Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע על הרצפה , ציריות וכל המסביב שבור .

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"ליטל" פשוט...

אני כבר הגעתי מזמן למסקנה שבכדי להחזיק רכב צרפתי ספורטיבי (שלצערנו רואה לא מעט את המוסך) אין ברירה אלא להיות מעורה ולהכיר אישית את התותחים הכבדים (בני, אביב, דני וכו') ולטפל אצלם. חוץ מזה יכול להיות שפשוט (לצערנו) להחזיק רכב צרפתי ספורטיבי זה תחביב שדורש מיומנות טכנית לא נמוכה שתעזור לפקח על הנעשה ברכב.

מיומנות טכנית אישית גבוהה+טיפול אצל אחד התותחים=ראש נקי לדעתי(פחות או יותר...).

לסיכום: רובנו לא עונים על הדרישות למעלה ולכן כנראה אין אלטרנטיבות ראויות אחרות עבור רובנו, כמו שאביעד אמר.

* רעיון גאוני שצץ לי כרגע בראש: דייוויד ואיציק, תפתחו מוסך בשותף !! איציק על הצד הטכני הרגיל ודייוויד על הנושא של שיפורים+אלקטרוניקה .... Start-Up :p

זה מוסך שהייתי מפקיד בו את הרכב שלי בלי לחשוב פעמיים :!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני כבר הגעתי מזמן למסקנה שבכדי להחזיק רכב צרפתי ספורטיבי (שלצערנו רואה לא מעט את המוסך) אין ברירה אלא להיות מעורה ולהכיר אישית את התותחים הכבדים (בני, אביב, דני וכו') ולטפל אצלם.

אל תהיה כ"כ בטוח במסקנה שלך...

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי בנושא

ליטל מחפפים בהרבה דברים ,

רוני , יוסי בסדר , אבל כל זה לא מצדיק מחדלים כאלו.

אני לא יודע איך אתה יכול להגיד כאלו דברים אחרי שראית את המצב , אתה מקובע

אתה חושב שאין מקום טוב יותר , אבל יש

גיא , רוני , טל , איפה לטפל , אני גיליתי בדרך הקשה שעדיף לטפל במוסכי חצר

ולא רק בגלל המחירים , אלא בגלל התשומת לב הרבה ...

שכן שם , השם של האדם חשוב הרבה יותר , כי מדובר בחובבי רכב שמילה לא טובה שלהם

תופסת תאוצה .

מתן צודק בכל דבריו , זה שליטל יפצו זה לא מספיק , אתם יודעים מה

לא יכל ליהיות שהם לא היו מפצים , שכן הם מעדיפים לסגור את הפרשה בשקט וללא פרסום

שלילי , שכמובן יגיע להמון אנשים שמטפלים במוסך דרך קבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני , יוסי חמוד , יוסי מדבר יפה , אבל כל זה לא מצדיק מחדלים כאלו.

תופסת תאוצה .

אני בכלל לא חושב שאין מקום טוב יותר, אני פשוט לא מכיר כזה. אני לא נאמן למקום בגלל שהוא מצוין, אני נאמן בגלל שזה הרע במיעוטו. (לפחות עד היום...)

אני לא מעוניין בשלב זה לטפל במוסכי חצר. הסיבות הן בגלל שאני מעוניין בהיסטורית טיפולים מלאה לרכב שלי, וכן בגלל שמוסך מורשה (כמו ליטל) נותן לי אחריות מלאה. עם כל הכבוד למוסכי החצר, אני לא יודע מה יקרה אם בני או מישהו אחר יעשה פשלה (ואל תגיד שהם לעולם לא עושים פשלות).

כמו שכבר אמרתי כמה וכמה פעמים בת'רד הזה (וכבר נמאס לי להגיד, אז זאת בתקווה הפעם האחרונה) - דבר כזה לא צריך לקרות, זה חמור מאוד שזה קרה, והדבר היחיד שניחם אותי כשקראתי את ההודעה הראשונית הוא - שידעתי שיוסי יטפל בזה בצורה הטובה ביותר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני , יוסי חמוד , יוסי מדבר יפה , אבל כל זה לא מצדיק מחדלים כאלו.

תופסת תאוצה .

אני לא מעוניין בשלב זה לטפל במוסכי חצר. הסיבות הן בגלל שאני מעוניין בהיסטורית טיפולים מלאה לרכב שלי, וכן בגלל שמוסך מורשה (כמו ליטל) נותן לי אחריות מלאה. עם כל הכבוד למוסכי החצר, אני לא יודע מה יקרה אם בני או מישהו אחר יעשה פשלה (ואל תגיד שהם לעולם לא עושים פשלות).

רוני

לא חייבים לטפל במוסכי חצר.

אפשר לטפל במוסכים שהם לא מורשים של פיג'ו.

אין שום בעיה אם זה ואתה יכול לשמור קבלות להיסטוריית טיפולים.

לי היתה בעיה עם אוטוספרינט בזמנו עם הברקסים. אז הפגינו במקרה חוסר ידע\מקצועיות בקשר לברקסים האחוריים אבל לעומת זאת הם בדקו את הרכב כמה וכמה פעמים, ניסו בדקו וכו' וזיכו בסוף על מה שלא היו צריכים לחייב...

אני באמת חושב שמוסכים לא מורשים וכן מקצועיים הם פתרון לא רע בכלל.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שהוויכוח גולש לתחומים אחרים ...

אל תשכחו שהתר'ד פה מדבר על האונס האכזרי שעברה הראלי שלי ... :lol:

ועוד איזה אונס... פתחו לה את האמאמא של המנוע... היא הייתה צריכה לעבור הפלה :wink:

טוב, די, לא יפה...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני , יוסי בסדר , אבל כל זה לא מצדיק מחדלים כאלו.

תופסת תאוצה .

אני בכלל לא חושב שאין מקום טוב יותר, אני פשוט לא מכיר כזה. אני לא נאמן למקום בגלל שהוא מצוין, אני נאמן בגלל שזה הרע במיעוטו. (לפחות עד היום...)

כמו שכבר אמרתי כמה וכמה פעמים בת'רד הזה (וכבר נמאס לי להגיד, אז זאת בתקווה הפעם האחרונה) - דבר כזה לא צריך לקרות, זה חמור מאוד שזה קרה, והדבר היחיד שניחם אותי כשקראתי את ההודעה הראשונית הוא - שידעתי שיוסי יטפל בזה בצורה הטובה ביותר.

רוני

רוני , אוקיי מה שאני רוצה להגיד שבשורה התחתונה אני לא חוזר לשם , לא בגלל

הפאשלות שהם עשו , ואתה יודע מה גם אם הייתה להם פאשלה אחרת והיה הולך

לאלי ראש מנוע ( נזק מכני ) אוקיי אז הייתי מדבר אחרת

אני לא רואה את עצמי חוזר למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שהוויכוח גולש לתחומים אחרים ...

אל תשכחו שהתר'ד פה מדבר על האונס האכזרי שעברה הראלי שלי ... :lol:

ועוד איזה אונס... פתחו לה את האמאמא של המנוע... היא הייתה צריכה לעבור הפלה :wink:

טוב, די, לא יפה...

רוני

גזמו וגזרו את התושבות\מנוע\גיר לחתיכות גזזו אותו לגזרים!!! :lol:

לא תומר? :wink:

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד רוני אני רוצה לשאול אותך שאלה אבל תענה לי בכנות. אתה כל הזמן מדבר ליטל ליטל

כאילו זה המוסך הכי טוב בארץ.

תגיד היית פעם אצל מרום צמרת :?: עם לא אז חביבי אני מציע לך שטיפול הבא כנס לשם

ואל תמציא תירוצים על הנחה בליטל שהם יותר זולים ומרום צמרת יקרים.

אני בכל אופן גמרתי עם ליטל יפה וכמו לירן יותר לא יסע לשם לעולם.

וחברה ברצינות תחשבו על מרום צמרת ותנסו למי שלא היה, אין לכם מה להפסיד גם אתה רוני :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם !

אין בליבי אלא הערכה והערצה לפועלכם בעריכת אתר נפלא לרכב בו יכול כל אחד מכם לקבל עזרה וייעוץ בטיפול ברכבו כל מגוון השרותים הנדרשים לו . זאת הפעם הראשונה שאני משתמש בשרותי האתר להגיב על דברים שיש בהם כמידת העניין האישי הנוגע לי כאדם הנותן שרות לאחרים והעומד במבחן התוצאה היום יומית של נתינת השרות . לא היו לי מעולם צפיות מאיש לקבלת אישורים כאלה ואחרים על רמת השרות שאני מוכן לתת ובמיוחד לחברי הפורום הנכבד והחשוב הזה . יחד עם זאת כאדם בעל מודעות עליונה ללימוד יום יומי של טעויות וניסיונות שווא שכל אחד מאתנו עושה ורכישת התובנות הנדרשות לכך לשיפור היכולות האישיות בהמשך במתן שרות נאות וכנה לכל אדם באשר הוא , ולאור הכתבות החמות האחרונות על מוסך ליטל ועל אנשים ספציפיים במוסך אשר עמלים יום יום במלאכתם הטובה וגם עד כדי פגיעה אישית בי , באנשים אלה, ובביתי ליטל הנני רואה פחיתות כבוד מצידי להגיב למשפטים חסרי כל טעם ומחשבה חכמה אשר אמורים לגרום אך נזק פרסומי או האומרים לחזק את רוחו החלשה , בלשון המעטה , של כותב משפטים אלה באשר אני מכירו או לא . עדיין לא נגעתי בעיקרו של העניין , שבגללו הנני כותב לכם כתבה זו . קל תמיד לראות הצד האחד של מטבע חיים אשר לו 2 צדדים ולהתיח רותחין באיש זה או אחר תוך שימוש לרעה בעוצמת המילה הכתובה כדי לרכוש תשומת לב מוגברת והערצת שווא לאותו כותב נערץ המשתשמש במילה בצורה בזוייה חסרת בגרות אישית ומחשבה מרחיקת לכת . אין בכוונתי להגיב כעת לחמת הזעם של כותב הכתבה הנ"ל ואלה שהגיבו בצורה לא עניינית , את הסברי אפרט בצורה מלאה ואמיתית ללא כל התחמקויות והסברים נלוזים , בעת שאבחר . אין בי שמץ של התחמקות מאחריות לכל פועלי באשר הוא . לשרוף את המוסך , לתבוע בעזרת 10 עורכי דין , לחזק את האגו החלש , לדבר בשם הדמוקרטיה האינטרנטית וחופש הביטוי המתפרש ע"י אדם זה או אחר במטרה לפגוע באיש כזה או אחר , אשר פועל בתום לב מתוך כוונה אמיתית לשרת ולעזור - חבל . מחשבות וערעורים בליבי לגבי המשך היחסים של מוסך ליטל עם הפורום .

מצפה לתגובותיכם בקרוב כדי שנוכל לדון בעניין .

אוהב את כולכם.

יוסי בן שפרוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

ראשית ברצוני להבהיר כי אנחנו נגד כל ביטוי של אלימות \ איומים כלפי כל אדם פרטי או גוף מסחרי. חשוב לזכור כי הדברים נאמרו בחמת זעם, נכון הם אינם במקום (ונערכו על ידי הנהלת האתר) אך חשוב להדגיש כי אף אחד לא היה עושה שום דבר בשטח אלא הכל נאמר בגדר הוצאת קיטור של הכעס של מספר קטן של חברים באתר. אני מסכים כי תגובה מנוסחת ורגועה הייתה הולמת יותר את האתר ואת המשתמשים עצמם. גם בהודעתי הקודמת בשרשור אמרתי שחשוב קודם כל להירגע.

חשוב לזכור כי האתר מונה מעל 1600 חברים וחבל שבגלל התבטאות אומללה של קומץ אנשים ישתנה המצב בין הפורום לבין מוסך ליטל.

אני לא מתייחס למקרה הספציפי של אלי או שאר המקרים שצוינו כי אין לי מידע לגביהם. אני אישית טיפלתי במוסך לשביעות רצוני בפעמיים שהייתי במוסך ונזקקתי לשרותיו.

נשמח להמשך פעולה בין הפורום למוסך, לגבי המקרה הספציפי של אלי מול המוסך זה הוא מקרה פרטי ובמידה והנוגעים בדבר ירצו לפרטו מעל גבי הפורום נשמח לשמוע. זכותם של הצדדים להחליט כי אין הם רוצים לפרט זאת מעל גבי הפורום בגלל צנעת הפרט וכו'.

בתקווה להרגעת הרוחות,

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליוסי בן שפרוט ולכלל חברי הפורום

בנוסף להודעתו של גיא ברשותכם אגיב בשם כלל חברי הנהלת CARSFORUM.

אנחנו מצרים על הודעות שאינן במקומן מטעם משתמשים מסויימים אשר מתקשים לשלוט על עוצמת הרגשות שלהם ועל תרבות דיון תקינה. ברצוננו לציין שאין מדובר בהלך הפורום הכללי וכי הדברים נאמרו בשם הכותבים שלהם בלבד. במידה ונגרם נזק כלשהו לאדם זה או אחר ברצוננו להתנצל. כמו כן ברצוננו להדגיש כי השרשור נערך וכי בעתיד נהיה רגישים יותר לבעייתיות שנוצרת בעקבות תגובות לא נאותות של הגולשים.

הפורום הזה מעודד סבלנות וסובלנות על הכביש ומחוצה לו. אנו משתדלים ונמשיך להשתדל בעתיד שלא לאפשר הודעות בעלות אופי שלילי ו/או כאלו המסוגלות לגרום לנזק מכל סוג שהוא לאדם או לגוף. כלומר, אנו מעודדים את שמירת ערך חופש הדיבור, אך ורק במצב שבו הוא איננו פוגע בשם הטוב של אדם או מוסד כלשהו.

בנוסף, החל מהודעה זו - הודעות חדשות ייבחנו על ידי ההנהלה שמשאירה בידה את הזכות לערוך או למחוק כל הודעה הנוגדת את מדיניות הפורום בשרשור זה ושיש בה כדי להמשיך ולגרום נזק לגופו של אדם או מוסד. אנא בחרו את דרך ההתנסחות שלכם בנושא הזה (ובכלל...) בקפידה.

בתודה והמשך גלישה נעימה,

הנהלת CF.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יוסי ,

כמו שאני אמרתי , הפורום לא בא נגד ולא בא בעד ,

שהמנוע נפל אכן כעסתי ואכן פרסמתי זאת בפורום ,

לא הבעתי דעה ואמרתי מפורשות שאני מחכה לתגובה של יוסי . ( אנשים אחרים אכן הגיבו בכעס ) .

לי יש את הזכות המלאה לכעוס על המצב ולהביא תמונות וכו' .

אבל ...

לאחר שדיברתי אתך ( שיחה מאד נחמדה ) והבנתי שאתה אכן לוקח אחראיות מלאה פרסמתי גם את זה בפורום .

אני כבר פרסמתי פעמים רבות דברים טובים על מוסך ליטל ועל שירותו , והחמאתי לשביט על ההשקעה בהרבה עבודות שונות .

אבל כמו שאמרת אתה תמיד יש צד שני למטבע .

אני רוצה לציין שאני נגד פגיעה אישית , אין לי בעיה אישית עם אף אחד מהנפשות הפועלות.

לסיכום :

המזל הגדול שהמנוע לא נפל שאבי היה במהירות גבוהה , הוא היה יכול למות או להפצע קשה.

אני מקווה שהרכב יטופל כראוי ויחזור אלי במצב מצויין .

ואם אכן הוא יחזור במצב מצויין , גם זה ( כולל תמונות ) יעלה בפורום .

אני בסה"כ הוגן , לא נגד ולא בעד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יוסי ,

כמו שאני אמרתי , הפורום לא בא נגד ולא בא בעד ,

שהמנוע נפל אכן כעסתי ואכן פרסמתי זאת בפורום ,

לא הבעתי דעה ואמרתי מפורשות שאני מחכה לתגובה של יוסי . ( אנשים אחרים אכן הגיבו בכעס ) .

לי יש את הזכות המלאה לכעוס על המצב ולהביא תמונות וכו' .

אבל ...

לאחר שדיברתי אתך ( שיחה מאד נחמדה ) והבנתי שאתה אכן לוקח אחראיות מלאה פרסמתי גם את זה בפורום .

אני כבר פרסמתי פעמים רבות דברים טובים על מוסך ליטל ועל שירותו , והחמאתי לשביט על ההשקעה בהרבה עבודות שונות .

אבל כמו שאמרת אתה תמיד יש צד שני למטבע .

אני רוצה לציין שאני נגד פגיעה אישית , אין לי בעיה אישית עם אף אחד מהנפשות הפועלות.

לסיכום :

המזל הגדול שהמנוע לא נפל שאבי היה במהירות גבוהה , הוא היה יכול למות או להפצע קשה.

אני מקווה שהרכב יטופל כראוי ויחזור אלי במצב מצויין .

ואם אכן הוא יחזור במצב מצויין , גם זה ( כולל תמונות ) יעלה בפורום .

אני בסה"כ הוגן , לא נגד ולא בעד .

:mm_yeah: יפה מאד כנל גם אני. אני שמח רק שזה באמת נגמר יפה .נכון אין דבר כזה

מוסך מושלם ובכל מוסך יש בעיות והשוני הוא בין כל המוסכים לבעיות שקורים זה המנהלים

שלוקחים אחריות. אני רק רוצה להגיד לך יוסי שאתה בן אדם ישר והגון וכל מה שקרה פה

לגבי האמירות האלה שלי ושל עוד כמה פה זה בגלל שלא נתנו זמן לשמוע את הצד השני

התגובות פה לדעתי היו מגזמות ובאמת לא לעניין, אני מקווה שזה לא יחזור שנית

אני רק רוצה להגיד שוב סליחה ליוסי ולכל חברי הפורום ולמנהלים על האמירות האלה שלי ושל

כולם פה. ולהבא התגובות פה יהיו על הצד המקצועי ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל החברה שלום רב !

מאז הודעתי מאמש הגיבו על דברי מס' אנשים לא קטן . פתחתי בדו שיח זה לא כדי להצטדק , או להגן על שמי המסחרי אלא כדי לכתוב דברי אמת , ואמת בלבד על ההתרחשות הסנסציונית האחרונה ברכבו של אלי מגדל ולנהל עם אלה אשר יש להם טענות כאלה ואחרות על רמת השרות , היחס , חוסר המקצועיות ויוצא כאלה ואחרים כדי שאוכל ללמוד מטעויות ולשפר את הטעון שיפור לעצמי כאדם שיודע ומבין קצת את הרגשתכם , כבעלי רכבים מיוחדים ( וגם לא כול כך מיוחדים ) הקשורים ללבכם ותופסים חלק גדול מעניינכם בחיים בזמן זה .

כשאמרתי שאדבר בהמשך לגבי הרכב של מגדל ש- "נפל לו המנוע " וכמעט מישהו "חס ושלום " נהרג , אני מציע לכם לקבל את התקפותיו של הנ"ל ואת שפיכת הדם המצויינת קצת בהסתייגות זמנית עד אשר אגיב באופן מקצועי רציני ומחייב . מאחר ואתם קצרי סבלנות ולמרות תחושתי הכבדה ורצוני להגיב באופן ממוקד יותר אני נמנע מלעשות כן על מנת לאפשר לכם בשלב מאוחר יותר לשפוט את המקרה לאחר שכל העובדות יהיו ברשותכם באתר . ההיסתייגויות שאעמיד בפנכם אל מול דבריו הבוטים של אלי מגדל יעמדו לרשותכם כדי לקבוע האם נעשתה טעות במוסך ליטל בהרכבת התושבת או האם אלי מגדל מעלים עובדות כאלה ואחרות הנסתרות כרגע מעינכם לגבי הארוע ברכב .

אני מברך על העובדה הנחרצת שלא נגרם כל נזק גופני .

תגובות נא לשלוח לתיבת הדואר הפנימית וכן לד.א. [email protected] והן תעננה בזמן הקצר ביותר האפשרי מבחינתי. כמו כן אני מבקש מכל אחד מכם להראות קצת בגרות אישית ובמידה ויש לו הסתייגויות , תלונות , טענות וכד' ולמרות זמני הדחוק במשך היום ישלח אלי הודעת ד.א. או אפילו פקס למשרד הוא יענה באופן הרציני ביותר . תבינו שאין בי צער או חרטה על אובדן מסויים של לקוחות , זהו תהליך טבעי בחיים . יש נחיצות וחובה להבין מדוע יש לאנשים מסויימים טענות כדי שנוכל להשתפר תמיד .

כמו כן אני מודה לפיני על תגובתו הרצינית והבוגרת לתא הדואר הפרטי באתר . כך יש להגיב . אני מקווה שהנסיון האחרון יתן את אותותיו בהתייחסות של החברים וברמת הכתיבה והתרבות האלמנטרית המתבקשת . פגיעה אישית באנשים והתקפות משולחות רסן

על חלק מעובדי המוסך אינם מוסיפים דבר לעניינכם מאחר ועדיין לא השלמתם את נסיונכם האישי כדי להבין את רמת הפגיעה האמיתית בנפש האדם הפגוע . תנסו למתן את התגובות לעיניין ולעיניין עצמו ללא כוונות אישיות כאלה ואחרות .

אז נדבר בהמשך וכל טוב לכולם

יוסי בן שפרוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...