Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמה ברמזור - איך אני מוודא שיצאתי מוצלח בצילום? :shock:

f650
שימו לב! השרשור הזה בן 7279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ותודה על ההתיחסות.

א) אני לא בטוח שבאמת הצטלמתי - שברירי שניה . גם שמעתי איפה שהוא שהמצלמה עובדת שניה לאחר האדום - זה נכון?

ב) היכן אני מברר שבאמת הצטלמתי?

ג) במידה וכן - 1000 ש"ח ו 10 נקודות? מה זה אומר? כמה נקודות עוד יש לי ?

נהיגה מונעת לא מוחקת נקודות - נכון?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אתה מפגר וחרא של בן אדם אם עברת באדום. לא כ"כ מעניינות אותי הנסיבות, אבל זה רק אומר שאתה חרא של נהג.

בכל אופן, אם היה פלאש, צולמת (ותאמין לי כולנו מקווים שכך המקרה).

ואת התשובה המדויקת תדע בעוד כמה חודשים.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה והצדקנות שלך - מר צדיק !!!

אני לא צריך אותך ולא ביקשתי את הליכלוך שלך ! אז תעוף לי פה מהעיניים!

ולמי שצריך קישור לגבי שיטת הניקוד - כדאי שיהיה פה ב FAQ של הפורום.

http://www.police.gov.il/DistrictMain.asp?path=/web_atan/shitat_hanikud.xml

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אתה מפגר וחרא של בן אדם אם עברת באדום. לא כ"כ מעניינות אותי הנסיבות, אבל זה רק אומר שאתה חרא של נהג.

מה ניסגר איתך בנאדם ???

עזבושאתה לא צודק כי למלא נהגים קורה שהם עוברים חצי שניה אחרי האדום הוא לא נסע מההתחלה באדום וזה לא ממש מסכן !

וגם אם אתה צודק במליון אחוז אתה לא צריך לדבר בצורה כזאת חבל שיש אנשים כמוך בפורום הזה.... מי שרוצה להטיף אז זה ממש לא המקום...

וסתם מעניין אותי בן כמה אתה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעה כללית כאשר המצלמה מצלמת היא מצלמת פעמיים - פעם אחת כשאתה בכניסה לצומת ופעם אחת כשאתה יוצא מהצומת (הכוונה היא לראות אותך נכנס באדום ויוצא באדום).

הצילום מהיר כך שלא תמיד תוכל לקלוט את ההבזק (במיוחד באור יום).

לעניין הקללות והנאצות - נו טוב זה כבר עניין למנהלי הפורום.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ניסגר איתך בנאדם ???

עזבושאתה לא צודק כי למלא נהגים קורה שהם עוברים חצי שניה אחרי האדום הוא לא נסע מההתחלה באדום וזה לא ממש מסכן !

וגם אם אתה צודק במליון אחוז אתה לא צריך לדבר בצורה כזאת חבל שיש אנשים כמוך בפורום הזה.... מי שרוצה להטיף אז זה ממש לא המקום...

וסתם מעניין אותי בן כמה אתה ?

אני ראיתי בעיניים שלי תוצאות של נסיעה באדום. לפי דעתי זו העבירה החמורה ביותר שאפשר לעשות. והמערכת מכוונת כך שאי אפשר להאשים אותה. ז"א שאם מישהו עובר באדום זו אשתמו הבלעדית. ולפי דעתי הונעש על העבירה הזו צריך להיות חמור כפליים.

ולמה התגובה שלי כ"כ חריפה? כי לפני שנה וחצי, ידידה קרובה שלי נהרגה אחרי שאיזשהו מפגר עבר באור אדום. עד כדי כך פשוט.

ואם זה כ"כ מעניין אותך אני בן 18.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה....

לגבי נסיעה באדום... חמור מאוד שעשיתה את זה... כשראיתה את הצהוב מרחוק הייתה צריך לעצור... יש אנשים שמתחילים ליסוע בצהוב בלי להסתכל ומכאן לתאונה הדרך קצרה מאוד.

אל תעברו אף פעם באדום!!!!!

לגבי המצלמה... אם נסעת בלילה הייתה יכול לראות שני פלאשים בזמן שאתה עובר את המצלמה זה די בולט... אם באור יום אז אין לך אפשרות לדעת אם צולמת או לא.

איתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אתה פיפי גדול ובכלל קקי מרוח של בן אדם אם אתה לא שומר שבת.

לא מעניינות אותי הסיבות , אבל זה רק אומר שאתה קקי של יהודי .

בכל אופן אם היה ברק , נצפית על ידי אלוקים ( ותאמין לי כולם מקווים שכך יד ה' )

התשובה תבוא משמיים.

שומרי הדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אתה פיפי גדול ובכלל קקי מרוח של בן אדם אם אתה לא שומר שבת.

לא מעניינות אותי הסיבות , אבל זה רק אומר שאתה קקי של יהודי .

בכל אופן אם היה ברק , נצפית על ידי אלוקים ( ותאמין לי כולם מקווים שכך יד ה' )

התשובה תבוא משמיים.

שומרי הדת.

חחחחחחח לירן חחחחחחח גדול

ולעניין , חכה ותיראה אם תקבל דוח , הממוצע זה 3 חודש... מעטפה בצבע ירוק כזה (פחד אלוהים , אני לפני כמה חודשים קיבלתי גם על אותו דבר)

השיטה החדשה אומרת ששלילה זה העונש , לפחות ככה שמעתי בפרסומת ברדיו ...

מקווה לטוב בשבילך ותלמד את הלקח אחי , אדום זה לא משחק ילדים .....

ולהוא שהתפרץ פה מלמעלה , איך הגעת למסקנה בגלל שהוא עבר באדום שהוא "מפגר , וחרא של בן אדם ושל נהג? לפעם הבאה תשמור את היציאות שלך לעצמך....

יום טוב

תומר. :roll:

יוצא לריס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה איזה דיבור חסר טאקט על עבירה באדום ...

לי היה לא מזמן רמזור שהתחלף ללא התראה כשהייתי במהירות גבוהה ולא הספקתי לבלום ונאלצתי לעבור באדום ... לא תמיד אפשר להוריד מ 100 ל אפס בתוך 3 שניות אז פעם הבאה באמת תשמור את הניבולי פה שלך ... ואגב גם אני בן 18 ואני פעם נדרסתי ע"י מישהו שלא עצר באדום ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לעשות קצת סדר בעניין , אני לא מצדד בשום עבירה של אור אדום.

ההפך זוהי העבירה החמורה ביותר לדעתי ועליה צריך לתת את הדעת.

על עבירה כזו מגיע עונש כבד , אבל יש דרך להתבטאות ולא לקלל , טעויות קורות ויקרו

אבל על טעויות כמו שכולם יודעים משלמים בחיים ( אני נשמע כמו השדרן של גל"ץ)

אז מגיע הבחור , שואל שאלה , במקום לגדף אותו בשלל כינויי השירותים - אפשר לענות

לו בצורה רגועה ותוך כדי להסביר לו את מהות העבירה בכדי שיזהר לא לעבור עליה

בעתיד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המתצדקים שבדיון:

בוא תנסו לדמיין את המצב ככה:

אתם נוסעים בכביש עירוני (מגבלת מהירות 50 קמ"ש - סטנדרטי לחלוטין), מתקרבים לרמזור ירוק שהתחלף לפני מספר שניות. המשכתי בנסיעה רגילה (45-48 קמ"ש) והייתי בטוח שאני אעבור את הרמזור.

פתאום - טה דה-טה דאם! (בעיות תקציב, אין כסף לתזמורת): הרמזור מתחלף לצהוב ללא כל התראה (שמגיעה בדר"כ במספר הבהובים באור הירוק). אני נמצא במרחק של 5-4 מטר מהצומת. מסתכל מאחורי ואני רואה טיוטה הילקס במרחק של פחות משלוש מטר ועכשיו מגיעה השאלה: "לבלום או לא לבלום?"

עם כל הכבוד ליצרן היפני (טיוטה קורולה של המורה) שהתקין ABS אני יודע שאם אני דופק ברקס ומנסה לעצור בכל כורחי (גם במחיר של עצירה על מעבר חציה - רחמנא לצלן!) סביר להניח שאני אראה מקרוב מאוד את הגריל של ההיילקס במושב האחורי. ותאונה לפני הוצאת רישיון לא תעשה טוב לרזומה שלי.

אני לוקח החלטה אמיצה ומגביר את המהירות (לא בחריגה נוראית - 55 קמ"ש) על מנת לעבור את הצומת במהירות האפשרית וכדי להתרחק מנהג ההיילקס המשוגע שבטח בתומו מנסה לקרוא את הכיתוב שמתחת ללוחית הרישוי ולכן הוא כ"כ צמוד אליי.

המקרה הזה השפיע עלי רבות. הרגשתי כ"כ רע שלא יכולתי לאכול. אבל אני המשכתי לאהוב סטייקים :wink:

ובנימה רצינית - יש מצב בארץ שחלק מהרמזורים מודיעים לפני שהם מתחלפים (חדשים)ומאפשרים לנהג לבצע עצירה מבוקרת. ויש רמזורים (ישנים) שלא מודיעים. ובמקרים האלה ניתן לסמוך על המזל ועל שיקול הדעת של הנהג ולקוות שיהיה טוב (תשובה יהודית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור לגיל של הרמזור

זה קשור למהירות שבה נוהגים בכביש

אם אני זוכר נכון בכבישים שבהם המהירות היא עד 50 (בד"כ עירוני) אין התראה של שלוש

היבהובים והרמזור מתחלף ישר לצהוב מתוך הנחה שתספיק במהירות כזאת לבלום בעת הצורך

בכבישים מעל המהירות הזו יש הבהוב של הירוק לפני שהוא עובר לצהוב וזאת מתוך הנחה

כי במהירות שבה אתה נוהג לא תספיק להאט ישר לכן יש להודיע לך על כך מוקדם ככל האפשר

לעבור באדום זאת עבירה שלפי דעתי באמת אחת החמורות, אבל לפעמים באמת יש מצבים

כמו המצב שהזכירו לפני, שאין ברירה ולעבור או מצב חירום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז ככה. עניתי לו בסערת רגשות, כי אין מה לעשות. איבדתי אדם יקר לי, בגלל מישהו שעבר באדום, לכן אני משתגע כל פעם שאני שומע על זה.

דבר שני, תסלחו לי, אבל מערכת הרמזורים בנויה ככה, שאתה תמיד מספיק לעצור.

בכביש עירוני, אם אתה נוסע 80 במקום 50, אז ברור שלא תספיק.

בכביש בין עירוני, אם אתה נוסע מהר, ואתה רואה את הירוק מהבהב, ונותן גז, ואתה לא בטוח שאתה תספיק, יש סיכוי גדול מאוד שאתה תעבור באדום.

אם נסעת מהר מדיי - אשמתך.

אם "לא שמת לב שהוא מהבהב" - אשמתך.

אם לחצת על הגז במקום על הברקס - אשמתך.

אין אפס.

יש כמובן מצבי חירום שבהם למשל מישהו נצמד אליך מאחור, וכו' וכו', אבל אלו מיעוטים מבחינה סטטיסטית מבין כל הפעמים שאתם עברת באדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...