Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500,מחפש מישהו שהחזיק ברכב כשנה או יותר

galroy
שימו לב! השרשור הזה בן 4608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי מדובר ברכב תכשיט לילדה בצפון תל אביב.

או לזמרת לטינית שווה שנמאס לה מאסטון מרטין. :-)

הקליפ החדש של J-LO שמפרסם את פיאט 500 החל מ 2:14

http://www.youtube.com/watch?v=6XbIuSLaCnk&feature=related דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש בפיאט 500 ב-100,000 שאין בפיקנטו ב-60,000? פיאט 500 זה רכב לילדה בצפון תל אביב שמקבלת מתנה מאבא ואמא ליום הולדת. פיאט 500 מבוססת על פנדה, משתמשת במנוע של פנדה, מיוצרת באותו מפעל יחד עם פנדה ועולה 40,000 יותר.

את אותו הדבר שיש באודי A1 לעומת הפולו, בוולוו C30 וS40 לעומת פורד פוקוס, בוולוו S40 דור קודם לעומת מיצובישי כריזמה, ברובר סידרה 200 לעומת הונדה סיויק בסאאב 9000 לעומת פיאט כרומה ועוד הרבה הרבה מכוניות שמבוססות על משהו בסיסי וזול ונותנות ערך מוסף שמתאים לקהל היעד שלהם.

חוץ מזה אתה לא צריך לכעוס כל כך, אף אחד לא הכריח אותך לקנות פיאט 500.

אף אחד גם לא מכריח אותך ללכת למסעדה ו"לבזבז" כסף רב על אוכל שהרכיבים שלו בסופר עולים הרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עונה בשם עצמי ומבטיח לך שאהיה האחרון לגונן.

הרי ברור לכולנו שמחירי המכוניות בארץ כולם ככולם יקרים בהרבה ממחירם הריאלי, מהיוקרה ועד לסף הנמוך ביותר.

אבל, וכאן האבל הגדול שכשמשווים תפוחים צריכים להשוות אותם לתפוחים.

בנוגע למחירה של ה 500 , אני מניח שראילית היתה אמורה להימכר סביב ה 100 אלף בדיוק כמו שסוזוקי אלטו אמורה לעלות 40 אלף וגרוש לא יותר.

יום אחד שאהיה גדול גם לי תהיה מזארטי גראנד טוריסמו ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יבואן חזיר בגלל התימחור? זה לא רק פיאט,פוולסווגן עם החיפושית,קרייזלר עם ה PT-CRUZER,ב.מ.וו עם המיני,סמרט כול אלו מכוניות שעבר היו זולות והיום אלו רכבי אופנה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יולי, אולי זה בגלל שמיני , פולקסוואגן וקרייזלר הן פשוט לא מותג.

ממילא אף אחד לא מכיר - אז תוקעים מחיר :wink: :wink:

כמובן נכתב בציניות.

יום אחד שאהיה גדול גם לי תהיה מזארטי גראנד טוריסמו ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יבואן חזיר בגלל התימחור? זה לא רק פיאט,פוולסווגן עם החיפושית,קרייזלר עם ה PT-CRUZER,ב.מ.וו עם המיני,סמרט כול אלו מכוניות שעבר היו זולות והיום אלו רכבי אופנה.

באירופה הפער במחירים בין פנדה ל-500 הרבה, הרבה יותר קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל הקטע נכנסתי לבדוק באתר mobile.de, אתר מכירת רכב גרמני ענק.

בדקתי מכוניות חדשות בעלות מנוע 1.2 בנזין בלבד.

פנדה מ6699 עד 16510

500 מ9690 עד 16450.

פרופורציונית ההבדל בזולות מאוד דומה בארץ אבל אל תתן לעובדות לבלבל אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז מה המסקנה ? שגם המשווק הגרמני חזיר, כמו הישראלי ורק האנגלי הגון ? מחירים שונים ומשונים תמצא בהרבה מאוד מקומות והם תלויים לא רק בתאוות הבצע של המוכר אלא בהרבה מאוד גורמים אחרים. לי אין מושג למשל אם היבואן של פיאט מרוויח בארץ על כל חתיכה של 500 שהוא מוכר, יותר או פחות ממה שמרוויח היבואן של פיקנטו, זה חשבון שאיני מכיר ואיני צריך להכיר. החשבון היחיד הוא אם האוטו הזה מתאים לי במחיר שלו, או לא. מהעובדה שישנם כאלו שכנראה המחיר התאים להם יש להניח שהם העדיפו את האוטו הזה על פיקנטו זולה בהרבה, למרות "העדר מותגיותו" ומחירו ה"מופקע" לשיטתך וכאן ורק כאן נמצאת התשובה לשאלה המקורית שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של פיאט 500 קבריולט מדהימה! אני חייב להגיב.

לגבי השוואה לפיאט פנדה/ מחיר באירופה/ כל מיני תגובות שקשורות לתמחור ומיצוב:

בעולם, פיאט 500 היא המתחרה המרה ביותר שיש למיני קופר מבית ב.מ.וו. עושה לה קניבליזציה במכירות באירופה ועכשיו גם בארה"ב.

אין כל פסול בפיאט פנדה, אבל כל השוואה לפיאט פנדה היא חסרת טעם ועניין. פולקסוואגן טוארג ופורש קאיין מכוניות זהות? אלפא מיטו ופיאט פונטו? אפשר להמשיך כך שעות...

ועכשיו כתשובה לפותח השרשור:

מדובר ברכב מדהים. חווית נהיגה מאוד מהנה. תחושה שמדובר ברכב פרימיום: למשל, שלט אייכותי שנותן לך תחושה של אאודי A6, דלתות גדולות וכבדות, מושבים משולבי עור בעלי תפירת 500 יחודית ועוד... קח בחשבון שחלק נכבד מהתוספות הן בתשלום ולא נכללות בדגם הבסיס.

חוץ הרכב מקסים, מעצב המיני נבחר למשימה ולדעתי נתן את הפרשנות הכי יפה ונאמנה למקור מכל מכוניות הרטרו הנמצאות בשוק. פנים הרכב ממשיך חגיגה אמיתית של עיצוב. למשל, מד סל"ד משולב בתוך מד המהירות כשמחשב הרכב במרכז...

התיבות הרובוטויות עלולות לעצבן, המליצו לפני על הידנית – מומלץ בחום. ידית הילוכים קצרה בגובה הנכון שנופלת בדיוק לידיים, מערכת מניעת הידרדרות ובקיצור... תענוג.

למה יש הרבה למכירה? מכוניות רבות מדגם הבסיס הסגור, נמכרו לחברות ליסינג בהנחות ענקיות. חברות הליסינג משחררות אותן לשוק במחירים זולים ומפתים מבחינתך ורווחיים מבחינתם...

זהו, ידידי – מומלץ בחום! כייף של אוטו, כייף אמיתי לנהיגה, ומבטים של פרגון בכל פינה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהזמנתי את הפנדה,התיישבתי ב 500 שהייתה בסוכנות וזה פשוט משהו אחר,היא ישר מעלה חיוך,כול כול כך מיוחד.

קשה להשוות אותה לפנדה,פנדה זה רכב שאמור להיות נגיש לאנשים במחינת המחיר,ה500 למרות שהיא קטנה זה סוג יוצא דופן ועל זה משלמים.

אפשר לסכם את זה ככה,כשאני יושב בפנדה אני :-) בפיאט 500 זה:-D .

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...