Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדבקות קרבון לרכב - או רעיונות אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גיליתי כמה קילופי לקה על הרכב לאחר גשם שפקד אותנו שבוע שעבר.

(אני לא בטוחה שלא "עזרו" להם להופיע, כי גיליתי גם שפריצים של צבע לבן על מכסה מנוע).

בקיצור, רובן על קורה שבין דלת לגג.

חשבתי על הדבקת קרבון שחור/אפור לאורך על הקורה.

(צבע הרכב כחול כהה מאוד)

אשמח לרעיונות נוספים,

לצערי, תקציב צנוע ביותר וגם זמן - לא ממש יש.

תודה מראש על ההבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אכן מדובר על הצבע שירד, או על הלכה ?

בכל אופן, אם מתאים לך מבחינה ויזואלית להדביק "קרבון" או מט על הקורות, אין מניעה. אך באמת יש לשקול ויזואלית. ייתכן וזה יראה רע.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אכן מדובר על הצבע שירד, או על הלכה ?

בכל אופן, אם מתאים לך מבחינה ויזואלית להדביק "קרבון" או מט על הקורות, אין מניעה. אך באמת יש לשקול ויזואלית. ייתכן וזה יראה רע.

יש תמונה של רכב במדור מכירה (סקודה אוקטביה 2003)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=457661&highlight=%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%94+%D7%90%D7%95%D7%A7%D7%98%D7%91%D7%99%D7%94+2003

אשתדל להעלות בערב תמונה מוגדלת של ה"פצעים".

שאלה היא - היכן משיגים מדבקות ואיך ניגשים לעניין.

האם אתה מכיר פרויקט כזה בארץ, עם פירוט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.wraptivo.com/נסה באתר של מגווירס נקרא ראפטיבו רעיונות יפים.דרך אגב מדבקות של חברת 3M .

אין לי מושג על חצי מהתוספות שיש ברכב - זה היה פרויקט של אחי אשר נסע לחו"ל והשאיר לי את ה"מפלצת".

(ואני נוסעת בה למכולת השכונתית, איזה בזבוז.....)

תודה על הלינקים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון , והרכב בסטטוס מכירה , קח בחשבון שמדבקה עלולה להרתיע קונים .

היו רכבים שפירסמו אותם כבר קיבלתי זיק** , ואיך שראיתי שיש להם מדבקה פסלתי בכלל להתקשר למוכר .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון , והרכב בסטטוס מכירה , קח בחשבון שמדבקה עלולה להרתיע קונים .

היו רכבים שפירסמו אותם כבר קיבלתי זיק** , ואיך שראיתי שיש להם מדבקה פסלתי בכלל להתקשר למוכר .

צודק, גם אותי מרתיע כשרכב עובר צביעה כללית לפני מכירה.

מצד שני, הפצעים האלה, שיצאו - פוגעים באסטטיות.

באמת שלא יודעת מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה העלות של ציפוי לכל הרכב? מינימום 6?

אני חושב שלהשאיר את הרכב במצבו ולהוריד את זה מהמחירון זה מספיק טוב , אבל שוב זו רק דעתי האישית .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...