Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורסטר , 3008 אולי רכב אחר - מערכת זיהוי כלי רכב שטח מת + בלימה אוטונומית נסיעה לאחור

carmonle
שימו לב! השרשור הזה בן 450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי סובארו XV אייסייט מנוע 2.0 שאני חושב להחליף למרות שהרכב רק עם 46 אלף ק"מ (עלייה לכביש 4/2018)

אני מעוניין לשדרג את רמת הבטיחות של ברכב שארכוש ואני מוצא שרבים מהרכבים מגיעים ללא בלימה אוטונומית בנסיעה לאחור וללא מערכת זיהוי כלי רכב בשטח מת (היכן שקיים בד"כ ברמות מחיר יקרות)

ביצעתי נסיעת מבחן על מאזדה CX5 מנוע 2.5, פיג'ו 3008 מנוע 1.6 למרות שהם אופיה מבחינתי - נוטה לפיג'ו אין להם את כל מערכות הבטיחות שיש לי בסובארו הנוכחית בת 5 בקרוב. 

הכיוון שלי הוא רכב בנזין, נוסע כ-9000 עד 10000 ק"מ בשנה. התקציב 200 אלף +- ומחפש רכב בטיחותי ומפנק מבחינת תא נוסעים, ישיב נוחה, בידוד. כמה שמפתיע הסובארו הנוכחית (גרסה אירופאית) נוחה בתא הנוסעים והבידוד מפתיע (עברתי לסובארו מוולוו S60)

אודה למידע ועזרה לרכבים שיש להם בלימה אוטונומית בנסיעה לאחר וזיהוי כלי רכב בשטח מת

מתכוון לבצע נסיעת מבחן על פורסטר מנוע 2.5 XS ואולי דגם הספורט למרות שרכב אירופאי יפנק יותר

תודה

ערן

SUBARU XV Eyesight 2.0 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הפורסטר ציינת, הבלימה לאחור עובדת מצויין (גם קדימה כמובן).

לגבי שדה מת, ברמת גימור שציינת יש, לי הייתה רמת גימור ללא.

עריכה אחרונה על ידי Ron Poh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שהתקדמות טבעית עבורך תהיה דווקא לסובארו אאוטבק ולא לפורסטר. הוא נוח ונעים במיוחד, למיטב זכרוני כולל גם את כל מערכות הבטיחות המבוקשות. אבל המחיר שלו יקר מדי והתמורה למחיר בעייתית.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אם הבנתי נכון, הוא לא החליף כדי שיהיו לו המערכות. 

הן קיימות ברכב שהיה לו, והוא רצה שהן יהיו קיימות גם ברכב הבא. 

משום מה, מאז הקורונה, המערכות האלה היו הראשונות להיגרע מההיצע של רוב הרכבים והיום מאוד קשה למצוא רכבים עם המערכות האלה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...