Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוספי דלק, ראש בריא במיטה חולה או אכן כדאי?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 6667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

יש לי חבר שכל 10K ממלא תוסף דלק בפגו' 206 שלו שנת 01 שעברה 120K. המלצה ע"י המוסך המורשה שהוא מטפל בו.

לא מזמן בשיחה עם המכונאי שמטפל לי ברכב המליץ לי גם להוסיף תוסף ברכב שלי (שנת 99 100K).

אני חייב לציין ששני הרכבים נוסעים נפלא וצרכית דלק טובה. האם יש סיבה להקפיד ולהוסיף תוספים למנוע כל 10K למנועים יחסית צעירים ללא תקלות?

התופסים המדבורים הם K44 ומשהו בסגנון שברח לי השם.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוספים המדוברים מצויינים !............. לחשבון הבנק של המוכר. מעבר לכך אין שום תועלת.

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ה-מ-ו-ן ידע בנושא במנוע החיפוש. אני השכלתי שם.
קראתי את מרביתם את האימרה "תעשה חיפוש" אני מכיר טוב. אבל לצערי לא הצלחתי לקבל תשובה חד משמעית. יש כאלו שבעד תוספים ויש כאלו שרק במידה והרכב מתחיל לעשות בעיות.

בגלל זה אני שואל ממוקד האם כדאי או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני משתמש לחילופין בk44 ובlm

לדעתי בשימוש מתמיד הם נותנים אפקט נקיון ועבודה יותר "נקיה" של המנוע.

אין לי גיבוי לדעה הזו משום מכון תקנים או מעבדה מוסמכת נטולת פניות:)

אגב מנוע שעשה 120אלף הוא כבר לא כל כך צעיר....

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...