Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדרך: דאצ'יה ספרינג - החשמלית הזולה ביותר בישראל

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יפה לדאציה , דגם ספרינג קטן אולי אפילו חמוד ,רכב לעיר במיוחד וקצת מעבר לזה אבל רכב בכלל לא זול עם תכונות חלשות מאוד , מדובר על תאוצה מ0 ל100 כמעט 20 שניות !! תבדקו במפרט ולא מדובר שם האם בעומס מלא ועם מזגן או לא.

מחיר 110 אלף שקל - על מה ?  אין ברכב הזה כלום- לא מהירות ולא כוח כנראה ,לא בטיחות ולא כוח חומרים הכי זולים , מרחק נסיעה לא משהו וגם סופר איטי ,בקיצור לא מצליח להבין איך הגיעו למחיר שכזה, במקום להוריד מחירים על רכב חשמלי כמו שעושים באירופה שם הוא נמכר באמת בגרושים בישראל לוקחים על עגלה של סופר עם מנוע של מברגה חשמלית המון כסף. אני מבין שזה כאילו טכנולוגיה חדשנית,  רכב ירוק וטוב לסביבה (אני לא בדיוק חושב כך) קשה  לי להבין את סיטואציה ולא מוצא שום סיבה למה לשלם כל כך הרבה כסף על רכב חשמלי כזה שאין שום הצדקה במחיר מול תועלת.

דרך אגב יש לי דאצ׳יה סטפווי טורבו דיזל ידני.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה,

סבלנות.

תוך כמה ימים, וכמה עצירות טעינה בדרך, והן יהיו באולם התצוגה. 

• מצחיק 12

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 24.2.2022 בשעה 15:46, dkn1 כתב:

לפי ynet מחירו של הרכב ינוע סביב ה-80k.

הם העריכו על סמך המחיר באירופה ביחס לדגמים אחרים, לא על סמך המחיר שנרשם בארץ.

• אהבתי 1
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרסו יודעים טוב מאוד לתמחר רכבים חשמליים. 

הניסאן ליף, הייתה "הצלחה מסחררת". ב-[163000 שקל].

היא נמכרה טוב כל כך, עד ששיווקה הופסק שנה שעברה. [עפ-על-פי שבעולם היא עדיין מיוצרת]

מקווה שהתמחור של הספרינג, יהיה יותר מציאותי. אחרת גורלה יהיה דומה לזה של ה-ליף.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע יצא לי לראות ניסאן ליף לבנה בלי מספרים בסוכנות של מוניות.

אז או שקרסו החזירו אותה לשיווק שקט, או שאחד היבואנים המקבילים החליט לשווק את הרכב למונית.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.2.2022 בשעה 19:17, itsik170 כתב:

השבוע יצא לי לראות ניסאן ליף לבנה בלי מספרים בסוכנות של מוניות.

אז או שקרסו החזירו אותה לשיווק שקט, או שאחד היבואנים המקבילים החליט לשווק את הרכב למונית.

קשה לי להאמין שמישהו קונה את הליף 40 קוט״ש למונית. קצב טעינה איטי מאד גם ב-AC, וטווח מאד מוגבל. אולי איכשהו את ה-60 קוט״ש (שקרסו מעולם לא מכרו בארץ), שיש לו טווח וקצב טעינה גדולים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.1.2022 בשעה 18:52, RK כתב:

שום משפחתית מ-30 השנה האחרונות בצד הזה של מיצובישי אטראז' לא מרגישה לא יציבה, לא ב-120 קמ"ש ולא במהירות יותר גבוהה מזה. הרגשה סובייקטיבית שלא נסמכת על כלום.

ואז זה יכה בנו! - רלייאנט רובין גרסא חשמלית! 

אוייי אני רוצה לעשות משהו עד כדי כך מפגר. 

• מצחיק 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה ריקשה חשמלית ותלביש עליה בודי פיברגלאס.

אגב, עוד משהו שגיליתי על הספרינג הזאת - המושב לא מתכוונן לגובה, ההגה לא מתכוונן כלל.

מבחינתי דבר כזה זה דיל ברייקר.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, PriceDevil כתב:

מה שמיובא כרגע זה עם סוללה 40.

אז זה כבר ממש לא נראה סביר... הטווח של הדגם הזה הוא 270 ק״מ לפי WLTP, וצריך להוריד 10-15% עבור מיזוג/חימום (נתעלם ממוניות בין-עירוניות, אז לא צריך לקחת בחשבון נסיעה מהירה). זה משאיר 230 ק״מ טווח. קילומטראז׳ ממוצע שנתי של מונית בארץ זה 73000 ק״מ בשנה, או 200 ק״מ ביום. ממש גבולי, והליף ידוע בדגרדציה של הסוללה שלו באקלים חם כי אין לו מע׳ קירור אקטיווית עבורה.
וקצב הטעינה ב-AC של הדגם הזה הוא הכי גרוע שיש בכל רכב חשמלי -- 3.6kW .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, lanosforce כתב:

ואז זה יכה בנו! - רלייאנט רובין גרסא חשמלית! 

אוייי אני רוצה לעשות משהו עד כדי כך מפגר. 

רובין חשמלי זה מזוכיזם, אבל בכלל לא הייתי מתנגד לדבר כזה:

הם עושים convertions למה שתרצה, כולל פרארי, פורשה שונות ועד פיאט 500. לא קצת קשה לעקור מנוע של פרארי, אבל בכל מה שקשור למכוניות שהיו עגלות עוד כחדשות- למה לא?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...