Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתם ממליצים על רנו לוגאן החדש 2011 ידני?

סאמי
שימו לב! השרשור הזה בן 4499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במחיר הזה אתה יכול להביא משהו הרבה יותר טוב

אם זה לך לבד אז סיאט או גולף חדשות

אם למשפחה אז פוקוס נראה לי או משהו טיפה יותר טוב מרנו...בכל זאת..רנו..

עכשיו:הונדה סיוויק 03'

עוד חודש: פולו 3 דלתות ידנית מהחברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן אייל - אי אפשר להשוות כל סיאט וכל גולף בכלל ללוגאן, שהיא בעלת שבעה מקומות ישיבה !

לפעמים ישנן דרישות (משפחה גדולה) "מיוחדות". לכן אם כבר - יש להציע אלטרנטיבה מתאימה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן אייל - אי אפשר להשוות כל סיאט וכל גולף בכלל ללוגאן, שהיא בעלת שבעה מקומות ישיבה !

לפעמים ישנן דרישות (משפחה גדולה) "מיוחדות". לכן אם כבר - יש להציע אלטרנטיבה מתאימה.

גם אם תבקש פה המלצה לזן נדיר של ציפור ימליצו לך על משפחת צמפיון :?: לא תצליחו להתחמק מזה.

לגופה של שאלה. אני לא יודע עם הברלינגו 7 מושבים עדיין מיובאת, אם כן היא (מלבד הגיר הידני) עדיפה בכל פרמטר.

אופציות נוספות, מאזדה 5 משומשת, הונדה FRV (רק 6 מושבים), פזו 307 SW (שאני לא ממליץ). הנ"ל כמובן משומשות.

ראיתי את הלוגן, יש כזו לחבר שקיבל אותה מהעבודה בליסינג. מהתגובות שלו וההתרשמות שלי, אני הייתי מוותר.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הברלינגו 7 מושבים לא מיובאת, שם לא הצליחו לעשות את הקומבינה ולהגדיר אותו כמסחרי.

שווה לבדוק את הקאדי, הוא עולה יותר, אבל יש לו מנוע מודרני יותר ובקרת יציבות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תיקח בחשבון ששני המושבים הנוספים הם ממש ממש ממש לא גדולים בלשון עדינה. זה לגוזלים לא לאנשים. יותר גימיק מפרקטיקה. אם אתה צריך באמת שבעה מושבים אז זאת בהחלט האופציה הכי זולה אבל תבדוק קודם לכן את השימושיות של זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בדאצ'ה!

המחיר אכן מפתה עם 7 מושבים.

כרכב משפחתי, לא מדובר ברכב בטיחותי כלכך, כמו כן הוא בעל מנוע+גיר מיושנים.

הייתי ממליץ לך לבדוק את שוק היד 2. אם אתה צריך יותר מחמישה מושבים יש לך אפשרויות רבות

C4 פיקאסו\מאזדה 5\מיצובישי גרנדיס וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אין לו ESP בגלל קומבינה שהוא מוגדר בתור מסחרי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תודה לכל התגובות.

אני יכול לקנות רק רכב חדש כי שם יש לי פטור ממכס עקב שאני תייר, אז האופציות של יד שניה ירד.

אני בעצם זקוק לרכב לעבודה ולעבודה מספיק לי רכב קטן וגם חבל שיהיה לי רכב גדול כי רוב השימוש הוא לעבודה וחבל על הדלק, אבל אם יש לי אופציה שיהיה גם למשפחה ששם אני צריך 7 מקומות חשבתי אם הדלק לא ממש הפרש רציני וגם המחיר לא הבדל רציני אולי שווה.

אני כבר הזמנתי לפני חודש את היונדאי I10 וזה צריך עכשיו להגיע ןפתאום שמעתי שרנו התחילו לשווק את הלוגאן אז אני בנתיים מתלבט אם לבטל את היונדאי ולקנות הרנו.

אם יש עוד הערות או המלצות אשמח לקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הזמנת I10 איך זה מתיישב עם הצורך ב 7 מקומות?

אופציה (לא 7 מקומות) מאוד מענינת C3 פיקאסו.

המחיר אטרקטיבי, הביצועים בדיזל מצויינים, הנוחות טובה והאיבזור עשיר.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תיקח בחשבון ששני המושבים הנוספים הם ממש ממש ממש לא גדולים בלשון עדינה. זה לגוזלים לא לאנשים. יותר גימיק מפרקטיקה. אם אתה צריך באמת שבעה מושבים אז זאת בהחלט האופציה הכי זולה אבל תבדוק קודם לכן את השימושיות של זה.

כנראה שאף פעם לא נסעת על לוגאן (בעיקרון לפני שנותנים תגובה עדיף לבדוק) שתי המקומות האחורים סבירים ביותר גם למבוגרים לנסיעות לא ארוכות בכל מקרה הם עדיפים על המגאן סניק\C4 לגבי הרלינגו המושבים האחוריים יושבים על הדלת ללא תא מטען כלל

ואם מפרקים אותם תשאר עם רכב 4 מקומות (הספסל האמצעי הוא לשניים).

הקאדי 7 מקומות בסיסית עולה 128500 שזה הרבה יותר מ105000 בכל מקרה הדיון עקר מכיוון שאין לו צורך ב7 מקומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

105000 בכל מקרה הדיון עקר מכיוון שאין לו צורך ב7 מקומות.

אבל אם יש לי אופציה שיהיה גם למשפחה ששם אני צריך 7 מקומות חשבתי אם הדלק לא ממש הפרש רציני וגם המחיר לא הבדל רציני אולי שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "אם"?

בין יונדאי I10 ללוגאן יש הפרש רציני בצריכת הדלק, וגם כנראה בירידת ערך.

מה עוד - בדרך כלל לוקח כמה שנים, עד שמרכב מיני צריך לעבור למיניוואן עם 7 מקומות, אלא אם ישר מקבלים שלישייה.:roll:

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "אם"?

בין יונדאי I10 ללוגאן יש הפרש רציני בצריכת הדלק, וגם כנראה בירידת ערך.

{/quote]

בטוח שיש הבדל בדלק? נכון שזה 1600 סמ"ק אבל זה גם ידני.

למה יש הבדל בירידת ערך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...