Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו מחברי הפורום לקוח של בנק one zero?

renault5

פוסטים מומלצים

שלום מישהו פה לקוח של הבנק?

חושב לפתוח חשבון נוסף עבור העסק  ראיתי יש להם פטור מעמלת מטח

אשמח לשמוע האם מרוצים מהבנק בכללי?

תודה

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פאונדר של הבנק (בין הלקוחות הראשונים, הבטחתם הייתה ללא דמי ניהול לעולם כל עוד אתה מעביר משכורת - ולכן אני עדיין שם).

ישנה התקדמות אך אי אפשר להתעלם מהעובדה שהבנק עדיין מפגר מאחורי בנקים מוכרים וסטנדרטיים, דוגמא הכי פשוטה - אין אפשרות להפקיד מזומן בבנק. 

דבר נוסף שעליו מלינים חלק גדול מהלקוחות הוא היעדר אתר אינטרנט. יש להם רק אפליקציה, שיכולה באופן תיאורטי לקרוס או להיפגע מאירוע סייבר וללקוחות לא יהיה מענה חלופי.

האפליקציה שלהם בסה"כ בסדר, אפשר לעשות את מירב הדברים לבד. כשצריכים אישור של נציג או בכלל להשיג נציג - לצערי זה לוקח לא מעט זמן.

אגב הקונספט שהם רצים עליו של AI - כולו שטות אחת גמורה, יש מין צ'טבוט דבילי שלא שווה כלום ולא יודע לענות על השאלות הפשוטות ביותר.

בקיצור, תעשה את השיקולים שלך.

• אהבתי 6

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, bnsagi כתב:

אני פאונדר של הבנק (בין הלקוחות הראשונים, הבטחתם הייתה ללא דמי ניהול לעולם כל עוד אתה מעביר משכורת - ולכן אני עדיין שם).

ישנה התקדמות אך אי אפשר להתעלם מהעובדה שהבנק עדיין מפגר מאחורי בנקים מוכרים וסטנדרטיים, דוגמא הכי פשוטה - אין אפשרות להפקיד מזומן בבנק. 

דבר נוסף שעליו מלינים חלק גדול מהלקוחות הוא היעדר אתר אינטרנט. יש להם רק אפליקציה, שיכולה באופן תיאורטי לקרוס או להיפגע מאירוע סייבר וללקוחות לא יהיה מענה חלופי.

האפליקציה שלהם בסה"כ בסדר, אפשר לעשות את מירב הדברים לבד. כשצריכים אישור של נציג או בכלל להשיג נציג - לצערי זה לוקח לא מעט זמן.

אגב הקונספט שהם רצים עליו של AI - כולו שטות אחת גמורה, יש מין צ'טבוט דבילי שלא שווה כלום ולא יודע לענות על השאלות הפשוטות ביותר.

בקיצור, תעשה את השיקולים שלך.

המון תודה על התשובה המפורטת.

קצת בעיה בהחלט שאין להם אפילו אתר זה מוזר לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איזה פק"מ שם... חוץ מזה אני לא סגור על הקונספט. התחילו עם כל מיני מבצעים של "הנה שדרגנו אותך בחינם לחודש במסלול אחר" וכיו"ב. לא יודע, המעבר לדמי ניהול ממש מרגיש מעבר לפינה.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסלייק נוסף - שירות מתחת לכל ביקורת, בעצם לא קיים מהשנייה הראשונה שהצטרפתי.

לא הצליחו לנייד את החשבון, רק את כרטיסי האשראי.

אז מה קרה? ירדו חיובים ללא יתרה = אוברדרפט->ריבית (יומיים עד שהשגתי נציג לעשות רוורס להכל).

מאז נתתי לזה עוד צ'אנס או שניים, בכל פעם הגעתי לאותה מסקנה - זה לא יכול להישאר חשבון עיקרי.  אין באמת עם מי לדבר כשצריכים משהו. הצ'אט המטופש שם לא עוזר ואפשר להתייבש יום שלם בשביל לקבל מענה אנושי.

הסיבה היחידה שהשארתי אותו זה כי ביציאות לחו"ל אפשר לבחור במסלול הכולל 0 עמלות המרה ומשיכה על מטבע חוץ.

• רעיון טוב! 1

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, Muzic4Ever כתב:

הסיבה היחידה שהשארתי אותו זה כי ביציאות לחו"ל אפשר לבחור במסלול הכולל 0 עמלות המרה ומשיכה על מטבע חוץ.

וכמה דמי המנוי החודשיים למסלול הזה? כנראה לא עדיף, בודאי לא משמעותית, על כרטיס אשראי עם עמלת המרה זולה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Muzic4Ever כתב:

דיסלייק נוסף - שירות מתחת לכל ביקורת, בעצם לא קיים מהשנייה הראשונה שהצטרפתי.

לא הצליחו לנייד את החשבון, רק את כרטיסי האשראי.

אז מה קרה? ירדו חיובים ללא יתרה = אוברדרפט->ריבית (יומיים עד שהשגתי נציג לעשות רוורס להכל).

מאז נתתי לזה עוד צ'אנס או שניים, בכל פעם הגעתי לאותה מסקנה - זה לא יכול להישאר חשבון עיקרי.  אין באמת עם מי לדבר כשצריכים משהו. הצ'אט המטופש שם לא עוזר ואפשר להתייבש יום שלם בשביל לקבל מענה אנושי.

זהו בגלל זה רציתי כחשבון נוסף לעיסוק כעצמאי רוב הכסף מגיע מחו"ל הציעו לי מסלול ב50 שח לחודש

שכולל פטור מעמלות מט"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, renault5 כתב:

זהו בגלל זה רציתי כחשבון נוסף לעיסוק כעצמאי רוב הכסף מגיע מחו"ל הציעו לי מסלול ב50 שח לחודש

שכולל פטור מעמלות מט"ח

לא יודע מה מבנה ההוצאות שלך אבל אתה יכול לפתוח חשבון מטח בבנק שלך, לקבל את הכסף ולהשאיר אותו כמטח ואז להשתמש בו להזמנות באינטרנט /חו"ל /נסיעות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.1.2024 בשעה 11:37, phpclub כתב:

לא יודע מה מבנה ההוצאות שלך אבל אתה יכול לפתוח חשבון מטח בבנק שלך, לקבל את הכסף ולהשאיר אותו כמטח ואז להשתמש בו להזמנות באינטרנט /חו"ל /נסיעות. 

ביררתי כול העברה שתכנס הם רוצים עמלה על קבלת כסף אני בתהליך מולם לראות אם אפשר לקבל הנחה.

בתאריך 23.1.2024 בשעה 10:20, Muzic4Ever כתב:

זהו, שעם קצת מיקוח אפשר לקבל את המסלול הזה ללא עלות.

אתה מתכון למצטרפים חדשים כעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה עם משתמשים חדשים, אני כבר דיי הרבה זמן שם ואפשר לבקש לנסות את מסלול one+ (ללא עמלות מט"ח כלל).

אמנם זה לא קבוע, אבל לפעם-פעמיים חו"ל בשנה זה עובד.

• אהבתי 1

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Muzic4Ever כתב:

לא יודע מה עם משתמשים חדשים, אני כבר דיי הרבה זמן שם ואפשר לבקש לנסות את מסלול one+ (ללא עמלות מט"ח כלל).

אמנם זה לא קבוע, אבל לפעם-פעמיים חו"ל בשנה זה עובד.

כנראה בגלל שאמרתי לו שאקבל מט"ח באופן קבוע מחו"ל אמר לי שישתלם לי המסלול  50שח  בחודש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק קצת בקהילות של נוודים דיגיטליים או בפורום של הסולידית, שם יש המלצות על בנקים/שירותים אחרים של מטח

אם צריך סתם חשבון בלי עמלות לעסק- פפר אחלה אבל גם רק לנייד

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...