Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מילוי טופס "ירוק" להעברת כסף לרכישת נכס למגורים בחו"ל

LaCoco

פוסטים מומלצים

אני רוכש נכס למגורים פרטיים אישיים בארה"ב.

הבנק שלי ביקש ממני למלא טופס "הצהרה בדבר תשלום לתושב חוץ הפטור מניכוי ממס במקור".

יש איזשהו קצר בתקשורת איתם, אז אני אשאל כאן.

• הכסף מועבר לעורך דין שלי בארה"ב לפני שיועבר הלאה למוכר הנכס, האם בפרטי המקבל אני ממלא את העורך דין או את המוטב הסופי אליו זה יועבר אם הכל ילך כשורה? כי מצד אחד העורך דין לא באמת האדם שיקבל את הכסף סופית, ומצד שני צריך פרטי חשבון באותו סעיף.
  • כתוב שהטופס מיועד לסוגי תשלום ספציפיים, והדבר הכי קרוב שיש זה "השקעה בנדל"ן בחו"ל" - האם הכוונה גם לנכס למגורים עצמאיים? לא מדובר בנכס להשקעה גרידא, זה רכישת בית פרטי.

אשמח לעזרה.

טופס ירוק - העברה יוצאת מטח (1).pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עו"ד ויש מצב גדול שאני מדבר שטויות, ואולי @RK יכול לעזור.

לפני 44 דקות, LaCoco כתב:

הכסף מועבר לעורך דין שלי בארה"ב לפני שיועבר הלאה למוכר הנכס, האם בפרטי המקבל אני ממלא את העורך דין או את המוטב הסופי אליו זה יועבר אם הכל ילך כשורה? כי מצד אחד העורך דין לא באמת האדם שיקבל את הכסף סופית, ומצד שני צריך פרטי חשבון באותו סעיף.

ההיגיון שלי אומר אם העו"ד מחזיק בנאמנות את הכסף אזי לרשום אותו, אם לא אז המוכר.

לפני 45 דקות, LaCoco כתב:
  • כתוב שהטופס מיועד לסוגי תשלום ספציפיים, והדבר הכי קרוב שיש זה "השקעה בנדל"ן בחו"ל" - האם הכוונה גם לנכס למגורים עצמאיים? לא מדובר בנכס להשקעה גרידא, זה רכישת בית פרטי.

ההיגיון שלי אומר שהמדינה יוצאת מנקודת הנחה שאתה לא מתכוון להגר ולכן אין צורך בהוספת "רכישת נדלן בחול לצורכי מגורים". 

גם זה לא עניינה של המדינה אם זו השקעה או מגורים. הייתי בוחר באופציה הזו.

ואם אתה רוצה להיות חוכמולוג אז אפשר להגיד שאתה משקיע בעתיד שלך..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא תשאל בבנק?

(ואם תרצה להיות נחמד, תחכים אותנו בתשובות שתקבל)

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, DareDevil כתב:

אני לא עו"ד ויש מצב גדול שאני מדבר שטויות, ואולי @RK יכול לעזור.

ההיגיון שלי אומר אם העו"ד מחזיק בנאמנות את הכסף אזי לרשום אותו, אם לא אז המוכר.

ההיגיון שלי אומר שהמדינה יוצאת מנקודת הנחה שאתה לא מתכוון להגר ולכן אין צורך בהוספת "רכישת נדלן בחול לצורכי מגורים". 

גם זה לא עניינה של המדינה אם זו השקעה או מגורים. הייתי בוחר באופציה הזו.

ואם אתה רוצה להיות חוכמולוג אז אפשר להגיד שאתה משקיע בעתיד שלך..

נשמע בערך נכון, אני חושב שאפעל כך.

לפני 36 דקות, sperial כתב:

למה לא תשאל בבנק?

(ואם תרצה להיות נחמד, תחכים אותנו בתשובות שתקבל)

14 הודעות במייל בשרשור אחד והם לא מצליחים לתת תשובה ישירה לכמעט שום דבר, אחת אפילו אמרה שאני לא צריך כי זה "עורך דין" (ציינתי עורך דין בארה"ב כששאלתי), חשבתי שאולי היא חושבת משהו אחר, אז בניגוד אליה ירדתי לסוף דעתה והבהרתי (שוב) שזה עורך דין בארה"ב - "אה, אם כך בדקתי בשבילך וכן יש צורך למלא". בקיצור, לא מקצועיים, הכל שמור בכתב. אמלא כפי שאני מניח שזה צריך להיות, אשלח להם חזרה במייל בתוספת הבהרות כתובות, ואם תהיה בעיה (מאוד מאוד קשה לי להאמין) עם ראשות המסים באיזה שלב, הכל שמור ומתועד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שווה לבדוק בקבוצות פייסבוק של נדלניסטים בארה"ב.

סתם זורק רעיון..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DareDevil כתב:

אני לא עו"ד ויש מצב גדול שאני מדבר שטויות, ואולי @RK יכול לעזור

@LaCoco זה פחות תחום ההתמחות שלי, אבל בחיאת, אתה מבצע עסקה בסכום נכבד, בין מדינות, עם היבטי מס, ושואל על זה באוף טופיק של פורום רכב? לך לעו"ד שמתמחה בכך, וישע"ק.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 2

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...