Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום חברים, התקנת מערכת מוליטימדיה של Junsun

GmaRa
שימו לב! השרשור הזה בן 867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

קיבלתי בשעה טובה את המערכת מוליטימדיה Junsun מעלי אקספרס.

ההתקנת מתבצעת ברכב סקודה פאביה 2010.

היית מערכת מולטימדיה ענתיקה ברכב שלא הותקנה על ידי, היא כבר בפח למעט צמת החיווטים שלה.

כרגע אני בבעיה שאין לי צל של מושג איך לחבר את הצמה של המערכת החדשה עם הישנה, ולצערי לא מצאתי מדריך כזה או אחר כיצד לעשות זאת.

השקע של הרכב מתאים לתקע של המערכת, רק שאפילו חשמל אין כך שאני מניח שפשוט צריך לשנות שם את החיווטים כך שימתאימו למערכת החדשה.

אודה לכם להפניית למדריך (בוודאי שווידאו יהיה מעולה)  כזה או אחר לחיווט הנכון בן השקע לתקע.

ד"א, חייב לציין לשבח את רמת החברים כאן בפורומים, באמת קהילה איכותית, כבר חשבתי שלא קיימים קהילות פורומים כמו בדור שלפני הפלאפון החכמים.

תבורכו וחנוכה שמח 😀

עריכה אחרונה על ידי GmaRa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לפנות למדריך, עדיף אולי שתפנה למתקין מקצועי שיעשה את זה עבורך.

אני לא מאמין שיש כאן מישהו שבאמת יוכל להסביר לך על רגל אחת איך להתקין את המערכת הזו, בלי קשר לעובדה שאנחנו לא יודעים מה מצב החיווט הנוכחי ברכב שלך,

ואם בוצעו שינויים בצמה המקורית של הרכב על ידי אותו מתקין שהרכיב את המולטימדיה הקודמת ברכב.

סרטוני וידאו יש לא מעט ביוטיוב, אתה יכול לחפש שם, אבל בלי איזה ידע / רקע / ניסיון קודם, לא הייתי נוגע.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...