Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לגבי כמה רכבים עד 30K

Gil_T
שימו לב! השרשור הזה בן 4148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב פשוט להתחיל את הדרך איתו, שיהיה 1400, השנתון פחות חשוב לי, מחפש בעיקר קילומטרז' נמוך. ראיתי כמה רכבים בפחות מ100 אלף ק"מ, אבל אני לא ממש מתמצא בהם, ולכן דרושה העזרה שלכם. כל מידע לגבי צריכת דלק, אמינות וטיפולים, סחירות הרכב, או דברים נוספים שעולים לראשכם יתקבלו בברכה.

הרכבים שראיתי עד כה:

רנו קליאו B II

פיג'ו 206

פיאט פנדה

סוזוקי איגניס

יונדאי גטס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל הרכבים שציינת אני הייתי בוחר בסוזוקי איגניס בגלל אמינות, צריכת דלק טובה, טיפולים ,חלקים זולים יחסית, וסחירות טובה,

מהם הצרכים שלך מהרכב, ז״א כמה נוסעים יהיו בו בדרך כלל, ולאיזה מרחקים?קח בחשבון תא מטען קטן בכל הדגמים שציינת.

כדאי לך לבדוק גם את המזדה דמיו שדומה לאיגניס רק עם מנוע 1.5 .

על הרנו והפיג׳ו הייתי ממליץ לוותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ק"מ נמוך תשיג רק אם תמצא יד ראשונה אחרת,יהיה קשה לדעת בלי לנבור ברישיון הרכב מחשש לזיופים ומשחקים עם לוח השעונים.

פרט לגטס בעלת הבטיחות המזעזעת והמחפירה,כל האפשרויות טובות רק בגיר ידני חוץ מהאגניס,שאפשר לרכוש אותה עם גיר אוטומטי.בקליאו והפיג'ו אתה לא יכול לדעת אילו הפתעות תקבל עם הגיר האוטומטי ובפיאט פנדה מדובר על גיר רובוטי שגם הוא ביום בהיר אחד עלול להפתיע לרעה ותיקונו עלול להיות יקר במיוחד.

לגבי סחירות,אי אפשר לדעת כמה זמן תחזיק ברכב ומה יהיה מצב השוק כאשר תגיע למכור.

באופן כללי,רכב פרטי עם ק"מ נמוך או ממוצע לשנתון שתוחזק כראוי יהיה זול לתחזוקה (אם כי בלאי יש תמיד),משתלם בקנייה ויקבל מחיר טוב במכירה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבטיחות של הגטס לא כל כך מזעזעת ומחפירה, זה תלוי ברמת הגימור.

לא כל רמות הגימור הן GLF, שיש לה כרית אוויר אחת בלבד וללא ABS.

יש לרכב 4/5 כוכבים במבחני הריסוק.

רמות גימור GLS וGLX נמכרו עם 4 כריות אוויר וABS ובשנתונים מאוחרים עם ESP.

רמת גימור GLI נמכרה עם 2 כריות אוויר וABS.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל הרכבים שציינת אני הייתי בוחר בסוזוקי איגניס בגלל אמינות, צריכת דלק טובה, טיפולים ,חלקים זולים יחסית, וסחירות טובה,

מהם הצרכים שלך מהרכב, ז״א כמה נוסעים יהיו בו בדרך כלל, ולאיזה מרחקים?קח בחשבון תא מטען קטן בכל הדגמים שציינת.

כדאי לך לבדוק גם את המזדה דמיו שדומה לאיגניס רק עם מנוע 1.5 .

על הרנו והפיג׳ו הייתי ממליץ לוותר.

לקחתי בחשבון שאלה רכבים שמתאימים לצרכים שלי. רוב הנסיעות הן לאדם אחד או שניים, ולכן נושא המושב האחורי פחות מטריד אותי, כמו גם תא המטען, כשאפשר להשתמש במושב האחורי כתא מטען נוסף. גם הנסיעות הן לרוב לעבודה וחזרה בתוך העיר, ופעם-פעמיים בחודש נסיעה מחוץ לעיר, לא משהו שמצריך ממני יותר מ1.4.

את המאזדה דמיו לא מצאתי, כנראה שאין הרבה בשוק או שאין הרבה שעונות על הדרישות שלי.

ושמעתי את השמועות על הרנו והפיג'ו, וניסיתי לקרוא פה קצת תגובות של אנשים מהעבר, אבל לא הצלחתי להגיע למסקנה האם זה עניין של שמועות בלבד או אמיתי.

בכל מקרה אני אשמח לשמוע עוד דיעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...