Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות - משפחתית גדולה או בינונית (קיה סיד/יונדאי I30/ סוזוקי בלנו/ סקודה אוקטביה VS יונדאי I20/מזדה 2/טויוטה אאוריס/סוזוקי סוויפט וכו'..)

גלעד פה
שימו לב! השרשור הזה בן 409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

שלום לפני שאני ניגש לחיפושים של רכב יש לי שאלה יותר כללית. כמה בערך אני הולך לחסוך כל חודש מאחזקת רכב קטן יותר. קצת פירוט.

מחפש רכב לזוג +2 בעיר. רכב גדול יותר יכול בהחלט להיות יותר נחמד לחופשים ונסיעות לסופ"שים. אבל בתכל'ס, ב-90%+ מהמקרים אנחנו לא משתמשים בתא מטען, ולכן אני זומם לקנות רכב קטן יותר אם זה באמת יכול לחסוך לי,
מפה השאלה מתחלקת ל-2:
1. האם הרכבים הקטנים יותר זולים יותר? ספציפית אני מחפש רכב באזור ה-40,000, אבל זאת שאלה כללית.
2. כמה הבדלי הצריכת דלק משמעותיים? אנחנו נוסעים בערך 800 ק"מ בחודש. לפי חלק מהחישובים שעשיתי יצא שאני חוסך איזה 70 ש"ח בחודש, זה נשמע הגיוני? בשביל סכום כזה זה שווה לי להתפנק עם רכב יותר גדול.

תודה רבה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב קטן אפילו יעלה יותר ברכישה כי יש ביקוש גדול יותר. סתם לדוגמה אם תחפש קיה פיקנטו 2015 וקיה פורטה 2015 תגלה שלרוב על פיקנטו מבקשים יותר או בערך אותו דבר.

פשוט יש יותר ביקוש לכל הקטנות והסופר מיני מאשר למשפחתיות הגדולות.

מבחינת צריכת דלק עם נסועה של 800-1000 בחודש אפשר ל״התפרע״, החסכון יהיה זניח יחסית לתמורה.

תתמקד בi35 או פורטה, תקבל המון המון תמורה לכסף שלך. 

תוציא מהרשימה אוקטביה (גיר רובוטי), בלנו (סופר מיני עם גיר רציף רועש), סיד (גיר רובוטי) וi30 גם גיר רובוטי נדמה לי.

בקיצור תנסה לחפש לך ראש שקט ולא הרפתקאות.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...