Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש ללא התראה על קרבה לרכב מלפנים

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההתנהגות של היבואן זה פשוט חוסר ידע (לא שזה בסדר שנציגי המכירות כנראה אינם בקיאים בחומר).

כנראה שצריך לברר כל פיפס (שראית שקיים בחו"ל) אם קיים גם בדגמים שמביאים לארץ.

הכי חשוב: תתחדש וסע בדרכים טובות - מניח שתתרגל ותמצא אולי גם יתרונות במערכת החדשה.

(ומה עם תמונות להרגעת הקוראים פה ? 😉)

• אהבתי 1

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ידידי,

ספרי רכב במיצובישי ישראל, הם נחלת העבר.

כי הם אינם מדפיסים אותם יותר.[ככה נאמר לי].

אני גם לא קיבלתי את החוברת העבה של הרכב. 

הרכב שלי ASX 2021. בסמלון.

תוכל להוריד את החוברת בבית במחשב ב-PDF.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, 

קנית רכב ב 200.0+ אש"ח, בלי שעשית נסיעת מבחן, בלי להבין את הרכב לעומק, רק כדי לומר שאתה אחד הראשונים בארץ שקיבל את האאוטלנדר החדש, ואתה בא בטענות למישהו? ליבואן? 

אתה חושב שיהיה ערך בויקיפדיה על 'עשרת הראשונים שקיבלו אאוטלנדר חדש בישראל'? 

• אהבתי 4
  • מצחיק 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Night Driver כתב:

לא מחייב. בקארוק יש חיווי בלוח השעונים.

למקרה של קוב להתנגשות (רגע לפני הבלימה האוטונומית) יש חיווי אחר מלווה בצפצוף.

נכון.

הכוונה שזאת לא התראה לשמירת מרחק אלא התראה לפני בלימה. כלומר ממש ברגע האחרון ולא כמו במובילאיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי התראות שונות.

התראה על אי שמירת מרחק בצורת שתי מכוניות עם סימן קריאה ביניהן והתרעה לפני התנגשות (סמל היסטרי על כל המסך בלוח השעונים יחד עם צפצוף).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, רוב החברים שלי שנוהגים עם מובילאיי מתעסקים בהמון דברים במהלך הנהיגה - ורק כשהוא מצפצף הם מתרכזים לשניה. במהלך שיחות איתם בנהיגה, תמיד יש צפצופים ורעשים - אותי זה משגע אבל להם זה טבעי שככה זה בזמן נהיגה.

תחזור לשמור מרחק, תתרכז בנהיגה והעיקר - תהנה מנהיגה בלי רעשי צפצופים. סע בזהירות ותהנה מהרכב

• אהבתי 2

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש בקרת שיוט אקטיבית אז אין לך את הבעיה של שמירת מרחק. אתה יכול לקבוע את המרחק מהרכב מולך. תוריד ספר רכב תראה את כל האפשרויות במערכות בטיחות. יש רכבים שיש אפשרות לקבוע כמה ''לחוץ'' יהיה הרכב ובאיזה מצב יתריע. אצלי באיוניק למשל אפשר לקבוע התראה מוקדמת מאוחר או בכלל לו. 

תוריד אפילו לנייד ותקרא בכל רגע פנוי. מומלץ להכיר שטיקים ברכב במיוחד הרכבים הממוחשב היום. 

תתחדש תהנה וסע בזהירות.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, discoTD5 כתב:

לא הבנתי, 

קנית רכב ב 200.0+ אש"ח, בלי שעשית נסיעת מבחן, בלי להבין את הרכב לעומק, רק כדי לומר שאתה אחד הראשונים בארץ שקיבל את האאוטלנדר החדש, ואתה בא בטענות למישהו? ליבואן? 

אתה חושב שיהיה ערך בויקיפדיה על 'עשרת הראשונים שקיבלו אאוטלנדר חדש בישראל'? 

וזה מתחבר לטענות כלפי היבואן, נכון יותר לחוסר הטעם שבהן. אחרי הכל אם כולם מסתדרים בתור ומשלמים לא מעט עבור משהו שהם בכלל לא מכירים, לא ראו אלא בתמונות מחמיאות, אין להם מושג אם יהיה נוח ומתאים להם ולצרכיהם, העיקר שיהיה להם אאוטלנדר דנדש ליד הבית, אז מה רוצים מהיבואן, למה שיתאמץ להשביע את רצון הקליינטים. שינהג כמו טסלה, יפטר את כל נציגי המכירות, יספר שהוא מוכר באינטרנט ורק שם, יחזיק מרכז מסירות צנוע ומינימליסטי  ונא להעביר ככה וככה בהעברה בנקאית וזה הכל.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שנולדת עם זוג עיניים, אם תשתמש בהם תוכל לראות שיש משהו בנתיב הנסיעה שרצוי לא לפגוע בו.

• אהבתי 3
  • מצחיק 5
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לנחש, אתה שומר מרחק וסופר 10,021, 10,022 נכון? ככה לעולם לא תראה ותבין את הפעולה של המערכת שיש לך.

כאמא שלי עברה ממובילאי למערכת מודרנית של בלימה אוטונומית. עשיתי לה ערימת קרטונים בחניה וכמה ניסיונות פגיעה בשביל שתבין איך הדבר הזה עובד ומגיב. שווה לך לנסות גם (או לנסות על הרכב של מנכ"ל היבואן)

עריכה אחרונה על ידי GTאי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, amosbmw כתב:

מזל שנולדת עם זוג עיניים, אם תשתמש בהם תוכל לראות שיש משהו בנתיב הנסיעה שרצוי לא לפגוע בו.

מסכים איתך, צריך להיות עם זוג עיניים, ולא להתעסק בשום דבר שמסיח את הדעת. אבל אם יש פיתרון טכנולוגי פנטסטי שיכול לעזור ולהציל מתאונות - למה לזלזל בו? אם היתה לי אפשרות להוסיף פיצ'ר קטן שיתריע על שמירת מרחק ויתחבר למכלולים של הרכב (בלי התקנה מסובכת של עוד רדאר מיותר ברכב וצג מיותר), הייתי עושה את זה הרגע.

לפני 8 שעות, רועי5 כתב:

אם כולם מסתדרים בתור ומשלמים לא מעט עבור משהו שהם בכלל לא מכירים, לא ראו אלא בתמונות מחמיאות, אין להם מושג אם יהיה נוח ומתאים להם ולצרכיהם, העיקר שיהיה להם אאוטלנדר דנדש ליד הבית, אז מה רוצים מהיבואן

זה לא נכון. אני קראתי כמעט כל ביקורת שיצאה על הרכב הזה בארה"ב, והרכב שהגיע לישראל הוא בדיוק אותו רכב, רק מינוס כמה פי'צרים. מבחינתי, איך שהרכב היה נראה מבפנים ומבחוץ, כבר היה שווה לי לשדרג, השאר זה בונוס. אבל בהחלט יש לי טענות על היבואן שהחליט להשמיט תכונות שמוצעות עם הרכב הזה בארה"ב, במיוחד כאלה שלא עולות לו כסף כמו התראה על שמירת מרחק.

לפני 19 שעות, avhyh כתב:

אם יש בקרת שיוט אקטיבית אז אין לך את הבעיה של שמירת מרחק. אתה יכול לקבוע את המרחק מהרכב מולך. תוריד ספר רכב תראה את כל האפשרויות במערכות בטיחות

ספר רכב יהיה רק בשבוע הבא. אבל אם אני נוסע בעיר למשל, אני לא יכול להשתמש בבקרת שיוט כי אחרי כמה שניות אלחץ על הברקס. בקרת שיוט עובדת טוב רק בכבישים ישרים ומהירים, ללא עיקולים (כי אחרי העיקול יכול להסתתר פקק, והרכב שלך יאיץ לקראתו...) אז אני לא יודע כמה בקרת שיוט תעזור לי בקטע הזה.

עריכה אחרונה על ידי outlander

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כבר פתרון טכנולוגי פנטסטי כזה, אולי מתוצרת מובילאיי ואולי מחברה אחרת, מוטמע ברכב שלך עם אינטגרציה מלאה למערכות הרכב (בניגוד לצפצפה של התקנת האפטרמרקט). ולפי עדותך העסק כנראה עובד היטב (לא מצפצף בהיסטריה כשלא צריך, וכן מתריע כשצריך). מה יכול להיות יותר טוב מזה?

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, הוא לא מתריע. זה כל מה שחסר לי בעצם. המובילאיי היה מזהה ממרחק שהרכב לפני מאט ואני ממשיך לשמור על מהירות גבוהה, ומתריע. אבל הרכב שלי כרגע לא מתריע בכלל. כמו שאמר אייל, הבלימה האוטונומית החליפה את ההתרעה. 

לפני 22 שעות, חולגי כתב:

ומה עם תמונות להרגעת הקוראים פה ? 😉

הצבע שחור יהלום משום מה לא מצטלם כל כך יפה, כמו שהוא נראה מדהים בשמש או בהשתקפות של אור עליו. גם לא הספקתי לשטוף את הרכב אחרי הציפוי שעשיתי לו, צריך להמתין שבוע. אבל יש לי תמונה נחמדה בכל זאת:

31145098_.thumb.jpg.f440365e6d0a6355a695c5f80bd5b28d.jpg

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.7.2021 בשעה 18:02, ceyal כתב:

ברכבים עם בלימת חירום אוטונומית,  אין התראה על שמירת מרחק. ההתראה הוחלפה בבלימה.

זה לא נכון, לפחות בסיוויק שלי לפני בלימה יש התראה חזותית ואז חזותית עם קול ואז בלימה(ככה זה גם ברוב הרכבים עם בלימה אוטונומית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאייל לא התכוון להתראה שמגיעה שניה לפני בלימה, כי התראה כזאת לא ממש עוזרת, אלא להתראה שמגיעה הרבה קודם - וזה מה שחסר לי בעצם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...