Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב הורד מהכביש לפי כל הפרוצדורה המקובלת במשרד הרישוי, אומנם הוא כבר לא משויך לבעליו באתר האישי הממלכתי אך כן ניתן לשלם אגרה ולחדש רישיון רכב באתר משרד התחבורה, מה עושים?

Camaro 92

פוסטים מומלצים

הרכב הורד מהכביש כבר לפני 4.5 שנים, יש רישיון ״אדום״ ביד, מצד אחד לא רוצה ״להעיר את הדב״ ומצד שני לא רוצה לקבל תשלום חוב מנופח וצו הוצאה לפועל בעתיד, איפה לדעתכם העניין נפל בין הכיסאות ומה הייתם עושים במקרה כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך הוכחה ביד, הייתי נשאר רגוע.

לא יפתיע אותי שהם לא חשבו על אפשרות כזאת שאדם ירצה לשלם על אגרה על רכב שירד מהכביש, אז פשוט האגרה האחרונה עדיין מופיעה באתר, רק הימור מושכל.

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בודאי יש לי את הרישיון האדום, ממה שאני מכיר בדר״כ שרכב יורד מהכביש לצמיתות ויוצא מהמאגר של משרד התחבורה האתר לו פותח אפשרות לחדש את אגרת הרישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את הסטטוס באתר ההזדהות הממשלתי ובמאגרי הרכבים של משרד התחבורה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו באג. אם גם לא מופיע במאגר הרכבים הייתי נוהג כיאיר, בתוספת של גיבוי הרשיון האדום בעוד שני מקומות (צילום אצל מישהו אחר, או סריקה בענן).

אגב, למה בכלל בדקת?  

אולי אם יש כאן מישהו שבדק משהו דומה יספר מה ניסיונו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, sperial כתב:

אגב, למה בכלל בדקת?

סתם פתאום בלי שום סיבה, רציתי לוודאות שאכן הוא באמת ירד מהכביש וכבר לא ניתן לחדש את הרישיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שכשהייתי מגיע לשלב התשלום היית מקבל הודעה שלא ניתן לחדש את הרישיון.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, zvit כתב:

צבי בדיוק, זה מה שהייתי אמור לקבל, אבל להפתעתי קיבלתי אפשרות רגילה לתשלום בסך 1000₪(כן עגול)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תוקף הרשיון שמופיע לתשלום? האם כשבוצעה ההורדה, רשיון הרכב היה בתוקף? אם כן, האם קבלת החזר על יתרת אגרת הרישוי?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף שנת 2019 שבוצעה ההורדה הרכב כבר עמד בחניה ליד הבית ללא שימוש כמה חודשים ללא טסט בתוקף.

עריכה אחרונה על ידי Camaro 92
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.2.2024 בשעה 14:47, zvit כתב:

לא רק שקיבלתי אפשרות לחידוש הרישיון באתר אלא גם קיבלתי דרישה לתשלום אגרה(1000₪ עגול)שאינו תואם בכלל את ״סטטוס הרכב״ מאחר ומדובר ברכב מיושן שנת 97 שאמור לשלם אגרה חצי שנתית בסביבות 600-650₪ גג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מתעלם, כי משרד הרישוי ימשיך לשלוח לך דרישות לאגרה שיצטברו כל חצי שנה.

האם יש כתובת לפניות הציבור? אם כן, פנה וצרף את אישור ההורדה מהכביש.

ובדוק שאין, באחד המסמכים, טעות בפרטי הזיהוי של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, sperial כתב:

לא הייתי מתעלם, כי משרד הרישוי ימשיך לשלוח לך דרישות לאגרה שיצטברו כל חצי שנה

מאז ההורדה מהכביש ב 2019 משרד הרישוי לא שלח לי בדואר אף פעם דרישה לתשלום אגרה וחידוש הרישיון, במקרה נכנסתי לאתר מתוך סקרנות והזנתי את הפרטים והופתעתי לגלות שכן יש את האופציה לשלם את האגרה ולחדש את הרישיון(דבר שלא היה אמור להיות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...