Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדרך: אלפא רומיאו טונאלה

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 21 שעות, Uri-G כתב:

על איזה מומנט גרמני אתה מדבר? לבמוו x1 1.5 טורבו יש 22.5 קגמ, ליונדאי אלנטרה היברידית יש 27 קג"מ ולטסלה 3 בסיסית 42 קג"מ שמופיעים באופן מיידי.

אז אני מבין שאתה הולך לקנות סלון ולא רכב (מעבר לעובדה שלפי התמונות הסלון שלה בכלל לא מרשים). ואל תדאג רוב האנשים מבינים את זה ובאמת הלכו וקנו טסלה ואפילו נשאר להם 25 אלף שקלים עודף.

וכדרך אגב הביקורות עליו באנגליה לא טובות.  הוא מקבל בין 3 ל 3.5 כווכבים מרוב המבקרים כולל 3 כוכבים ב what car ולהם אין סמלת שמקפיצה להם את מחיר  הרכב וזה לרכב חדש.

בדיוק מה שרשמתי. שיקנו טסלה. לא חבל על כל המילים שהוצאת? x1 נמכר כמו לחמניות אז כנראה לא לכולם איכפת איך טסלה מזנקת ל 100 ואז נמרחת על עץ הקרוב לבית. 

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Nakamichi כתב:

מאיר התחילו לשווק את ה xc40 t2
המחיר מתחיל ב-237 ויחד עם אגרת רישוי מגיע ל-240.

לא רחוק מהאלפא המדוברת.

רמת האבזור דגם הנ"ל גבוהה מאד וכוללת תוספות שלא קיימות בדגמים עם ההספקים הגבוהים יותר (מתאים לפלח שוק מאד מסויים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, 98civic כתב:

בדיוק מה שרשמתי. שיקנו טסלה. לא חבל על כל המילים שהוצאת? x1 נמכר כמו לחמניות אז כנראה לא לכולם איכפת איך טסלה מזנקת ל 100 ואז נמרחת על עץ הקרוב לבית. 

אאאאאאאאהההה....הבנתי......אתה אוהב מומנט גרמני בשביל הבלימת מנוע כדי שהרכב לא יסע כל כך מהר. אתה אוהב סמל גרמני כדי שיעצור טוב טוב בחניה ולא יזוז.... הבנתי אותך.

חבל חבל חבל שהגרמנים לא מבינים את זה וממשיכים להשקיע הון בלנסות לייצר מנועים מטורבטים חזקים כל כך. הם צריכים להתמקד במנועים נמוכי הספק בשביל כל הוואנאביז.

וכנראה חברות הביטוח ממש מטומטמות כשהם מתמחרות ביטוח מקיף של טסלה נמוך כל כך, הם משלמות כל כל הרבה טוטללוסים על כל הטסלות המרוחות ומפסידות מליונים...אה..הם לא.

כי חבל שלטסלה יש את אחת השילדות הכי מדהימות בתעשיית הרכב. טסלה 3 ו y הציגו יכולות מעולות במבחן האייל שמדמה תמרוני חירום, הציון השני בטיבו שאי פעם הושג במבחן הזה במקביל לרכבים כמו אאודי r 8 פורשה gt3 ומקלארן ולא רק שהשילדה שלה מספקת יכולות תמרון חירום שרכבי על השיגו, היא גם נוחה בנוסף לכל בניגוד לרכבי הספורט האלה. איזה עצוב שהגרמנים מצליחים לעשות את זה רק ברכבים של מעל מליון שקל, כנראה הם משקיעים את הכסף בלייצר מומנט נמוך ברכבים יקרים.

ועל איזה לחמניות אתה מדבר שה x1 נמכרת? ברבעון הראשון נמכרו סה"כ 229 רכבי x1.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אנשים משחררים תגובות כל כך לא מבוססות וכבר קבעו שהרכב עגלה עם אמינות נמוכה. 

כשנהגתי בעבר על אוקטביה 1.4 טורבו עם 140 כ"ס אם היה משהו שלא היה אפשר לומר עליה זה עגלה, פה מדובר על 1.5 טורבו עם מערכת עזר היברידית ואני רק יכול לשער שעגלה היא לא. 

לגבי האמינות לא שאני בקי באלפות אבל חבר שמחזיק סטלביו מספר נכון להיום על אמינות די טובה ושיפור בשנתונים האחרונים מחברות שלו בקבוצות כאלו ואחרות של בעלי אלפות. 

ועוד מילה על אלפא, השנה נהגתי לראשונה על אלפא סטלביו ולוצ'ה, אם בעבר חשבתי שלמותג הזה אין זכות קיום היום אני מבין כמה טעיתי. נהגתי במרצדסים, לקסוס, קאדילק עם הנעה אח' ועוד כמה מותגי יוקרה וכן גם בטסלה שאין בינה להנאה מנהיגה הרבה משותף לטעמי ובאלפא אומנם אין אביזרי נוחות ויוקרה של מרצדס ואין בה חיסכון בדלק ואמינות של לקסוס אבל יש בה הרבה פאן והנאה מנהיגה לא זוכר שנים רכב שהתרגשתי ממנו כל כך כמו האלפא, מס שעות איתה בכבישי הדרום הפכו לי את הקופסא מה שנקרא. 

אגב, יתכן ובאמת הטונאלה תהיה עגלה ועם אמינות מזעזעת אבל כל עוד אין לכך שום ביסוס אני וכנראה קוראים נוספים נשמח שתחסכו מאיתנו את הדיעות הקדומות והלא מבוססות שלכם. 

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, PriceDevil כתב:

רמת האבזור דגם הנ"ל גבוהה מאד וכוללת תוספות שלא קיימות בדגמים עם ההספקים הגבוהים יותר (מתאים לפלח שוק מאד מסויים)

אני לא מבין את התגובות שלך.

בתגובה לעניין הכ״ס אני כתבתי שברמות המחירים של האלפא יש עוד שני רכבים עם כ״ס יחסית דומה.

לכן אם היא תימכר פחות מהן זה לא בגלל שהיא עם 130 כ״ס. 

ואז אמרת שאת הt2 מכרו פה ברמת גימור פשוטה בייבוא מקביל בזול. 

ואני לא התכוונתי לרכבים האלה אלא לאלו של היבואן. 

ואז אתה אומר שזאת רמה גימור גבוה מאוד.

אז בעצם מה אתה מנסה להגיד פה?

אם הרמת גימור נמוכה והמחיר נמוך הן לא מתחרות באלפא ואם הרמת גימור גבוה והן מתומחרות קרוב לאלפא הן לא מתחרות באלפא.

לא ממש הבנתי לאן זה הולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שההספק הוא לא קנה מידה לשום דבר.

רבים מרוכשי וולוו רוכשים אותה בשם התדמית הסולידית שלה. ביצועים לא תמיד יעניינו את הלקוחות, ואם כן יש להם מבחר יפה (שמתרחב בימים אלה עם מגוון הספקים מ-163 כ"ס עם 3 או ארבעה צילינדרים ועד חשמלי עם 408 כ"ס)

רוכשי אלפא שבד"כ רוכשים את הרכב בגלל הביצועים נשארים (בשלב זה) עם גירסה אחת שביצועיה לא עולים בקנה אחד עם התדמית.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושת המכוניות האלו, נופלות כולן בסגמנט שנקרא "חר* רכבים עם חר* VFM".

הן לא אשמות. הן בישראל. ויוצא ככה שהתמחור שלהן מעמיד אותן כלא אטרקטיביות. כולן בינוניות להפליא וביחס למחירן הייתי אומר אפילו שהן MEH. כמובן שלא נהגתי על האלפא (והאמת שגם לא על הוולבו) אבל אחרי ה-X1 אני משער שהן כולם נתונות דברים דומים (וזה גם כך על הנייר). חייב לציין שהאיקס 1 היא לא משהו לרוץ לספר עליו לחברים (לפחות הדור הקודם 16-21).

לגבי להעדיף סוסים גרמניים אז יש אנשים שהם ככה

image.jpeg.f9e35d9ea10874fa6043bc4bfbe57da3.jpeg

אני גם מאוד אוהב בימריות ישנות. מאוד. אבל כן זה לא רציונלי בשיט. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 1
  • מצחיק 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, PriceDevil כתב:

שההספק הוא לא קנה מידה לשום דבר.

רבים מרוכשי וולוו רוכשים אותה בשם התדמית הסולידית שלה. ביצועים לא תמיד יעניינו את הלקוחות, ואם כן יש להם מבחר יפה (שמתרחב בימים אלה עם מגוון הספקים מ-163 כ"ס עם 3 או ארבעה צילינדרים ועד חשמלי עם 408 כ"ס)

רוכשי אלפא שבד"כ רוכשים את הרכב בגלל הביצועים נשארים (בשלב זה) עם גירסה אחת שביצועיה לא עולים בקנה אחד עם התדמית.

אני בדרך כלל מעדיף לא להכנס לויכוחי סרק כאלה.

אבל אתה שוב עושה את זה.

מהמם שיש xc40 חשמלי שעולה הרבה יותר

ויש גם x1 עם מגוון מנועים

יש גם את הלמבורגיני הירוקה ששריקי קנה לבת שלו.

עכשיו כל זה - לא רלוונטי.

אתה בעצם טוען שרוכשי במוו או וולבו לא מתעניינים בהספק, או פחות מתעניינים בהספק ולכן זה לא מהווה בעיה רצינית להבדיל מרוכשי האלפא הנ״ל.

טענה מעניינת. לא ממש נכונה בעיני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, ניקו פ. כתב:

לגבי להעדיף סוסים גרמניים אז יש אנשים שהם ככה

image.jpeg.f9e35d9ea10874fa6043bc4bfbe57da3.jpeg

אני גם מאוד אוהב בימריות ישנות. מאוד. אבל כן זה לא רציונלי בשיט. 

אם היה לי תקציב לא מוגבל, בשמחה הייתי בונה גראז׳ ענק ובתוכו צי של מכוניות החלומות שלי, ובינהן E39 540 שתשמש אותי בתור דיילי, יחד עם ג׳נסיס GV60 פרפורמנס, פורד ראפטור, והונדה NSX.

X1 כנראה לא תהיה בגראז׳ הזה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבמוו והוולו נמכרות, מגיעות בקלות ל200 קמש, ביצועים זריזים ממנועים קטנים... ולא מראים סימני נחיתות משאר

המכוניות בכביש.

מסכים לגבי המחיר ההזוי, אבל אנחנו אשמים... כי ממשיכים לקנות ואן לי מושג למה.

אבל יש דברים שאני פשוט לא מבין ולא מנסה כבר להבין וזהו.

אבל ככה זה בעסקי הצרכנות של היום, מוכרים גם יוקרה במעטפת... רוב הנוסעים נוסעות לא יתנגדו לסמל סטטוס כנראה וזה

גם בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הדודג' לפי דעתי הולך לככב בערוצי הייבוא המקביל.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, evc כתב:

גירסה נוספת של אלפא טונלה, זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי 😀

אני מחכה לגירסת hellcat של זה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...