Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכלב נדרס-זקוק לעצה רפואית וביטוחית.

amitt
שימו לב! השרשור הזה בן 6308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• אחראי פורום
לפי דעתי אתה טועה וזה לא כאב של 2 שניות.

בנוסף , אני לא יודע אם כדאי לנסות ללכת על מבצע מסובך כזה שוב, רק בשביל שאולי הרנטגן בבית החולים יותר יעיל משל הוטרינר.

תודה.

לכלבה שלי (הבטטה מהסימלון) היה איזשהו סיבוך במעיים, היא סבלה בטירוף וכל יללה שלה

בניסיון לעזור לה או להקל עליה רק גרם לי לעזוב אותה בשקט.

לבסוף התעקשנו, היא סבלה בנשיאה שלה לאוטו וגם בנסיעה (חצי שעה!), אבל כשהגענו

זה היה עדיין בזמן ובניתוח זריז היא יצאה מכלל סכנה ועדיין חיה ובריאה גם בגיל 13.5.

כמובן ששמענו מהוטרינר את המשפט שאתה הכי לא רוצה לשמוע - "אם לא הייתם באים עכשיו..."

אתה בטח מכיר את ההמשך.

עם כל הרחמים כלפי הכאב שלו, ואני יודע כמה זה קורע לראות בע"ח אהוב (וגם סתם מהרחוב) סובל,

אתה חייב בשבילו ובשבילך לקחת אותו למקום רציני ובעל מיכשור יותר מקיף.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת כלב. כלב (או כל בע"ח אחר) זה לא בובה. זהו יצור חי שכרגע תליו בך. בתור משפחה שהכלב נחשב בה כבן משפחה (ככה זה היה אצלי ואצל כל מי שאני מכיר) אתה חייב לעשות הכל כדי לעזור לו. נכון, לא יהיה לו קל בדרך אבל לפחות תדעו מה הנזק ואיך לעזור לו. אז אל תתעצל, כך את עצמך בידיים, תכניס אותו לרכב וסע לאחד לאחד המקומות המומלצים כאן !

יתכן שחייו כרגע תלויים במתן עזרה שלכם. אתם חייבים לו את זה. מה לעשות וכלב (או כל חייה אחרת בבית) זה לא רק ליטופים ודברים טובים. צריך להתייצב ולבצע את המוטל גם ברגעים קשים. אני מאוד מקווה שתנהג באחריות ותעשה הכל כדי לעזור לו.

לגבי הביטוח, בסופו של דבר זו אחריות שלך לא לשחרר כלב ליד הכביש ככה. התרשלת בתפקיד אז לפחות כרגע אל תתרשל שוב.

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שכבר עכשיו תלך לבית חולים, כל רגע הוא עלול להיות קריטי לגבי חייו של הכלב.

ואת זה אומר אחד שמכיר משפחה שדחתה טיפול בכלב חולה רק בכמה שעות, אתה מושך את זה כבר לכמה ימים.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק, מה גם העובדה שהוא לא עושה שום צרכים מכל סוג בצירוף העובדה שיצאה לו המון צואה ברגע הפגיעה יכולה להעיד על קרע מסויים במעי או משהו בסגנון, כמו כן עצם שבורה יכולה להרוג אותו במקרה ולא תטופל.

יותר מכך, יכול להיות שיתפתחו זיהומים או דברים אחרים - בקיצור, אם אתה רוצה שיחייה קח אותו לבית חולים ווטרינרי, ועכשיו.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר לבית חולים שאליו אתה רוצה להגיע. תשאל שם איך להביא אליהם את הכלב כי כואב לו. אולי ניתן להביא לו כדור כלשהו נגד כאבים ואז הוא יסבול פחות בנסיעה.

אני לא מבין את הראש שלך, אם חלילה בן אדם היה ניפגע וסובל, היית משאיר אותו בבית לשכב כל היום או שהיית לוקח אותו מיד לבית חולים?

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שכואב לכלב זה לא סיבה להשאיר אותו למות בבית !

גם שלוקחים פצועים באמבולנס כואב להם !

קח אותו למקום נורמאלי כמו שיש בבית דגן שיעשו לו צילומים כמו שצריך , אתה סתם פוגע בכלב והמצב שלו רק יחמיר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מה שאמרו פה -

אתה רואה שהכלב לא בריא ולא מרגיש יותר טוב, ואין לך שום הנחיות רציניות לגבי המשך הטיפול בכלב (שלרוב במצב כזה - נשמע יותר כמו שצריך אשפוז מאשר להניח אותו בחצר)

בקשר למזונות הדגים - עם כל סיפורי הנשירה והחרטה הזה או אחר.

כמו שנאמר פה (ואני אחדד) - דגים לא גורמים לכלבים לנשירה.

המזונות מהסוגים היקרים לכלבים (שהם נגד אלרגיות וריגישיות למזון) מיוצרים בתור אורז וסלמון (שלב אחד אחרי הכבש - אם הם גם רגישים לכבש - ואלו המזונות היותר יקרים (לא פי 2 אבל בהחלט יותר יקרים) שיש לכלבים.

אבל זה לא אומר שהם טעימים יותר - להפך , פשוט הם האופציה היחידה לחלק מהכלבים.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת כלב. כלב (או כל בע"ח אחר) זה לא בובה. זהו יצור חי שכרגע תליו בך. בתור משפחה שהכלב נחשב בה כבן משפחה (ככה זה היה אצלי ואצל כל מי שאני מכיר) אתה חייב לעשות הכל כדי לעזור לו. נכון, לא יהיה לו קל בדרך אבל לפחות תדעו מה הנזק ואיך לעזור לו. אז אל תתעצל, כך את עצמך בידיים, תכניס אותו לרכב וסע לאחד לאחד המקומות המומלצים כאן !

יתכן שחייו כרגע תלויים במתן עזרה שלכם. אתם חייבים לו את זה. מה לעשות וכלב (או כל חייה אחרת בבית) זה לא רק ליטופים ודברים טובים. צריך להתייצב ולבצע את המוטל גם ברגעים קשים. אני מאוד מקווה שתנהג באחריות ותעשה הכל כדי לעזור לו.

לגבי הביטוח, בסופו של דבר זו אחריות שלך לא לשחרר כלב ליד הכביש ככה. התרשלת בתפקיד אז לפחות כרגע אל תתרשל שוב.

ליאור

מסכים איתך בכל מילה !

לדודים שלי לפני כמה שנים היה גולדן רטריבר, והוא אכל קקי בטיול שעשו לו וקיבל מחלה ממש קשה, הוא התחיל להשתעל ולהקיא דם כמו מטורף

דודה שלי בלי לחשוב יותר מידי הכניסה אותו לבמוו חדשה דנדשה ולקחה אותו לבית חולים, כל הרכב התמלא בדם, אבל זה לא היה אכפת לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזק את כל מה שנאמר כאן, אם הכלב לא "תקין" אז קח אותו לרופא, יכול להיות שכואב לו כי יש לו איזו עצם שבורה, או דימום פנימי! ביחייאת, כמה שניות היה לוקח לך לקבל החלטה האם ללכת לבית החולים אחרי שעברת תאונה וכואב לך? :|

אבל זה לא אומר שהם טעימים יותר - להפך , פשוט הם האופציה היחידה לחלק מהכלבים.

ליביו

חלק מה"טעם" זה גם הריח... כשעליתי לבית שלי עם שק של יוקונובה סלומון, הכלב שלי התחיל להישתולל כשהייתי בקומה ראשונה (אני גר בקומה שלישית), אישתי לא הצליחה להישתלט עליו, הוא פשוט היתחרפן, אחרי זה, בלילה, הוא הלך לישון ליד השק וילל מתוך שינה, כל הלילה. למחרת, כשפתחנו את השק הוא היתיחיל לעשות סיבובים סביב עצמו (למי שיש כלב מבין טוב מאוד את מה שאני אומר ;)), ולבסוף כשהוא קיבל את האוכל שלו, הוא הביט בי עם מין מבט כזה של "מה? זהו? בשביל זה הישתוללתי כל כך הרבה?!:|", אבל חיסל את הצלחת שלו תוך כמה דקות...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של הכלב שלי לוקח לו כמה שניות לשאוב את כל האוכל מהצלחת (הוא פשוט מגרסה כלבית...)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון - לא נתקלתי באוכל שהם אוהבים כמו יוקנובה.

אצלי הפגה רגישה לעוף אז אנחנו נותנים להם בקר - והם גם חולים על זה חבל על הזמן.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר.. אז כבר..

איפה אתם קונים ? כמות מחיר ומקום.

אני קונה ליד הבית במחיר של 285 לשק של 18 ק"ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יוקנובה בקר ?

כי הכלב שלי גם רגיש לעוף ובגלל זה אני נותן לו בונזו שהוא אוכל , לא בהנאה גדולה אבל אוכל.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...