Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר: תאונת דרכים ללא חגורת בטיחות מצד הביטוח

luckies
שימו לב! השרשור הזה בן 7492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רעיון שהרבה ישראלים ישנאו אותי בגללו, אבל זה יגרום לפי דעתי להרבה יותר אנשים להיות חגורים.

אני מתכוון לביטול הביטוח לאדם שעשה תאונה ולא חגר חגורת בטיחות .

אני יודע שזה ענש מוגזם וכבד אבל תחשבו מה יהיה...

הישראלי המצוי יתעצבן יקלל אבל יחגור וזה מה שהמדינה רוצה שכל נוסע ברכב כלשהו יהיה חגור,לכן ה"אמצעי מקדש את המטרה".

מה דעתכם?

בעלי איסוזו או רנו הינכם מוזמנים לקבוצות "איסוזו טרופר בשטח" ו-"רנו קליאו החדשה" בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רעיון שהרבה ישראלים ישנאו אותי בגללו, אבל זה יגרום לפי דעתי להרבה יותר אנשים להיות חגורים.

הישראלי המצוי יתעצבן יקלל אבל יחגור וזה מה שהמדינה רוצה שכל נוסע ברכב כלשהו יהיה חגור,לכן ה"אמצעי מקדש את המטרה".

מה דעתכם?

דעתי היא שיפה מאוד שאתה חושב שדבר כזה ישפיע יותר מדי על חגירת חגורת בטיחות.

אם כן יהיה כזה דבר, זה יגרום לאנדרלמוסיה ענקית בתקשורת/ציבור ובכלל רק על עצם הדבר.

אם בטעות (קורה, אף אחד לא מושלם) לא חגרת, ועשית תאונה (שוב, קורה) אתה חושב שיהיה לך סימפטיה לכלל החדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם?

אם כן יהיה כזה דבר, זה יגרום לאנדרלמוסיה ענקית בתקשורת/ציבור ובכלל רק על עצם הדבר.

אם בטעות (קורה, אף אחד לא מושלם) לא חגרת, ועשית תאונה (שוב, קורה) אתה חושב שיהיה לך סימפטיה לכלל החדש?

מת שתסביר לי את הכוונה של המשפט הזה.

בשבילי לא לחגור חגורה זה כמו לנסוע בלילה בלי אורות, משהו חסר ואתה מרגיש את זה. זה פעולה שהיא באוטומט, בדיוק כמו להדליק אור ביום ובדיוק כמו הכנסה ל-D. וככה זה צריך להיות אצל כולם.

לדעתי החוק הוא אחלה, רק שהוא צריך להיות מאד ברור וחד משמעי.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם?

בשבילי לא לחגור חגורה זה כמו לנסוע בלילה בלי אורות, משהו חסר ואתה מרגיש את זה. זה פעולה שהיא באוטומט, בדיוק כמו להדליק אור ביום ובדיוק כמו הכנסה ל-D. וככה זה צריך להיות אצל כולם.

ראלימן

חסרים אנשים ששוכחים גם להדליק אורות בלילה ונוהגים כך במשך זמן רב :?:

פג'ו 206 1.4 שנת 99

אל תדחה למחר, את מה שאפשר לדחות למחרתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם?

מה הקשר בין ביטול הביטוח לאי חגירת חגורה?

זה רעיון לא הגיוני ולא מעשי.

Піскун Святослав Михайлович

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שנפגע בתאונת דרכים ולא היה חגור - נענש מספיק.

מי שאין לו שכל לחגור כיום - לא יקבל את השכל גם אם יותנה הביטוח.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד

השאלה היא איך אפשר למנוע מצב של אי חגירה?

הרי הישראלי הממוע לא קולט עד שזה לא מגיע לארנק שלו. אז בצורה של קנסות זה לא הולך, כי עד שתופסים אחד מהם לקוח שנה וחצי וגם אחרי זה הם לא לומדים. ברגע שהישראלי יראה שהוא לא מקבל דמי ביטוח מפגיעה כזו או אחרת הוא יחשוב פעמיים בפעם הבאה שהוא יכנס לאוטו, אם לא כולם אז לפחות הרוב.

אז אוקיי בוא לא נהיה דרסטיים יותר מדי, נניח שמי שנפגע/נפצע או נהרג (חו"ח) בתאונה לא יקבל את מלוא דמי הביטוח, נניח רק חצי. שכן אי חגירת החגורה הביאה ישירות להחמרת התוצאות של התאונה, ובגלל זה אני חושב שמן הראוי שהאחריות תיפול גם על הנפגע או לפחות חלק ממנה.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם?

ראלימן

בשבילך, אבל כמו שנאמר פה, יש אנשים שקשה להם להכניס את זה לראש (עם כל הכבוד לרצונם הטוב, פשוט שכחו.) הם יודעים את הסיכון, הם יודעים שזה אסור, אבל שוכחים.

אתה מכיר את החלום הזה שאתה בבית ספר ואז אתה מגלה שאתה לא לבוש, (ואני בטוח שיש לך ורסיה זאת או אחרת לחלום הזה) אותו הדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד

השאלה היא איך אפשר למנוע מצב של אי חגירה?

הרי הישראלי הממוע לא קולט עד שזה לא מגיע לארנק שלו. אז בצורה של קנסות זה לא הולך, כי עד שתופסים אחד מהם לקוח שנה וחצי וגם אחרי זה הם לא לומדים. ברגע שהישראלי יראה שהוא לא מקבל דמי ביטוח מפגיעה כזו או אחרת הוא יחשוב פעמיים בפעם הבאה שהוא יכנס לאוטו, אם לא כולם אז לפחות הרוב.

אז אוקיי בוא לא נהיה דרסטיים יותר מדי, נניח שמי שנפגע/נפצע או נהרג (חו"ח) בתאונה לא יקבל את מלוא דמי הביטוח, נניח רק חצי. שכן אי חגירת החגורה הביאה ישירות להחמרת התוצאות של התאונה, ובגלל זה אני חושב שמן הראוי שהאחריות תיפול גם על הנפגע או לפחות חלק ממנה.

ראלימן

ה"חוק" שאני העלתי לראשונה היה מוגזם ובכוונה,ברור שצריך ללטש אותו מעט לפה ולשם.

לפי דעתי צריך להוסיף סעיף בביטוח על אי חגורת בטיחות בזמן תאונה, שבו יהיה קנס או השתתפות עצמית של הנפגע (לא מחייב רק את בעל הפוליסה). באותה מידה שכאשר נהג אשם בתאונה כי אדם שלא חגר יכול היה למנוע או להקטין את מצב פציעתו ברוב המקרים ,כמו נהג שעשה עבירה וגרם לתאונה אם הוא לא היה עושה את העברה אוליי לא הייתה נגרמת תאונה...

בעלי איסוזו או רנו הינכם מוזמנים לקבוצות "איסוזו טרופר בשטח" ו-"רנו קליאו החדשה" בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח החובה לרכב הוא אמנה חברתית ולא ביטוח רגיל. הוא נועד למנוע מצב שאדם נפגע בתאונה ולא יהיה לו אפשרות לממן את ההוצאות הרפואיות.

ביטוח הבריאות מכסה את הסרטן שלך גם אם אתה אדיוט ומעשן.

ביטוח לאומי מפצה נפגעי תאונות עבודה גם אם בדקו את מפלס הבנזין עם גפרור בוער.

אם אתה רוצה לאכוף חגירת חגורות(וכסאות בטיחות לילדים!) - תגדיל את הקנסות על אי שימוש בחגורה. אל תתעלל במי שכבר נפגע.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש יופי.

עוד סיבה למה חברת הביטוח לא צריכה לשלם.

גם ככה אני שומע על ימין ועל שמאל על אנשים שטבעו פיצויים בצדק(לא משנה מאיזה איגוד) ולא קיבלו!

להוסיף עוד אחת???

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי חוק נפלא. אני לא יוצא מהחניה בלי חגורה...

חוצמזה שלפי דעתי מי שעושה תאונה שהוא בלי חגורה... נראה לי שלא יצטרך ביטוח אלא יותר כמו קבר :)

חוצמזה.. זה רעיון פרקטי מאוד. כמו שבנאדם לא שוכח לשים תרדיו דיסק ולא שוכח ללחוץ קלאטש וגז וברקס, שלא ישכח לשים חגורה, שישים פתק על השמשה כל פעם שהוא יוצא מהאוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי חוק נפלא. אני לא יוצא מהחניה בלי חגורה...

כן, לא פלא שזה מתאים לך.

אתה לא יוצא מהחנייה בלי חגורה, אבל ברוך השם עברות אחרות אתה כן עושה לא?

כולנו עושים.

אז למה לא לבטל את הביטוח לכול מי שהייתה לו שלילה? הרי הוא נהג מסוכן?

כול מי ששיפר את האוטו? הרי השיפור יכול להיות לא מקצועי ובטוח ולכן לגרום לתאונה.

ביטח זה דבר קדוש, שלא משחקים איתו! ביטוח זה רשת ההצלה שלך בעת הצורך.

יש בה מספיק חורים. בעת הצורך חס וחלילה אתם לא רוצים לשחק משחקים עם הביטוח שלכם אלא לקבל את הכסף.

ביטוח עושים בשביל השקט הנפשי, וחלאס עם כול השטויות האלה שעולות לכם לראש.

לא בזין שלי לשים חגורה, אני לא ישים, בעיה שלי! לא שלכם.

תכף תגידו לי גם באיזה ערוץ בטלויזיה לצפות ואיזה אוכל לאכול....

ושלא תגידו לי "אתה מסכן את החיים שלך", כי בעצם היציאה לכביש אנחנו מסכנים את החיים.

ואף אחד פה לא נוסע לי על 40 עם 2 ידיים על ההגה (אורן, בא לך להגיב?)

שתהיו בעניינים, גם אצלי חגורה זה חוק בל יעבור, אבל אם מישהו לא בזין שלו לשים, והוא לא מבין אחרי דו"ח ועוד דו"ח ועוד דו"ח......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אפשר לעשות ביטוח חובה מוזל שיהיה תקף רק בחגירת חגורות.

אין סיבה שאני אסבסד טיפולים רפואיים ופיצויים לאידיוט שהחליט שלא בזין שלו לחגור.

זה בדיוק כמו שביטוח בריאות עולה יותר אם אתה מעשן.

אני אשמח להיות מבוטח בביטוח כזה, ולדעתי זה צריך להיות מלווה בשלטים גדולים על גב הכסאות הקדמיים "ברכב זה אין כיסוי ביטוחי ללא חגורות/כיסאות בטיחות. לתשומת לבכם." - לדעתי זה יבטל את הצורך להסביר לסבתא שלי בפעם ה-1000 שכן, חייבים לחגור גם מאחור, גם בנסיעה בתוך העיר.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי את החוק המטומום של חיוב של חגירת חגורת בטיחות. כל אחד אחראי על החיים שלו ואף אחד לא יכול לתת לך דוח על זה שאתה מקפח את החיים שלך!

עמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...