Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול עסקת תעופה

mrmiki1234
שימו לב! השרשור הזה בן 671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר לבטל בלי בעיה אני עשיתי פעם גם עם "חתימה על ללא ביטול". כפי שנאמר חברה לא יכולה להמציא תנאים הנוגדים את החוק בארץ.

כמו שאני אחתים אותך על דף שאם תפסיד לי במשחק קלפים אני זכאי לקבל את הכליה שלך. גם אם אתבע אותך, אין בית משפט אחד שיכפה עליך לעמוד בהסכם שהוא עצמו מנוגד לחוקי המדינה. צריך להיות הסכם מאוד משכנע ומאוזן כדי שזה יעבוד. 

זה כאמור ניסיוני. אני לא מומחה. אבל סלע כן וכתב את ניסיוני הרב. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט החוק הישראלי הוא תמיד ברירת המחדל, אלא אם כן הסכימו שני הצדדים והבינו את התנאי למימוש העיסקה, הרי שהסכמתם גוברת ומחייבת.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא גוברת ולא מחייבת.

אתה סתם מתעקש על משהו שאתה , כנראה, לא מתמחה בו או עוסק בו ביום יום.

זכותך לטעות, זו עדיין מדינה דמוקרטית.

קודם החוק, אחר כך תנאי עסקה של החברה.

אין מה לעשות בעניין הזה.

אני מיציתי וסיימתי כאן.

תודה

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, ד ו ד כתב:

אאל"ט החוק הישראלי הוא תמיד ברירת המחדל, אלא אם כן הסכימו שני הצדדים והבינו את התנאי למימוש העיסקה, הרי שהסכמתם גוברת ומחייבת.

במקרה שלי עובדה שלא. במקרה של הכליה גם לא. כלומר, הסכמה הנוגדת את החוק לא גוברת על החוק, לרוב. 

ניסיונו של סלע שמתעסק בזה למחייתו, גם לא. 

אז שיחליט פות"ש אם הוא רוצה לבקש ביטול או לא. בכל אופן, לנסות לא מזיק. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, סלע כתב:

לידיעתך, ספק/חברת תעופה לא יכולה לקבוע חוקים המנוגדים לחוק המדינה.

אם הרכישה הייתה מחברה זרה (ריינאייר,איזיגט וכו'), אז באמת המצב לא כפוף לחוק הישראלי.

הבחור ציין במפורש שהוא קנה מספק ישראלי, ולכן אין מקום להתפלפל.

המצב והחוק פשוטים וברורים.

לאחר תום תקופת הביטול לפי חוק הגנת הצרכן, יחולו חוקי הספק/חברת התעופה.

אני כותב לך כמי שעוסק בתחום התיירות הרבה שנים, מתוך יידע וניסיון.

החברות תעופה אגב שהבאת פה הן בול החברות שמולן זה בעיה, אבל נגיד מה שהרבה ישראלים גיליתי שלא יודעים שאם אתה מחברות תעופה ישירות הגדולות שבהן(אני נגיד מכיר את קבוצת לופטהנזה ואיבריה ספציפית) בגלל שהכרטוס נעשה מול ה"משרד הישראלי" אתה מגובה לגמרי ע"י החוק הישראלי אפילו אם הזמנת באתר של חברת התעופה הבינלאומית - ואתה זכאי לאותם תנאים כאילו הזמנת מספק נסיעות ישראלי(אבל אתה חייב להתקשר לסניף הישראלי ישירות ולא לבטל את הטיסה דרך האתר אינטרנט).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, ד ו ד כתב:

אאל"ט החוק הישראלי הוא תמיד ברירת המחדל, אלא אם כן הסכימו שני הצדדים והבינו את התנאי למימוש העיסקה, הרי שהסכמתם גוברת ומחייבת

לא במקרה של חוק הגנת הצרכן שהוא חוק שלא ניתן להתנות עליו.  ולא משנה כמה הצדדים יסכימו ביניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.5.2022 בשעה 17:53, dani666 כתב:

לא במקרה של חוק הגנת הצרכן שהוא חוק שלא ניתן להתנות עליו.  ולא משנה כמה הצדדים יסכימו ביניהם.

יש חוקים שניתן להתנות עליהם ויש כאלה שלא?

בכל מקרה, ההפרש כרגע בהזמנה מחדש בניכוי דמי ביטול טיפול וכו' הוא כ130 שח. מתלבט אם שווה להתעסק עם זה. תודה לכל המגיבים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...