Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זינוק מהוסס בפיג'ו-סיטרואן ? אצלי מצאו סוף-סוף פתרון !

eyalzo
שימו לב! השרשור הזה בן 6833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתבתי פה כבר קודם על תקלת כיבוי בסי5 שלי, שלא נפתרה כבר 21 חודשים. עכשיו הוחלף חיישן סיבובי סרק, שלראשונה דווח כתקול, וראה זה פלא - פתאום הרכב מזנק כמו פנתר! אני לא יודע מה בדיוק עשו לאוטו, אבל הבעיה הזו של הגמגום בזינוק, שקיימת אצל רבים נוספים, פתאום נעלמה לי.

היו פה בעבר כמה תלונות דומות, ואני חשבתי כבר שזה נורמלי. במוסך התעקשו שזה רגיל, ואני אכלתי את הסיפור. התרגלתי כבר להשהייה ארוכה במעבר הילוך מאחורי לקדמי, ולהיפך, ולמעין בלימה קלה ברגע הלחיצה על הגז בזינוק.

מה המסקנה ?

הגיע הזמן שהמוסכים יחזרו לשיטה הישנה והטובה. אם הרכב נראה לא בסדר, עזבו את מחשב הדיאגנוזה המפגר, ותפעלו לפי ההיגיון. לדעתי הם לא פועלים כך כי הרכב היה באחריות, וזה יקר להם להחליף בניסוי-וטעייה. נשמע הגיוני ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאבחן הוא אותו מוסך מורשה שבעבר לא מצא כלום, ואפילו טען שהרכב "תקין לפי הוראות יצרן".

המשלם הוא היבואן, שהגדיר את התשלום "הטבה מסחרית חד-פעמית", למרות שהם התחייבו בעבר סתם לתת כיסוי לתקלה זו עד שתבוא לפתרונה המלא., גם בתום האחריות.

למה זה בכל זאת מרגיז?

כי זה עלה במכתב ליצרן, עשרות טלפונים אל היבואן, איומים בכתב, והרבה בריאות ועצבים.

ואת הרכב החליפי המובטח לא הצליחו לארגן לי במשך חודשיים.

והם לא מוכנים לפצות בשום אופן על שישה ביקורי סרק במוסך, שכללו מאות קילומטרים של נסיעות מבחן חסרות תועלת.

וחוצמזה אולי הבעיה העיקרית לא נפתרה. לזה צריך לחכות. אולי הרכב עוד כבה. אבל מה שבטוח הוא שתקלה אחת מאחורינו.

ומי איבחן והחליף החיישן, מוסך מורשה היבואן והאם כעת שילמת עבור זאת או בוצע באחריות?.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...