוי אז זו תהיה בטח אמריקאית בת 4-5 שנים, נניח ביואיק לה-קרוס או לוצרן עם מנוע 3.8L ייתנו לך שיוט בסל"ד נמוך ביחס לרכב ממוצע. מצד שני לא חושב שהן מגיעות ל 200 קמ"ש, יש הגבלת מחשב. מצד שלישי המנוע כן נותן קיק דאון לשלישי באזור ה 170 קמ"ש, ז"א שיש לו מספיק "אויר", ז"א שהסל"ד נמוך, יחסית, יחסית...

200 קמ"ש ו 2000 סל"ד? אולי מרצדס C63 AMG למשל כן יכולה? אני לא בטוח. אולי גם רכבים אחרים עם מנועים גדולים מאוד כמו דודג'\קרייזלר מנוע Hemi או אולי קורבט Z01 עם מנוע 7.0L? כמובן שהמחיר יהיה יקר, בהתאם לדרישה (וגם אני לא בטוח שיעמדו בה)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...