Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רעות מבית "קרסו" לחובבי הקליאו ספורט

Aדי
שימו לב! השרשור הזה בן 7489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נאמר לי ע"י מנהל המכירות של "קרסו" (סורי שכחתי את שמו), ששנה הבאה הקליאו ספורט לא תיובא לארצנו הקטנטונת, וכנראה שהיבוא שלה לארץ יופסק לצמיתות.

חבל שאנחנו הולכים אחורה במקום קדימה :(

יופי! עכשיו אני אדחה את המכירה ואמכור בעתיד מעל המחירון (הרבה מעל, 106 ראלי :mm_tongu: )

נ.ב

רועי אם יש לך מקורות אחרים מהימנים שאומרים אחרת, אני אשמח אם תגיב.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון?

אין שם שום הודעה שאומרת אחרת.

אני קראתי את המאמר של רועי ב- Ynet כל מה שנאמר שם נכון (ע"פ מנהל המכירות של "קרסו") חוץ מלגבי הקליאו ספורט, היא לא תיובא.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו ספורט תגיע לארץ ביחד עם שאר הדגמים שעברו מתיחת פנים, בשנת הדגם 2005. סופי :wink:

במדינה שלנו שום דבר לא סופי.

לפי מה שאני הבנתי מראשי קרסו (מי אמר קומבינות? הלוואי... :lol: ), הם כרגע בודקים את כדאיות הייבוא של הקליאו ספורט. אם זה ייצא כדאיי, הם יתחילו את הייבוא מחדש, לאחר מתיחת הפנים.

אגב,

רועי, תמיד עניין אותי. מה זה האוטו הלבן הזה בתמונה שלך?

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

לאחר שהייתי שם היום וביררתי לגבי חדשה

גיליתי כי הקליאו לא תיובא השנה... אבל!, לקראת מאי (משהו כזה) יחודש הייבוא שלה כיוון שיהיה זה הדגם שלאחר מתיחת הפנים...

עם שינוי קל במנוע המחודש יהיה בעל 182 כ"ס (מפי המוכר שם)

מקווה שעזרתי...

תגידו, ראיתי שם את הרכב ששימש לנסיעות מבחן.. שנת 2003, כחול מטאלי, עם 22,000 קילמוטר... שווה בכלל לקנות כזה רכב?

כמה אתם אומרים ששווה לי להציע עליו? המחירון 122,000, והם מוכנים לרדת קצת... אבל אמרו לי להביא הצעת מחיר משלי....

עזרו לי נא :)

אהבה באה בזוגות, לנשים ולמכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

לאחר שהייתי שם היום וביררתי לגבי חדשה

גיליתי כי הקליאו לא תיובא השנה... אבל!, לקראת מאי (משהו כזה) יחודש הייבוא שלה כיוון שיהיה זה הדגם שלאחר מתיחת הפנים...

עם שינוי קל במנוע המחודש יהיה בעל 182 כ"ס (מפי המוכר שם)

מקווה שעזרתי...

תגידו, ראיתי שם את הרכב ששימש לנסיעות מבחן.. שנת 2003, כחול מטאלי, עם 22,000 קילמוטר... שווה בכלל לקנות כזה רכב?

כמה אתם אומרים ששווה לי להציע עליו? המחירון 122,000, והם מוכנים לרדת קצת... אבל אמרו לי להביא הצעת מחיר משלי....

dont tuch it even for 100,000

its a piss of junk!

its better to buy MK12001/2002 or MK2 2002 and save a lot of money

by the way,here is the new one...

2710_4_12-11-2003-17-40-16.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהגתי עליה... היא קרועה לגמרי!

אל תיגע עם מקל!

8)

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עם החבר של האבא של הבן של קרסו האמא (או מה שלא יהיה)

יהיה נחמד אם תברר לי קצת פרטים עליה...

לבנתיים

מצאתי עוד אחת, 2003 בטרייד אין של ב.מ.וו, יום ראשון קבעתי פגישה לראות ולנסוע קצת..

נראה איך היא...

אני לא בטוח, אבל יש לה משהו כמו 13,000 קילומטר...

נבדוק את זה... מה אתם אומרים? שווה הרכב הזה?

כמה לשלם עליו?

בתודה מראש לעונים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לעשות סיבוב על הקליאו הזאת, ממה שהסוכן סיפר לי היא כל הזמן במוסך עם תקלה אחרת, מאוד בעייתית הייתי בודק במקומך (בטח לא יופיע בהיסטוריה של האוטו, הם לא פראיירים :roll: )

פג'ו 206 1.4 שנת 99

אל תדחה למחר, את מה שאפשר לדחות למחרתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהגתי עליה... היא קרועה לגמרי!

אל תיגע עם מקל!

8)

ברצינות עכשיו

לא שווה להתעסק עם כזה רכב?

הוא נראה גם לא רע בכלל.. מצבו ממש טוב...

כמובן שנצטרך לקחת אותו לבדיקה לפני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...