Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החברים שלנו מתל אביב...

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 5637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לשמחתי אין לי חברים בתל אביב

לרעתך , אין לך בכלל חברים...

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 158
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתפוצצו כולכם

אני גר בת"א

קומה ראשונה

חונה שני רכבים(אחד שלי אחד של אחותי) וזז איתם מתי שבא לי

אין כלום קרוב אלי

האופניים שלי מטונפות

הדירה שלי ענקית ובקומה ראשונה

אני לא זוכר מתי ישבתי בבית קפה ( חוץ מאיזה יציאה עם משהי וזה היה בפתח תקווה ושתים שלוש פגישות עבודה)

אני לא אוכל אורגני

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת יש לנו עגלה מהממת ותינוק מהמם, אבל יש לנו מעלית :-)

גילוי נאות: משום שהמעלית היא חיצונית לבניין, באמת היינו צריכים לוודא שהיא נכנסת בה לפני שקנינו...

וחוצמזה, באמת אין על הפארק. במיוחד כשיש ילדים.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אהבתי ואני עדיין לא אוהב את העיר הזאת, להגיע מצד אחד לשני לוקח חצי שעה לפחות ברכב, יש יותר מידי מקרים שבשביל להיכנס לרחוב מסויים צריך להקיף שכונה שלמה, ואחרי זה אתה גם לא מוצא חניה ברחוב הזה.

בקיצור, להיכנס לשם בשעה 6 בבבוקר ולצאת בשעה 9 בלילה, אחרת או שלא נכנסים או שלא יוצאים.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך נכון! בעיקר הקטע של "רק תקפיץ אותי" והסירוב המוחלט לצאת מגבולות גוש-דן.

אני גם מקבל באופן קבוע פרצופים עם עיניים בגודל של צלחת וזעקות שבר משולבות בהלם:

"מה???!?? הגעת עד לכאן מי-ר-ו-ש-ל-י-ם?!?? באוטובוס???!??":shock:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתל אביבי, חלק מהדברים כאן ממש נכונים, הטרנד החזק עכשיו זה קורקינטים חשמליים בינתיים זה רק למגניבים באמת, עוד מעט זה יירד לעם ואז המגניבים באמת יהיו במבוכה ויצטרכו לחפש משהו חדש.

שו האדא "מגניבים"? זו מילה שרק בת"א משתמשים בה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לעבור לחדרה, כי:

א) תמיד תמצא חניה, וגם כשתבוא לחברים בערב, תוכל לחנות בכחול לבן בבטחה, כי הפקחים עובדים רק עד 19:00

ב) תצטרך הרבה להזיז את האוטו כי אין שום דבר במרחק הליכה

ג) לא תצטרך לקנות שום דבר בפיצוציה במחיר מופקע, כי אין הרבה פיצוציות, ואלה שיש, לא במרחק הליכה

ד) כנ"ל לגבי בתי קפה. בחדרה יש רק שני בתי קפה - "ארומה" וקפה ומאפה בתחנת דלק ב-15 שקל

ה) אם תמכור את הדירה בתל אביב, תוכל לקנות בחדרה בית כזה, שתצטרך לקחת קו אוטובוס בינעירוני מחדר שינה לשירותים.

ו) לא יבקשו לקחת ממך בגדים מניקוי יבש (כי אין ניקוי יבש בחדרה). כנ"ל לגבי חלב אורגני.

ז) "ניו יורק טיימס" הוא למעשה חיקוי גרוע של "חדשות חדרה". "הזמן הוורוד" אף פעם לא הגיע לכאן, כי סקלו את השליח באבנים.

מקווה שהייתי משכנע :roll:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפה מאוד נשרף

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבועיים הייתי בתל אביב זה פשוט אוכלוסייה של חייזרים.

בצפון תל אביב רואים כל מטר חבורה עם אופניים.אנשים מבוגרים שתכלית החיים שלהם הוא להיות שונים ומגניביםםםם אני לא מבין מאיפה יש להם כסף? כל היום רק נוסעים באופניים אין אבטלה? הבורסה לא קורסת? וואלה הם חיים בבועה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנוכי לא גר בת"א אבל בהיסטריה שלי גרתי זמן רב בת"א וגם עבדתי קרוב לאיזור מגוריי.

1. אף פעם לא הטריד אותי עניין החנייה מכיוון שהרכב שלי מצוייד בחיישני חנייה.

2. בת"א יש חנויות מעצבים רבות שאין כמעט בשום מקום אחר בארץ

3. בת"א אתה יכול להיות חולה או זקוק בדחיפות לרופא שיניים או איזה 'עינוג' בשעות הלילה המאוחרות תמיד תגלה שאחד השכנים/שכנות הם מהאוכלוסיה שציינתי קודם לכן שלא נדבר על פסיכולוגים שהשתלטו על כול דירה פנוייה להשכרה בת"א.

4. בת"א יש טיילת מגניבה ויפו העתיקה לא רחוקה משם שזה תמיד מאפשר לקחת אורחים מחו"ל לטיול מגניב ביפו העתיקה

יש עוד הרבה יתרונות לת"א שבגללה כול הצעירים בורחים מב"ש והסביבה ורוצים להגיע לעיר הגדולה אבל זה סיפור אחר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...