Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מס' שאלות בקשר למיקום של התקנת רמקולים

Hyperion2
שימו לב! השרשור הזה בן 7475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אגש ישירות לעניין. ברשות אבי רכב מסוג סיטרואן סי-15 שאני נוהג בו גם (אני נהג חדש). האוטו מגעיל קצת, אבל מנסים לעשות, עד כמה שאפשר (במחיר מינימאלי).

הבעיה היא כדילקמן: אבי התקין מאחורה שני קרשים בשביל רמקולים 6x9 וגם חיבר מגבר פשוט למדיי. כל זה מתחבר לרדיו טייפ של Alpine. הבעיה היא שהצליל מגעיל. לא לא איכותי, אלא פשוט דוחה. יש רעשים וזה בלתי נסבלים כאשר מעלים מעט את הווליום.

אני כאן בשביל לנסות ולפתור את הבעיה הזאת. ברשותי סט קומפוננט של מורל מדגם מילניום בגדול חמש ורבע. (אין לי את הווטרים המקוריים, אבל יש לי אחרים. לרמה שלי אני מניח שזה לא ישנה הרבה).

ברצוני כמובן להתקין אותם בתקווה שהסאווד ישתפר, אבל יש בעיה. הבעיה היא שאני לא יכול להתקין אותם במקום שהם אמורים להיות: בדלתות. אני לא יכול לעשות את זה כי אין שם מקום לרמקולים בכלל. אומנם יש מקום טיפה פנימה, אבל כל הבסיס עשוי מפלסטיק לא עמיד במיוחד וגם המקום קטן מדיי לרמקולים.

איך שאני רואה את זה כעת יש בידי זוג ברירות: או להחליף את העץ מאחורה, כלומר להכין משטח חדש, רק בגדול המתאים או להתקין את זה לכיוון החיבור בין המושבים הקדמיים והאחוריים. אני ממש לא יודע מה עדיף מבחינה אקוסטית ולכן אני מתייעץ איתך בקשר למה עליי לעשות. האם לשים את הרמוקלים בדימוי גג או מאחורה עם עץ חדש? אם אני שם מאחורה האם אני צריך להגביל שם את הנפח של המקום שנוצר להם? האם עליי לאטום את המקום ההוא שנוצר? האם בכלל כדי לי להחליף למורל או שפשוט כדי לקנות את הרמקולים הזולים הללו במרכז (Califorina Boom - 250nis) ולשים אותם במקום הקיים?

אנא עיזרו לי למצוא פיתרון לבעיה הסבוכה שלי.

אני יודע שאנחנו מתעסקים כאן בחרתא, אבל פשוט אין לי לב להשקיע באוטו כזה. אם היה משהו יותר מכובד, אולי הייתי מגייס סכום רציני, אבל כאן כל מה שאני מחפש זה לשמוע טיפה בעוצמה טיפה חזקה ושזה לא יהיה רע, אלא סביר.

תודה רבה רבה על העזרה!

(2).JPG

(1).JPG

(4).JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל במצב רגיל אומנם לא היתי ממליץ על קאליפורניה בום ... אבל אתה נהג חדש אז אתה צריך לסבול קצת ..... לא לא מה פתאום

תישאר עם המורל !!!!!!!!!!

לא לעבור לשום חברה אחרת ועוד לשלם על זה כסף

אז הפיתרון הוא פשוט מאוד

תשתמש במה שכבר יש לך

ותתקין עליו את המורל

וזה הכל ....... פשוט תצר את החורים שיש בצדדים או שתעטוף את זה בבד ולא יראו את החורים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון - מה עושה הגה של פיז'ו בסיטרואן ????

אם אתה יכול לקמבן התקנה בפינות העליונות מעל הראש שלך בגג (ממש מקדימה, איפה שהמגני שמש) כמובן את המורל עם הטוויטרים לידם בבניה (נראה לי עדיף מאשר על הדשבורד כדי כיווני הצלילים לא "יתנגשו" כביכול...)

התקנה זו לדעתי תהיה עדיפה כי אז אתה מביא את הבמה קדימה, אמנם מעליך אבל לפחות מלפניך...

עדיך על תקנה מאחורי העורף...

תציץ כאן... http://www.nissanperformancemag.com/december00/kickpanel.shtml

אולי תוכל לקמבן משהו בסגנון רק להתקנה בגג... לא מעט עבודה אבל נראה לי שווה בשבילך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יכול לקמבן משהו מקדימה- מי אני שיגיד לך לא

אבל אם כמובן שזה עלויות ועבודה קשה יותר

אז עדיף כבר מאחורה ולסגור את הבאסטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאני אעשה את זה באמת!

האם המיקום צריך להיות אטום? או שזה בסדר אם זה יושב על קרש?

ד"א: זה לא הדבר היחיד מפיגו'. גם הסגסוגת אלומיניום מ-205.

Resize of 100_0020.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חובה להיות אטום .. קודם תשמע תתוצאה אחרי זה תחשוב על שיפורים חבל להשקיע יותר מידי בשביל מעט מידי ........

ואני רק מקווה שלא תראה לנו תמונה של התחת ונגלה שמה 2 אגזוזים ריינוס

ואיזה ספויילר של אימפרזה

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיצונית אין יותר כלום מפיג'ו. פשוט הרבה מאוד דברים מתאימים מ205, אז אפשר להתקין ולנסות ולשפר.

יש כמה חלקים פנימיים שגם הוחלפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הבעיות שלך בצליל מאחורה היא שהתיבה של הרמקולים האחוריים היא בעצם נפח האוטו (אם אני רואה את זה נכון) אם תכין לרמקוליים האחוריים תיבות קטנות מעץ, הצליל יהיה יותר טוב, עכשיו למקדימה - באמת בעייתי, תנסה לפתוח את הדלתות ולראות מה יש בפנים - יכול להיות שיש לך מקום לשים טבעות עץ, לחזק אותם למתכת ואז להלביש את הרמקולים עליהם ולחתוך דרך הפלסטיק בתנאי שאתה לא מפריע לשום דבר. עוד פעם אתה צריך לתת עוד פרטים על מבנה הקדימה של האוטו כדי שנוכל לחוות דעה של איך לעשות את זה, יעזור עם תביא תמונות של אזור הדוושות - כל הדש בורד וגם למעלה איפה שהסך שמש.

כל חור שחור בלילה.... גם אגזוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...