Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפעלת מנוע בזמן ריקון שמן גיר אוטומט

jossef
שימו לב! השרשור הזה בן 5625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא אגיד כן, עד שתרים דגל לבן. :-P

לא דיברנו על ניקז מבלוק הגיר, אלא על מה שאמרת: "מיד עם הנעת המנוע ובניית לחץ קו במערכת והוזזת ידית ההילוכים לכל המצבים נוזל ממלא את כל המקומות הדרושים ואויר מיד נדחק החוצה מכל הניקוזים".

כאשר שאלתי מה שקרה, ברכב של הבחור שלאחר ההחלפה הרכב לא נסע.

לא קיבלתי תשובה.

יש לי רעיון איך להוכיח ולסיים את הנושא בצורה ודאית.

את זה אציע לאחר המקלחת.

דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק לא הבנתי על איזה כל הניקוזים אתה מדבר, אין חיה כזאת בגיר. אם היו פתחי ניקוזים, זה היה מוריד את הלחץ.

את זה אתה כתבת מהודעה שנמחקה, כי הייתה שגויה ואתה מבין זאת עכשיו.

וגם נתתי את דעתי לתופעת ההחלקות של הבחור עם האטוס, ושוב אתה מנסה להטעות וכותב שלא קבלת תשובה.

גם דניסאן, שבניגוד אלי עוסק בשיפוץ תיבות הילוכים לפרנסתו, טען שיש ניקוזים וגם טען שהמצאות אויר היא לא הגורם להחלקות ואם יש משהו שאני מחשיב את דעתו כסוף פסוק בשרשור הזה זה יהיה הוא כמובן.

שורה תחתונה, מי שצריך כאן מקלחת (קרה) זה אני כי אתה מצליח להרגיז אותי עם חוסר הדיוק, המקצועיות וההתנהלות הכללית שאתה מפגין בשרשור הזה.

אם יש לך או למשהו אחר להוסיף או לתקן נקודות טכניות שהועלו פה יכול לשלוח ה"פ ונדון בעניין.

לקינוח, מצאתי תמונה של בוכנת מצמד הילוך רוורס של תיבת הילוכים פורד שבה נראה בבירור הניקוז (גולה קטנה בתוך תושבת):

Ford C4 transmission.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...