Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס 1000ש"ח + 10 נקודות בכניסה לצומת באור אדום!

שימו לב! השרשור הזה בן 4523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי דו"ח על כניסה לצומת באור אדום, השוטר טען כי חלפו 2-3 שניות מאז שהופיע האדום, כאשר השוטר עמד בכלל באמצע הצומת והיה ללא כובע(אמרו לי שזה משנה) וניחש את העניין שעברתי באדום - נכנסתי לצומת כאשר הירוק היבהב וכשעברתי זה התחלף לצהוב ומיד לאדום (לא היתה השהיה), זה היה בצומת ליד קניון הזהב בשדרות משה דיין-אברהם

הוא נתן לי 10 נק וקנס 1000ש"ח! זה פשוט לא יאומן מאחר ואני נהג זהיר ללא עבירות תנועה כלל.

השוטרים בכלל החנו בתחנת אוטובוס (מה שאוסר החוק) והפריעו לאוטובוסים בעצירה.

אני רוצה להבין האם יש לי סיכוי לערער כי הבנתי שאם אני מפסיד בערעור יכולים לדפוק אותי עוד יותר(האם זו אמת?)

1. בקשר לכובע זה ממש לא משנה , השוטר יכול לעמוד גם בתחתונים והדו"ח יהיה קביל (שוטר נמצא בתפקיד 24 שעות)\

2. את ההשעיה בין צהוב לאדום יש רק בכבישים בין עירוניים

3. אם היה ירוק מהבהב הייתה צריך לעצור ולא להכנס לצומת

4. לערער אתה תמיד יכול הסיכוי שלך הוא 50%-50% אם תפסיד השופט יכול להשאיר את הקנס כמו שהוא או להחמיר איתך ותשלם יותר הכל תלוי במצב הרוח של השופט באותו היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בקשר לכובע זה ממש לא משנה , השוטר יכול לעמוד גם בתחתונים והדו"ח יהיה קביל (שוטר נמצא בתפקיד 24 שעות)\

3. אם היה ירוק מהבהב הייתה צריך לעצור ולא להכנס לצומת

4. לערער אתה תמיד יכול הסיכוי שלך הוא 50%-50% אם תפסיד השופט יכול להשאיר את הקנס כמו שהוא או להחמיר איתך ותשלם יותר הכל תלוי במצב הרוח של השופט באותו היום

1. שוטר לא נמצא בתפקיד 24 שעות.

2. לא מדוייק, יש מקומות שהירוק מהבהב גם בכבישים עירוניים.

3. דין ירוק מהבהב כדין ירוק וניתן להמשיך בנסיעה. (במידה והצומת פנוי כמובן).

4. מצב הרוח של השופט חשוב, אך חשובה לא פחות, היכולת שלך להציג את הדברים.

ביננו, אם לא תפעל לפי הצעותיו של ישה, מילה במילה, שלב אחר שלב, עדיף שתשלם את הדו"ח ותספוג את הנקודות...

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

.

2. לא מדוייק, יש מקומות שהירוק מהבהב גם בכבישים עירוניים.

* מופע המסתיים באות צהוב - ימשך תמיד 3 שניות. (למופע המתחיל באות אדום-צהוב, ימשך תמיד 2 שניות)

* הבהוב ירוק יופעל בכל הרמזורים לאורך צירי תנועה בהם מהירות הנסיעה (המותרת או המעשית) היא 60 קמ"ש ומעלה

בכווני ההתקרבות שלאורך אותו ציר.

בנוסף להמלצתו של ישה, הייתי גם בודק את הזמן של הבהוב הירוק (3 הבהובים - 3 שניות) ואת זמן של אות הצהוב באותו

צומת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

elili

נחוץ לי לדעת רק אם מירוק עובר לצהוב ואח"כ לאדום. כי אצל השוטר זה עבר מירוק לאדום.

למה לי להגיד כמה זמן הירוק / הצהוב מהבהב או דולק . רק מחליש את גרסתי.

שוטר אמר א ' המצב הוא ב' = אין לסמוך על מראה עיניו. אז למה לסמוך עליו שהיה לו קשר עין לכל אורך הדרך עד שנעצר על ידי השוטר השני.

אמר 5 מטר נפלא , אני לא יכול לבלום במרחק הזה ואני צריך לבצע את הפעולה של כניסה לצומת ופינוייה המהיר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לאחר פענוח הכתב, יוצא:

*עמדתי ברחוב אברהם בר - 10 מטר צפונית לצומת המרומזרת הנ"ל וצפיתי לכוון הצומת. ממקום עמידתי ראיתי היטב את

קו העצירה ומעבר חצייה של רחוב אברהם בר. כמו כן את תקינותם של הרמזורים. וראיתי את הרכב הנ"ל שנסע ברח' אברהם

בר מכיוון צפון לדרום ובנתיב הימני מתוך 3 שפונה שמאלה לש"ד משה דיין. ____ כ 5 מטר צפונית לקו העצירה של רחוב

אברהם בר התחלף הרמזור מירוק לאדום נהג שהיה ברכב הגביר מהירות ופנה שמאלה לש"ד משה דיין כאשר חוצה את הצומת ברמזור אדום. קראתי בקשר לחברי לניידת ____ שעמד בש"ד משה דיין לעצור את הרכב הנ"ל

____ בקבלת תאור המציין סוג הרכב, נתיבו וצבעו. ___ עצר את הרכב הנ"ל. כל העת קשר עין עם הרכב ___ ___.

יש לציין שהרכב היה אחרון בשיירת מכוניות שפנה שמאלה.*

"____" - השלמה לא וודאית.

א. ניתן להבין שכן היה קשר עין עם הרכב ושני הרמזורים.

ב. נכון, השוטר רשם שכביכול הרמזור התחלף ישר מירוק לאדום, אך בכל מקרה הוא גם רשם שנהג חצה את הצומת באדום.

ג. תקינות הרמזורים ופעולתם חשובה לא פחות מהצבת תמרור באופן חוקי.

ד. 5 מטר בהחלט לא מספיקים בכדי לבלום לפני הצומת (כמובן לא במצב כאשר נדלק כבר אור אדום, הרי לפניו יש צהוב שאמור להיות דלוק 3 שניות ולא פחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשאלת כאן השאלה, מה פירוש "חוצה את הצומת ברמזור אדום". הרי ידוע שאם הרמזור התחלף לאדום לאחר הכניסה לצומת, יש להמשיך בנסיעה ולפנות את הצומת.

והשוטר לא כתב שהנהג נכנס לצומת באור אדום, אלא חצה את הצומת באור אדום.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשאלת כאן השאלה, מה פירוש "חוצה את הצומת ברמזור אדום". הרי ידוע שאם הרמזור התחלף לאדום לאחר הכניסה לצומת, יש להמשיך בנסיעה ולפנות את הצומת. - בשביל זה נועד האור הצהוב.

והשוטר לא כתב שהנהג נכנס לצומת באור אדום, אלא חצה את הצומת באור אדום.

- השוטר ציין שהאור התחלף לאדום, כאשר הרכב היה 5 מטר לפני הצומת

.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לאחר פענוח הכתב, יוצא:

*עמדתי ברחוב אברהם בר - 10 מטר צפונית לצומת המרומזרת הנ"ל וצפיתי לכוון הצומת. ממקום עמידתי ראיתי היטב את

קו העצירה ומעבר חצייה של רחוב אברהם בר. כמו כן את תקינותם של הרמזורים. וראיתי את הרכב הנ"ל שנסע ברח' אברהם

בר מכיוון צפון לדרום ובנתיב הימני מתוך 3 שפונה שמאלה לש"ד משה דיין. _ובהגיעו___ כ 5 מטר צפונית לקו העצירה של רחוב

אברהם בר התחלף התחלפו הרמזור הצבע ירוק מירוק לאדום . הנהג שהיה לבד ברכב מגביר הגביר מהירות ופנה שמאלה לש"ד משה דיין כאשר חוצה את הצומת ברמזור אדום. קראתי בקשר לחברי לניידת __בק מרדכי __ שעמד בש"ד משה דיין לעצור את הרכב הנ"ל

_כאשר מקבל ___ בקבלת תאור מדוייק המציין לסוג הרכב, נתיבו וצבעו. __מרדכי _ עצר את הרכב הנ"ל בשד' משה דיין __בת"א_מזרחית לצומת הנ"ל. כל העת קשר עין עם הרכב _ועם מרדכי__ ___.

יש לציין שהרכב היה אחרון בשיירת מכוניות שפנה שמאלה.*

"____" - השלמה לא וודאית.

בת"א אולי בתחנת אוטובוס

הצבע מילה לא ברורה לי

ודברי הנהג

ראיתי שהרמזור התחלף אז הגברתי מהירות בכדי לפנות את הצומת.

א. ניתן להבין שכן היה קשר עין עם הרכב ושני הרמזורים.

ב. נכון, השוטר רשם שכביכול הרמזור התחלף ישר מירוק לאדום, אך בכל מקרה הוא גם רשם שנהג חצה את הצומת באדום.

ג. תקינות הרמזורים ופעולתם חשובה לא פחות מהצבת תמרור באופן חוקי.

ד. 5 מטר בהחלט לא מספיקים בכדי לבלום לפני הצומת (כמובן לא במצב כאשר נדלק כבר אור אדום, הרי לפניו יש צהוב שאמור להיות דלוק 3 שניות ולא פחות).

בכחול תיקונים והוספות שלי באדום מילים שיש להסירן.

elili

את הפענוח הזה ביצעתי עוד לפני שכתבתי את הודעתי הראשונה. בלי זה היעוץ הוא לא יעוץ.

קרא עכשיו.

כל הרעיון הוא להפריך את גירסת השוטר . לכן שלחתי את נהגינו לבדוק את כל מה שהשוטר מציין בעדותו וכדי לראות מה אמת ומה לא.

מהחלפת הצבעים ברמזור עד ליכולת שלו למסור בשניה שתיים שעומדות לפניו בקשר את כל הפרטים שהוא מציין שהוא מסר לחברו .

האם באמת יש לו כל הזמן קשר עין .

בוא לרגע נניח כי הנ"ל עבר באמת באדום מה שאני מכנה כבר שחור, מה עם התנועה במשה דיין, לא נכנסת בו , לא מסתירה לשוטר את קשר העין.

לכן היה לי חשוב גם לדעת מה המרחק בין הצומת למקום בו הוא נעצר.

שני דברים יש שהם זהים בדו"ח

שניהם כתבו שהנהג הגביר מהירות.

השוטר חושב ( בד"כ הוא מעוות קצת את דברי הנהג כדי להרשיעו ) שהגברת המהירות במקום בלימה המתבקשת היא חלק חזק בכיוון להרשעה , ואני מפרש זאת בדיוק הפוך.

זו פעולה טבעית וחוקית שעליך לעשות כאשר הרמזור מתחלף ואתה נמצא במצב בו עצירה תגרום לכך שתסתום את הצומת.

פינוי הצומת.

אין לי צורך גם להוכיח פעילות תקינה או לא תקינה של הרמזור כי הנהג לא טוען שהרמזור לא היה תקין.

מבחינתי התחלפות מירוק לאדום ללא צהוב היא הטובה .

ולפני בית המשפט יש מה שבדו"ח ומה שאתה תביא לו . ואתה מביא לבית המשפט את מה שטוב לך .

שוטר חכם אומר שהוא לא זוכר כלום , אלא את מה שנרשם בדו"ח בזמן אמת, ובית המשפט גם לא מצפה ממנו שיזכור דו"ח אחד מתוך אלף דוחות שהוא עושה בין זמן האירוע לבין מתן העדות, ביחוד לא דו"ח שהוא לתשלום ורק מעטים מבקשים להישפט עליו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...