Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רישיון נהיגה, עדיף על אוטומט או ידני

E-S-L
שימו לב! השרשור הזה בן 7633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שאמרתי, תגיד לה רק "לנסות" 3 שיעורים ..

זה מה שאני אעשה, כמו שאני מכיר אותה אחרי שהיא תלמד על הילוכים היא תצחק עליי שאני נוהג ברכב עם גיר אוטומטי :oops:

MITSUBISHI GALANT SPORT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק ביותר אי אס אל זה רעיון טוב לנסות שלושה שיעורים בכל מקרה נהוג יותר בארץ ליסוע באוטומטי כך שאם אתה כל כך מעוניין בגיר רגיל שלח אותה ללמוד את שניהם......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי מניסיון - אני למדתי נהיגה על ידני ועכשיו אני נוהג על ידני. עכשיו זה הכי טרי שיש כי סיימתי ללמוד נהיגה ביום ראשון.

בשיא הרצינות - אם היא חושבת שהגיר ישנה לה את רמת הקושי בלימוד נהיגה היא יכולה לשכוח מזה. ההבדל בין גיר ידני לבין גיר אוטומטי הוא פסיכולוגי לחלוטין. אם תוך 12 שיעורים הצלחתי כבר לנהוג מבלי לשים לב באיזה הילוך אני וכבר להגיע למצב של החלפת הילוכים בלי לשים לב לזה. נהיגה היא הרבה הרבה יותר מגיר. הגיר זה ענין פעוט לחלוטין.

אם השיקול הוא שיהיה לה קל יותר ללמוד על אוטומטי אז זה בזבוז של כסף. אם השיקול הוא של יד אחת חופשית כדי לשים לב לילד/ה אז יש מקום לשיקול למרות שעדיין ידני זה האופציה הכי חכמה. אוטומט גם עולה יותר גם פחות אמין וגם יותר יקר להחלפה ובנוסף תצרוכת הדלק גרועה יותר.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כמו כל דבר נהיגה זו מיומנות נרכשת כמו כל דבר בחיים

ומניסיון הדגש בשיעורי הנהיגה והקושי האמיתי הוא

להבין את מה שקורא סביבך ולקרוא את הכביש

הבעיה הכי לא מטרידה היא הגיר הידני. זו סתם סטיגמה שגיר ידני מסובך

ולדעתי באותו מספר שיעורים שהיא היתה עוברת באוטומט היא היתה עוברת בידני

אלה אם כן יש לה בעיות קורדינציה.

בנוסף לאחר מיכן תהיה לה אפשרות בחירה יותר רחבה בקשר לכלי הרכב שבה היא תתניע

ולך תדע מתי היא תצטרך ליסוע על ידני ובאיזה מצב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כל טמבל יכול לנהוג כך במכונית" (אשתי לאחר שנהגה פעם ראשונה בחייה באוטומטית, בגיל 30+).

אני יכול רק לחזק את דבריה של be-roo. אני ממש לא מבין את ההתמסכנות של הנשים בארץ (אשתי בריטית) שלא 'מסוגלות' לנהוג בגיר ידני כי זה מסובך מדי למוח הקטן והמוגבל שלהן.

לא מסוגלת?!

תישארי בבית, יחפה במטבח...

וברצינות. אין לאשתך סיבה לעשות מעצמה מוגבלת מראש ולצאת ללימוד הנהיגה מתוך תחושה שהיא מתמודדת עם משימה שגדולה עליה. אם כל טמבל בן 17 יכול ללמוד נהיגה אז גם היא יכולה ושתפסיק להתבכיין ותראה קצת עצמאות ויכולת.

אם לא האופציה של המטבח תמיד פתוחה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לנסות קודם כל את האפשרות הידנית, ובמידה וזה יהפוך לסיוט לעבור לאוטו' .

בד"כ בנות הן אלא ה"נכנעות" מראש ולא מאמינות ביכולתן לתפעל גיר ידני, אולי בעזרת השפעת הסביבה ש"מאמינה" בהן כל כך.

במקרים לא מעטים החששות האלה מתפוגגים כשמגלים שה"שד" לא נורא כל כך.

אך ישנם אנשים שטוב יעשו אם יבינו שמלחמה עם חוסר הקואורדינציה שלהם, רק יתסכל ויאריך את משך ועלות הלימוד למימדים מפחידים.

ישנם אנשים שגם אחרי מספר שעורים לא מבוטל עדיין לא מסוגלים לבצע פעולות בסיסיות, ויתכן שגם בגיר אוטו' המצב לא ישתפר בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...